Treść opublikowana przez frog125
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
no niestety ori klamki tak swieca, w planach mam zmienic diody na biale:wink: tam dioda jest za mała dlatego to tak świeci kurde i zaś rozbieranie
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pakiet światło i klamki zrobione tylko coś te ori klamki słabo świecą A ze sterownikiem było tak że przepisałem kodowanie w razie czego, podpiąłem nowe sterowniki i wszystko gra błędów niema czy to normalne że przyjęły z innej A4 inny kod
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wszystko super poza tym że się podrapała listwa ozdobna koło skrzyni:facepalm:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A widzisz i tu mi dobrze wytłumaczyłeś a ja podpoiłem pod brązowy i czerwony wystarczy chyba teraz tylko wlutować z czerwonego i dać na ten drugi heh i znowu rozbieranie ---------- Post dopisany 08-01-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 21:58 ---------- Działa:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tzn ja wlutowałem to przed zapalniczką idą tam trzy kable,dobrze zrozumiałem twoje pytanie
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ciężko znaleźć jaki to błąd szukam i nic niema ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Podłączyłem do zapalniczki i wyszło ze kratki świecą się tylko jak jest zapłon nie przekręcony do końca a wlutowałem się w te kable co idą do zapalniczki zaś jak przekręcę do końca to gasną , jakaś podpowiedz
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki za cenne informację . A chciałem się zapytać lampki odpaliłem z tyłu i wszystko chodzi,ale pokazał mi się błąd i nie wiem co one znaczą,może któryś z Was wie co one oznaczą? 16 355-control module i jeszcze jeden 01 565-46-control komfortu.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
pamiętaj aby go wcześniej skopiować i zapisać, ja nie jestem zwolennikiem wklejania kodowania z innego auta, bo tak naprawdę możesz sobie narobić bigosu w sterowniku MCE. najlepiej zaznacz tylko te bity, które odpowiadają za podświetlenie przestrzeni nóg: [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte> 16 Bit 6 - Ustaw bit ręcznie na "1" - (1 = aktywne) plus MMI 2G lub 3G ... Na razie chcę tylko na przód dać nowe sterowniki i odpalić te lampki ostrzegawcze postaram się przepisać swoje kodowanie i dodać to oświetlenie oby się udało
-
Uchwyt na kubki w podłokietniku z tyłu (A4avant)
Też szukam podłokietnika na kubki z tyłu tylko że do sedana poza tym nie mam przelotki z tyłu a bardzo by się przydała
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki wielkie wszystkim za podpowiedz
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kable już porozciągane zostało tylko kodowanie heh A sterownik drzwi jak przekładam to tylko mam przepisać ten długi numer wywalić go i wsadzić nowy, wpisać ten numer ze starego dobrze skumałem
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W włącznikiem jest cały czas napięcie albo go niema bo sprawdzałem, chyba jednak najlepiej pod tą zapalniczkę,tylko pod ta diodę się wpiąć
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie gdzie podłączacie kratki nawiemu? bo już szukałem trochę i nie mogę znaleźć dobrego miejsc
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
super dzięki za podpowiedz szczerze zaczynam dopiero się uczyć
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Podłącz lampki na początku na starych sterownikach drzwi może masz już tam piny i przyjmą kodowanie i zaoszczędzisz 400 zł na 4 sterowniki. WRC pisze dobrze, to 2 rożne instalacje... Kupiłem tylko na przód bo chcę zrobić składane lusterko według rozpiski wrclaguny ale spróbuje tak jak mówisz.A to sie koduje osobno w każdym sterowniku
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mce mam do wymiany już zakupiłem z końcówką P Spróbuje wymienić sterowniki w drzwiach powpinać instalację z lampkami i zakodować.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Od razu zapytam czy ta rozpiska tyczy się oświetlenia nóg i jeśli brakuje tego pinu w kostce to czy odpalę to podświetlenie drzwi Wtyka 32 PIN ( kolor szary) PIN 17 oświetlenie przód Wtyka 17 PIN ( kolor czarny) PIN 14 oświetlenie tył ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- Super dzięki wielkie za wszelkie info w końcu trzeba się nauczyć od kogoś
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Obecnie mam z końcówka C ale zakupiłem na przód 8K0 959792H (pełne kwadraty przód) i nie wiem jak się zabrać za wymianę jak to poprzypisywać ale to potem. Mogę na razie założyć tylko instalację oświetlenia drzwi i zakodować a potem wymienić sterowniki
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Aha no więc będę próbował. Z przodu chce wymienić sterowniki na te z pełnymi kwadracikami przepiszę tylko dotychczasowe kodowanie a potem mam dopiero zakodować to oświetlenie,czy to niema różnicy z tyłu chyba nie trzeba wymieniać bo jak patrzyłem wszystkie piny w sterowniku są tak jak i w kostce
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki za odp ale nie rozumiem do końca tego odpalę tylko poprzez kabel czy wchodząc poprzez mmi2g ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- Jeśli wystarczy zakodować to poprzez mm2g to bądź tak miły i powiedz mi krok po kroku gdzie i jak wejść
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam chciałem się zapytać o poradę otóż założyłem oryginalna instalacje do drzwi na tył z podświetleniem czerwonym i białym powpinałem wszystko sprawdzając czy są wszystkie piny w sterowniku. Próbowałem odpalić to podświetlenie poprzez wejście mmi2g nie wiem czemu mam opcję oświetlenie wewnętrzne której nie mogę zaznaczyć,czy trzeba to tylko odpalić poprzez vcds dziękuję za wszelkie podpowiedzi
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Czy dobrze wyczytałem ze poduszka w kierownicy czteroramiennej jest inna niż w trzy (przedlift)
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Dzięki za ciekawą podpowiedz
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Czyli mod niedrogi tylko pracochłonny ale wykonalny:wink: ---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- Jest jakiś numer tej nagrzewnicy dwustrefowej i tych czujników temp. I czy to wszystko do kupienia?
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Czyli z polifta a masz asystenta świateł ,dokładałeś coś ze wymieniałeś Tak, mam asystenta świateł, asystenta zmiany pasa, aktywny radar, AHA i jeszcze trochę oczywiście prawie wszystko dokładane No to ładnie sam dokładałeś to wszystko (ile orientacyjnie kosztował cię aktywny radar)