Treść opublikowana przez frog125
-
Proszę o wycene tych felg. PILNE
Może się komuś przydadzą na jazdę po mieście.A z tą wyceną to tylko od Ciebie zależy ile za nie chcesz,chyba że mają wartość sentymentalną
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
na pewno zawiecha bardziej dostaje na profilu 40 niż 50 to wiem.Też widzę że każdy daje 18 więc się zastanawiam.Nie wiem jak to będzie wyglądać na 17 czy nie będzie za głęboko siedzieć
-
Audi S4
Z ciekawości tu zaglądnąłem i powiem że zazdroszcząc staranności autko fakt wygląda lepiej niż z salonu super robota
-
Proszę o wycene tych felg. PILNE
Felgi nawet zadbane nie są to nówki ale tak między 600 a 800 zł bym za nie chciał z oponami:wink:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam chciałem się doradzić was forumowiczów jakie felgi zakupić do a4b8 dodam że zawiecha obniżona fabrycznie.Nie wiem jak to będzie wyglądać czy nie będzie wystawiać lub się schowa.Dodam że jeżdżę w 95% po mieście (same koleiny i dziury) 225/45/18 et 39 8J 225/50/17 et 47 8J
-
Pompa oleju czy pasuje
Gadałem jeszcze z innym mechanikiem o tym i mówił że przerobił na pompę z B6 i jest zadowolony ale powiedział ze nie podejmie się żeby zrobić tak u mnie.Z tego co gadał to jest zadowolony i jeździ już rok (avant) Sam wiesz jak ciężko znaleźć dziś dobrego mechanika:wink:
-
Przepustnica N18 DPF
Najlepiej wymienić na nowe bo stare są już sklepane i mogą już tak dobrze nie trzymać. ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- Ja dodam że dziś odkręciłem przepustnice i okazało się że przepustnica jest zasyfiona tzn jest nagar i odrobina oleju,co jest przyczyna turbina już się sypie czy co bo nie wiem,dodam że rura od przepustnicy w środku ta gumowa jest sucha.
-
Pompa oleju czy pasuje
w sumie racja dzięki za konkretne info. ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 21:44 ---------- Dziś byłem u mechaniora i chciałem zrobić tak jak Ty mówisz i d*pa powiedział że się nie podejmie tego bo to dla niego bez sensu bo wymiana zabieraka swoją drogą a i tak później będę narzekał na brak ciśnienia oleju.I jestem w kropce jego wersja jest pozbycie się wałka wyrównującego i że niby święty spokój na zawsze różnica w cenie niewielka,a połowa mechaników nie wie nawet o co chodzi i dlaczego wymienia się zabierak
-
mam problem silniczkiem spryskiwaczy
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-umiejscowienie-sterownikow-284465/
-
Pompa oleju czy pasuje
Hehe 30km przeżyje najpierw muszę znaleźć kogoś kumatego który będzie wiedział o co chodzi
-
Pompa oleju czy pasuje
przekonałeś mnie zrobię tak jak mówisz też nie lubię jakiś przeróbek z innego auta tylko kurczę nie wiem do kogo to zawieść żeby przerobił? nie wiem czy u mnie jest ktoś taki co to robi
-
Pompa oleju czy pasuje
To przystępna cena a co sądzisz o tym zaślepieniu kanału i innej pompie niby problem będzie wyeliminowany (dzięki za włączenie się do zapytania) bo zamierzam na dniach to zrobić ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- A można kupić sam zabierak 100mm z gniazdem i zawieść mechanikowi czy cała pompa idzie do przerobienia bo znalazłem coś na allegro i nie wiem czy to pytam bo nie chcę się zrobić w balona pompa oleju olejowa 2.0 tdi audi a4 b8 passat b6 (4084083018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Pompa oleju czy pasuje
Stara jest ok jeszcze chodzi myślałem wstawić nową.Byłem u mechanika pytałem o robotę i mówił że lepiej dać inną pompę ale nie powiedział jaką i że będę miał święty spokuj do końca gadał że jakiś tam kanał się zaślepia i coś tam jeszcze nie znam się na tym więc pytam bo miałem taką pompę o tym numerze za połowę ceny. ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- A nie wiem gdzie i jak przerobić ten zabierak u siebie,nie chcę żeby auto stało tydzień bo będę czekał na jakieś wysyłki ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Poza tym zawołał 2000zł za robotę z nową pompą z tego co wiem jest też z audi:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie wiem dokładnie ale dużo roboty nie ma ściągasz schowek i słupek pasażera.podsufitki nie trzeba bo przepchasz kabel bez problemu.Najpierw pociągnij pod schowek do wyłącznika a potem do tej swojej kamery.kabel wypuścisz sobie obok lusterka bo spokojnie wyjdzie kabel obok.
-
Pompa oleju czy pasuje
Znakiem tego nie podpasuje dzięki ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Mógłbym poprosić numer nowej pompy oleju z zabierakiem na 100mm pasującą do mnie.
-
Pompa oleju czy pasuje
Witam chciałem się zapytać czy pompa oleju o numerze 03L 115 105D będzie pasowała do A4b8 2,0Tdi 143km 2009rok początek.Pytam bo mam taką do kupienia nową i nie wiem czy przypasuje bardzo proszę o radę
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Przecież masz w tablicy bezpieczników zasilanie jak odpalasz i jest na stałe,ja bym się tam wepną i po sprawie.Od bezpiecznika pod schowek i od schowka (wyłącznik)do tej twojej kamery masa prawy słupek (nogi pasażera) i wszystko.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pociągnij kabel zasilający od bezpiecznika po stronie pasażera jest tam cały czas napięcie (sprawdź w którym)a punkt masy jest przy nogach pasażera,prawym słupkiem do podsufitki i wsio.A włącznik zrobiłbym pod schowkiem
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Na allegro jest tego pełno nawet tu na forum ktoś miał do sprzedania
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
kup se lepiej lusterko z asystentem świateł założyć można a potem dorezać resztę
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
W sumie racja
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Chyba się nie da sam próbowałem to zakodować ale bez skutku.Z drugiej strony jak wjedziesz w jakiś zakamarek otworzysz auto to możesz uszkodzić lusterka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Działa:banan: niewiele się obniża ale obniża.Wystarczyło zaznaczyć 2 bit 3 już nie zaznaczałem bo zadziałało przy samym 2.Dzięki za pomoc
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
tak tylko się zastanawiałem czemu u mnie jest wartość 50 a nie 40 i klikałem na te 50 próbując zmienić na 5C ale coś źle robiłem już mi rozpisał sowiq więc będę próbował.Dam znać jak poszło bo kodowanie reszty wszystko się udało
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki za podpowiedz ja chyba źle robiłem bo próbowałem zmienić byte 4 na 4c:facepalm: będę dziś próbował to dam znać