Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frog125

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frog125

  1. Chciałem zapytać czy można tylną wiązkę dać na przód
  2. W samochodzie oczywiście. obecnie mam położyć przewód 0,35 tylko moje pytanie czy np. mogę dać 0,5 ale drut a nie linkę (zmieni to coś ) wydaje mi się że nie ale wolę zapytać
  3. Witam chciałem się was doradzić czy na nową instalacje może być drut zamiast linki,czy to ma jakiś wpływ na działanie
  4. frog125 odpowiedział(a) na frog125 temat w 2.0TDI
    Nie mogę właśnie tego problemu rozwiązać a wiem że wcześniej tego nie było:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- poza tym jakie drzwi bym nie otworzył to jest to samo
  5. No właśnie nie podejdą ,bodajże mają otwór centrujący 57,1
  6. No przyznaje się bez bicia.Tylko ja patrzyłem na schemat i z tego to wywnioskowałem.Jak pozbieram graty do kupy i będę miał problem to się na pewno do ciebie zwrócę o pomoc:wink: ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- Plus minus i dwa do gateway dobrze wyczytałem
  7. Hehe to biorę.A powiedz mi jeszcze czy trzeba mieć asystenta zmiany toru jazdy bo tak siedzę patrze na ten schemat i widzę ze od radaru leci kabel to sterownika czy się mylę.Wychodzi na to że tylko cztery kabelki do radaru lecą.
  8. A co to znaczy RHD bo nie rozumiem. Kurcze kusi mnie kupić ten radar tylko boje się że bez litery na końcu będzie to do niczego. A jak z kalibracją i ochroną komponentu do aso będziesz jechał
  9. Hehe walcz dalej,kurcze tez mam do kupienia kompletny radar ale właśnie nie wiem czy bez żadnej literki pociągnie.Czy te literki są aż tak ważne
  10. Pytanie do Hohe Ty zakładałeś radar o numerze 8k0 907 561 bez żadnej końcówki na końcu? Pytam bo mam taki do kupienia ale nie wiem czy to zadziała a chcę kupić już na przyszłość
  11. frog125 odpowiedział(a) na frog125 temat w 2.0TDI
    Nie jest zalana tylko brudna Kurcze nikt nie ma takiego przypadku przy otwieraniu
  12. do wymiany dzięki wielkie dopiero co wymieniłem mce to teraz gateway ale zacznę chyba robić instalację mam nadzieję że w razie problemu można liczyć na pomoc,bo mod nie łatwy.
  13. Chciałem się zapytać posiadając gateway most (k) można dorzucić asystenta ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 16:29 ---------- Ale cisza nikt już tego nie robi (przymierzam się do zrobienia tylko nie wiem czy mój gateway to pociągnie)
  14. Podświetlanie przestrzeni nóg przód tył udane Kodowanie w pełni poprawne, był problem bo nie było regulacji natężenia ale to kodowanie załatwiło sprawę [09 - Cent. Wybiera.] [Kodowanie - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 16 Bit 6 - Ustaw ten bit ręcznie na "1" - (1 = aktywny) Podziękowania dla założyciela wątku:wink:
  15. Wymieniając cały magiel na ten z serwem coś jeszcze jest potrzebne do zrobienia tego moda?Rozumiem że róznica jest tylko w tym że jest dodatkowo ten zawór.Ma ktoś może numer katalogowy jaki podejdzie
  16. Mi zwineli w biały dzień na własnych oczach ale nie zdążyłem zbiec i złapać gnoja było to koło banku ING a tak poz tym poleciały emblematy i co się tylko dało zerwać ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- A że pod lidlem kradną jak kolega wyżej napisał to już nie raz słyszałem. Wchodząc do lidla trzeba zabierać ze sobą dekileki:wink:
  17. frog125 odpowiedział(a) na frog125 temat w 2.0TDI
    Taki dźwięk jakby coś się na chwilę otworzyło i od razu zamokło
  18. frog125 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam taki nietypowy problem jeśli można tak to nazwać zawsze przy otwieraniu auta z pilota czy otwierając ręcznie obojętnie które drzwi nawet na postoju po 5 minutach jak zgaszę wydobywa się dziwny piszczący, skrzypiący dźwięk z przodu w silniku wybadałem że to gdzieś w tym miejscu co to może być i jak to naprawić żeby nie piszczało:facepalm:
  19. Fajnie wygląda też myślałem o profilu 45 bo 40 wydaje mi się za niski na polskie drogi:wink:
  20. A jak by założyć dystans 20mm
  21. Właśnie tak myślałem coś 225 45 18 szkoda felg na te drogi i zawieszenia.Albo dać 225 50 17 tylko wizualnie będzie pewnie nie ciekawie ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- A 18 et 47 8j podejdą
  22. Powiem że też się ciężko zastanawiałem nad tą firmą bo nie jedna osoba już kupiła i nie narzeka
  23. Też chciałem kupić takie bo mi się bardzo podobają,poczytaj sobie opinie sprzedających podróbki felg same potem niby problemy ciężko wyważyć i są delikatne lepiej kupić oryginał używkę takie moje zdanie.Niech się inni wypowiedzą
  24. Et 47 tyczyło się 17 a 18 mają et 39 A jak myślisz bardzo będzie na 17 felga w środku czy lepiej 18 wziąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.