Treść opublikowana przez frog125
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Chciałem jeszcze zapytac o sterownik z końcówką AA pod start stop, nie mam go więdz pytanie czy odpali
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
dodatkowo dwa przewody do przycisku PDC w konsoli Czyli razem od wtyki t12e do przodu 8 przewodów, te dwa do przycisku też idą od wtyki t12e czy od t16 do przycisku.I czy to wszystko już bo tył już mam przygotowany
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Chciałem się zapytać czy od wtyczki t12e od sterownika pdc do przodu trzeba pociągnąć 8 żył? 6 żył od wtyczki T6v łączącej przód pdc ze sterownikiem 2 żyły od sterownika do buzzera
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Przy wymianie tasmy przy kostce jest już pin do acc
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
U wszystkich jedno składa się szybciej drugie wolniej tylko zastanawia mnie czemu tak wolno,widziałem w innych autach np vw szybko się składają,ten nasz typ chyba tak ma
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Podepnę się pod temat czy sterowniki z oznaczeniem 4l0 907566A a poniżej napisane jest 8k0 907 568 bez żadnej literki bedą normalnie działać bo takowe zakupiłem
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Witam te wymiary do laczenia tlumika 62/55 to sa wymiary zewnetrzne?
-
B8 TrOOOOp
Z ori przyciemnianą szybą na pewno działa Z ori przyciemnianą szybą na pewno działa Ale ori niby nie było przyciemnianych szyb. Chciałem przyciemnić tył a mam fotochrom w lusterkach i szkoda by było jak by się okazało że nie działa bo szyba jest przyciemniona Chciałem sie Ciebie zapytać jeszcze czy jest jakas róznica w tych sterownikach poza literą a i b chodzi mi dokładnie o to że na jednym wiekszymi 4L0 a pod spodem 8k0 myslisz że podejdzie ten pierwszy http://www.directupl...m2a3qt7_jpg.htm http://www.directupl...3e32kuh_jpg.htm
-
B8 TrOOOOp
Jak wygląda sprawa fotochromu wewnętrznego z przyciemnioną tylną szybą działa on jeszcze?
-
B8 TrOOOOp
Witam chciałem sie zapytać czy jest jakaś różnica w tych sterownikach poza A i B chodzi mi dokładnie o to że na jednym większymi literami pisze 4L0 a na drugi 8k0 czy nie ma znaczenia http://www.directupl...m2a3qt7_jpg.htm http://www.directupl...3e32kuh_jpg.htm
- Manetka ACC
-
Manetka ACC
Poszukuję samej manetki numer kat pod acc chciałem sie zapytać czy występują osobno czy tylko jako zespolone
-
B8 TrOOOOp
U mnie czasami mieszek świerszczył ale jakoś go ułożyłem i przestał. A co zrobiłeś z podłokietkiem? Miałem podobny temat z podłokietnikiem rozebrałem sam podłokietnik i nasmarowałem każde połacznie taką pastą białą do plastików może też być wazelina techniczna oczywiście bez wyciągania tunelu,mam święty spokuj,to plastik pod łokietnikiem tak piszczy otwórz rozbierz od spodu nasmaruj i będzie ok ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- chciałem sie zapytac czy mogę wrzucić lampy skrętne i tylko zakodowac,będą błędy jakieś a no i wywalę sterownik skrętu z pod lampy
-
B8 TrOOOOp
Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach . Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe . Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać . A więc tak zrobiłem jak mówiłeś zmieniłem sterowniki na stare nawet mce dałem stary i też nic,dalej nie ma światła z tyłu i info na fisie z tyły się zapali światło jak otworzę przednie drzwi W końcu sprawa sie rozwiązała nie trzeba było wymieniać sterowników tylko zaznaczyć w MK Byte 3 bit 7 i po sprawie Dzięki za chęci pomocy wszystkim:wink:
-
B8 TrOOOOp
Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach . Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe . Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać . A więc tak zrobiłem jak mówiłeś zmieniłem sterowniki na stare nawet mce dałem stary i też nic,dalej nie ma światła z tyłu i info na fisie z tyły się zapali światło jak otworzę przednie drzwi
-
B8 TrOOOOp
Wracając do tematu braku wyświetlania na fisie info o otwarciu drzwi dziś kolejny dzień do próby zrobienia tego,chciałem się zapytać czy jest możliwość że w 07 się coś przestawiło np na cupe bo jedynie tam nic nie mogę sprawdzić i zakodować
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/
-
B8 TrOOOOp
No to ciężko będzie heh.Zastanawia mnie gdzie to się w ogóle koduje takie coś...Dzięki za pomoc jutro będę dalej z tym walczyć
-
B8 TrOOOOp
Cany od czego? ja nic nie robiłem ostatnio.A orientujesz się gdzie to można zmienić jeszcze poza sterownikami dzwi.Coś czuję że już tak zostanie:facepalm:Jeszcze sprawdzę bezpieczniki ale bardzo w to wątpię,będę jeszcze próbować zaznaczać poszczególnie bity.A w liczniku może być.Licznik jest 17instrument
-
B8 TrOOOOp
Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach . Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe . Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać . Nowe wyciągnąłem z A4 avant.Działał pół roku.Nie mam już pomysłów gdzie szukać w kodowaniach w sterownikach wszystko jest niby ok
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu- B8 TrOOOOp
Sterowniki w drzwiach zmieniałem już dawno i było ok,w tylnich też mam zakodowane jako sedan avant szukałem wszędzie,pewnie gdzieś trzeba zaznaczyc odpowiedni bit tylko nie wiem gdzie..... Z tyłu oświetlenie w drzwiach normalnie działa.Nawet stare kodowania dawałem i też nic (sterowniki drzwi tył)- B8 TrOOOOp
Obydwu tylnich nie widzi a kodowałem ADS i nic poza tym ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- A no i pewnego razu słyszałem szum jak jechałem i okazało się że drzwi otwarte z tyłu a na fisie brak info,A wszędzie jest jako sedan zaznaczone heh- B8 TrOOOOp
Nie wiem gdzie już pytać nie wyświetla mi na fisie tylnych drzwi po otwarciu sprawdzałem kodowania wszędzie jest jako sedan gdzie mogę to znaleźć i aktywować - B8 TrOOOOp