Treść opublikowana przez frog125
-
wymiana lamp
Czy numery mce np z końcówką 279 nie przechodzą na 063
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Chciałem zapytac od czego jest ta kostka czy czasem nie idzie do pdc
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Powoli zaczynam rozumieć hm mam nadzieje że wystarczy wymienić gateway i po sprawie będzie, poza tym że trzeba będzie pociągnąć kilka kabli
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Zamierzam dołożyć lusterko z kamera i czujnikiem wilgotności nic poza tym na razie.U mnie siedzi MM2, Tak poza tym co te sterowniki obsługują miedzy innymi.Od razu zapytam moduł komfortu mam z litera C chyba obsłuży mi to lusterko bo tam się też ciągnie jakiś kabel.
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Nie obsłuży niestety. Mam do kupienia z literą "N" po przekładce wszystko będzie obsługiwać jak wcześniej czy okaże się potem że dany sterownik czegoś nie obsługuje co ja mam w aucie
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
gateway z literą K obsłuży czy nie? jest możliwość ominięcia tego.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Super pomysł napaliłem się rozebrałem i okazało się że na 16pinie nie ma kabla:kwasny: i co teraz z skąd można jeszcze wziąsć zasilanie tylko żeby się nie zapalało razem z podsufitka. Szukam miejsca w aucie gdzie po otwarciu drzwi jest napięcie a po zamknięciu nie ma i tak chcę właśnie podłączyć te lampki w drzwiach
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No właśnie chyba o to mi chodziło:wink: rozumiem że jest tam jakieś miejsce w tym sterowniku gdzie można podpiąć lampki:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tylko że nie chcę ciągnąc kabli od mce bo u mnie nie obsługuje oświetlenia drzwi. Albo ja źle zrozumiałem ale chyba raczej tak, chodzi mi o to z kąd pociągnąć kable do drzwi żeby się zapalało po otwarciu i nie współgrało z podsufitka ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Tak na skróty mozna Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać Lampki drzwi podlaczaj tylko pod sterownik drzwi, a jak Ci mce nie obsługuje to ciągnij kable z podsufitki do lampek pod nogi x4. Sorry, ostatniego Twojego postu nie zrozumiałem... Jeszcze raz ostatni z góry sory za niezrozumiałość. Nie mam lampek czerwonych w drzwiach a chcę własnie zrobić. I myślę z kąd pociągnąć kable do drzwi wiem że można z podsufitki ale wtedy zapali się wszystko na raz tzn drzwi i podsufitka a ja chcę żeby światło w środku było wyłączone na 0 a lampki w drzwiach po otwarciu się zapaliły. albo wszystkie na raz albo każda osobno.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak na skróty mozna Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Aha dziki za odp:wink: czyli można też podpiąć się z lampkami do podsufitki będzie działać na tej samej chyba zasadzie.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Chciałem zapytać czy po otwarciu drzwi zapala się tylko lampka czerwona i pod nogami np kierowcy czy wszystkie w środku się zapalaja ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- A zielona do czego jest, jeśli mce nie obsługuje oświetlenia wewnętrznego i tak nie ma różnicy czy jest kostka czerwona czy nie bo i tak nic z tego?
-
wymiana lamp
U mnie musi być wymiana modułu ponieważ nie obsłuży bixa ale mam nadzieję że da się kupic gdzieś używany i nie będzie z tym już problemu o ile da się kupić ten moduł
-
wymiana lamp
He masz racje poczekam i zrobię oryginał tylko gdzie to zrobić i u kogo żeby było tak jak ma być
-
wymiana lamp
He chciałbym żeby było dobrze i działało nie znam się na tym wie pytam, a Ty byś kupił dla siebie lub polecił. Tylko pytanie czy działa to jak oryginał. ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Albo pozbieram graty powoli i przyjdę do Ciebie na serwis:wink: Wyjdzie pewnie lepiej niż z salonu
-
wymiana lamp
Czyli jednym słowem nie warto to kupować bo tak to odebrałem
-
wymiana lamp
Podaj aukcje to Ci powiem chociarz czy to ten sam .... Audi A4 B8 8K 2008-> Bi Xenon LED MONTAŻ ORYGIN (3553926972) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
wymiana lamp
Rok gwarancji, pytałem czy instalacja wytrzyma powiedział że na pewno ponieważ jest to obliczone.Regulacja niby ma działać po podpięciu lamp. Co najlepsze oryginalne lampy bez jakiegoś rozklejania, skrętnego też robi ale trzeba wymienić mce i pojechać do niego. I tak myślę tylko czy zda to egzamin jak tylko przerzucę lampy czy będzie wyglądać i świecić jak oryginał.
-
wymiana lamp
Witam dziś dzwoniłem do gościa z allegro który sprzedaje lampy bi-xenon (nie skrętny) za 2,5 tys i pytałem jak to jest że podejdą do każdego auta nie zwracając uwagi czy nasz moduł obsłuży czy nie powiedział ze cały pic polega na przepięciu kabli w kostce , dostajesz do domu i montujesz i wszystko gra i co najlepsze lampy oryginalne bez rozkręcania i moje pytanie warto czy nie?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ok ok nie krzycz na mnie już kumam o co chodzi.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie dużo z tego rozumiem:kwasny:, rozumiem że mam możliwosć tego zrobienia a po lewej stronie mam tam jakaś wpięta kostkę w tym pierwszym zdjęciu co mi zaznaczyłeś strzałkami na niebiesko a do tego dodam jeszcze jedno zdjęcie z drzwi bo nie wiem czy jest możliwość podpięcia tych lampek do drzwi ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- 8 K0 907 063 B sorki za zdjęcie
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- [/color]Znalazłem tylko coś takiego i pytanie co da się z tym zrobić obsłuży QQ1:wink: a numer mam taki sam jak Ty ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
ok czyli pod kierownica a okaże się dopiero czy da się podłączyć jak rozbiorę wszystko. A te boczne lampki to gdzie się podłącza rozumiem że trzeba zobaczyć jeszcze czy ten sterownik obsłuży a on znajduje się w.... Dzięki za wszelką pomoc Grzegorz
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A gdzie znajduje się ten moduł Bordnetzsteuergeraet i czy można sprawdzić to bez kabla czy obsługuje QQ1 dzięki za info:wink:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czy kable i klamki podświetlane i te w drzwiach lampki czerwone, pod nogi będą pasować od avanta do sedana