Treść opublikowana przez frog125
-
Jaki dystans?
Miałem et 32 ale sprzedałem bo fatalnie wygladały (zajechane) a teraz szukam cos nowego. Mam et 38 albo 47 tylko bardziej mi się podobaja te 47:wink:
-
Jaki dystans?
Właśnie widziałem felgi 8k0 18 i też było et 47 masz może foto jakieś żeby zobaczyć jak to wygląda u Ciebie:wink:
-
Jaki dystans?
ok czyli zdania podzielone:wink:
-
Jaki dystans?
To wiem że 66mm tylko czy nie będzie za głęboko w środku nie zalezy mi na tym żeby było równo z błotnikiem ale żeby to też głupio nie wygladało
-
Jaki dystans?
Witam mam zamiar zakupić felgi do a4b8 i mam pytanie czy felgi o parametrach 8jx18 et 47 podejdą, opona 225 45 18.Chciałbym zapytać się jeszcze czy trzeba zastosować dystanse czy może będzie wszystko ok
-
wymiana lamp
Ma ktoś może tą starą rozpiskę przekładania pinów z wtyki 10 na 14pin (uproszczoną)
-
wymiana lamp
Panowie w taki sposób przekładaliście piny? No i plus dwa do mce Była fajna rozpiska ale ktoś niestety usuną.Cos mi nie idą akurat te schematy do lamp a nie chcę źle przełożyć.Może ktoś będzie chętny do poprawienia tej rozpiski
-
Podłączenie akumulatora-niepowodzenie
Tzn powiem tak nie działa mi tylko lewa strona szybkie opuszczanie szybki,a poza tym jak mam zakodowane otwieranie szyb z pilota i nie działa to jaka może być przyczyna,możliwe że padł sterownik drzwi ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- i taki mam błąd da się wykasować ale powraca 01333 (Kody błędów) Sterownik drzwi tylnych lewych (J388). Uszkodzony. Brak komunikacji. Za małe napięcie zasilania. Za wysokie napięcie zasilania. W jednoprzewodowym trybie pracy. Brak .. ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- i taki mam błąd da się wykasować ale powraca Adaptacja szyb i dachu (Płatne) Audi A6 C6 błąd 02111 Po odłączeniu akumulatora może przestać działać komfortowe zamykanie i otwieranie szyb oraz dachu. Sposób postępowania opisany jestw instrukcji obsługi. .. ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Dzięki za poświęcony czas DZIAŁA szyby się nie będą otwierać z pilota jak przyciski nie będą wszystkie ustawione jednakowo tzn skokowo i szybko a już się bałem że komfort padł lub coś innego tyle już po kodowałem z Twoich postów i działa a poległem na takiej pierdółce:wink:
-
Podłączenie akumulatora-niepowodzenie
Jakas podpowiedz jak to zrobić, a co z szybami może być jestem pewien że mam to zakodowane
-
Podłączenie akumulatora-niepowodzenie
Witam mam taki problem bo ostatnio instalowałem wł.wył poduszki pasażera i odłączyłem akumulator po ponownym podłączeniu coś tam tykło i niby wszystko ok poza tym że nie działają mi szyby z pilota i opuszczanie szyb całkowite jednym dotknięcie tylko trzeba trzymać. Sprawdzałem kodowanie i wszystko jest tak jak ma być co się mogło stać mam nadzieję że komfort się nie uwalił czy coś innego,dodam że miałem błąd w komforcie nagły skok napięcia........ bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny przypadek
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam mam taki problem iż ostatnio odłączyłem akumulator i nie działa mi otwieranie szyb z pilota dodam że w kodowaniu jest zaznaczone Remote Control active lecz nie działa i druga rzecz przestało mi działać otwieranie szyb na dwa sposoby lekko uchylając i całkowicie teraz żeby otworzyć to trzeba trzymać do końca bardzo bym prosił o jakąś pomoc
-
Listwa chromowa
Ja wymieniłem u siebie obyło się bez żadnego problemu trzeba kupić tylko spinki aluminiowe na tylne szyby no i szyby bo uszczelki są zwulkanizowane
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Racja ja dałem za dwa 40zł hehe i po kłopocie
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Kolega chyba pytał o MCE. A no fakt masz rację Sprawdź piny - PIN 1 do T17l PIN 1 - PIN 2 do T17l PIN 12 w moim starym B o dziwo były
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
To pociągnij kabel od wewnętrznego lusterka do złącza t27 przy progu i od razu do wkładu jak ci nie obsługuje sterownik i powinno zadziałać
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
trzeba patrzeć jak ma wtyczkę to chyba tak,ale najlepiej z końcówką B ja kupiłem z benzyny 1,8 i podeszła bez problemu,przykładowa aukcja w dobrej cenie:wink: Audi A4 B8 8K A5 przekładnia listwa 8T1 422 066 B (4251824611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Po czyszczeniu przepustnicy i zaworu EGR auto nie pali
Ja czyściłem egr i przepustnicę jak złożyłem do kupy wszystko to jak zapaliłem tak dziwnie chodził przez kilka sekund też myślałem że coś źle złożyłem ale powrócił do normy.Chodził jak by mu powietrza brakło na razie wszytko ok. Sprawdź dokładnie połączenia ale wątpię żeby ktoś coś źle połączył.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Mod opanowany:wink: Wszystko działa jak należy kodowanie ok. Dzięki wrc, chyba coś się należy:drinks: Różnica powalająca,polecam.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Właśnie patrzyłem na swój stary mce B i we wtyce 17pinowej są piny 1,12 ale nie ma za to xenona
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Właśnie przymierzam się za moda a tu miłe zaskoczenie nowy wątek:wink: Dzięki wrclaguna
-
Jaki numer maglownicy z servotronickiem ?
Dzięki komuś kto mi sprzątnął z przed nosa magiel ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Dam znać na pewno jak mi się uda
-
Dziwne tykanie
Dźwięk wydaje chyba moduł komfortu a u mnie z przodu i to w silniku
-
Jaki numer maglownicy z servotronickiem ?
A czy to jest wszystko kompletne co potrzebuję nie znam się na tym więc pytam bardziej doświadczonych.Znalazłem coś takiego będzie pasować.Z tego co czytałem wystarczy pociągnąć dwa kable do mce,W tym maglu jest jakas wtyczka?Jak możesz to napisz jak przeprowadziłeś zabieg AUDI A5 A4 8T1422066B Maglownica Przekładnia (4150099967) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jaki numer maglownicy z servotronickiem ?
Witam chciałbym poprosić o numer części maglownicy z servotronikiem, mam zwykłą a chciałbym wymienić na tą lepszą tylko patrzę na różnie i nie wiem po czy poznać która to ma być.Wiem że jest tam jakiś dodatkowy zawór tylko nie wiem jak on wygląda i nie chcę kupić w ciemno dzięki za pomoc (mile widziane zdjęcia) ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Czy taka jest dobra
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Raczej się nie da ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Pewnie kupiłeś nie z tą końcówką ale to nie problem wyciągnij je z obudowy i wejdą Też nie pasują próbowałem (jadą nowe)