Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frog125

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frog125

  1. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    orientuje się ktoś czy to ori lampy http://allegro.pl/audi-a4-lift-8k0-lampa-lampy-ksenony-xenon-ledy-i5244407710.html#thumb/2
  2. Oki dziękuje :-)
  3. Czyli rozumiem że sama zaciski z q5 będą pasowały do tarcz 320. Bardziej chodziło mi o takie zaciski. Nieznam sie wiec dooutuje http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6163773326
  4. A które zaciski będą pasowały pod tarcze 320. Chodzi oczywiście o zacisk Brembo.
  5. Czy da rade założyć same zaciski brembo pod tarcze 320,jeśli tak to z jakiego aut, szukałem wielu możliwości ale nie znalazłem
  6. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tego szukasz?<a href=https://zapodaj.net/8a404b7b162a1.png.html>X.png</a> Dokładnie :-)dzięki Ci wielkie.
  7. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.
  8. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy o tym numerze przetwornica led podejdzie do polifta? 4G0907397P
  9. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    orientuje się ktoś czy nadkola z allroad pasują do zwykłej wersji?
  10. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy jest możliwość przy wymianie lampy led tył na inną lodową, chodzi mi o to czy będzie jakaś różnica . Oczywiście oryginał.
  11. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podejdzie to lusterko do przedlifta na uchwyt? http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/7mTntfI0Vb6rtbn1Rt0kHyJ4HJGOJC
  12. frog125 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie poszukuję miejsca w aucie do odcięcia układu elektrycznego miedzy innymi ecu itd ale by oczywiście działał centralny dziękuję za pomoc i porady
  13. Witam temat poruszany kilkukrotnie ale i ja zapytam dla pewności co potrzeba do wymiany dwumasy. Wiadomo komplet sprzęgła, dwumas, wysprzęglik i czy coś jeszcze zalecacie, coś czytałem o łapie w skrzyni... doradźcie jak możecie co jeszcze warto wymienić przy okazji.
  14. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tego szukasz? tego szukasz? Właśnie o to mi chodziło, o przycisk koło lewarka z prawej strony :-) to chyba to, tylko tam są 4 piny hmmm
  15. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może schemat ASR bardzo bym prosił
  16. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Warto kupić lampy usa neon na tył? Da się to jakoś przekodować potem
  17. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    już długo to jest tylko nie wiem po co to wsadzać tym bardziej że nie jest to tanie
  18. frog125 odpowiedział(a) na stin15 temat w Audi A4 B8
    Nie wiem czy dobrze rozumiem w 2,0 max to 400nm,planuję turbawkę 170 i jakiś program tylko obawiam sie częstą wymianą sprzęgła a tego nie chce widze że u niektórych nic sie nie zmieniło po za przyrostem mocy.
  19. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    43zł to tanio te są troszku drogie ale zastanawia mnie ich jakość cena w aso 550zł oczywiście mam w innej cenie
  20. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mogę znaleźć wątku o świecach. Ma ktoś takie czy dobre 03L905061F
  21. Malo kto z handlarzy podaje numer , musisz dzwonic ,pytac co do innych numerów to sa jeszcze E , D tylko nie wiem jaki masz kolor ( numer kiery) Ok dzięki za pomoc. będę szukac
  22. Dzięki na allegro sucho. Tylko z takim oznaczeniem szukac zadnej innej?
  23. A ja mam pytanie o numer poduszki 3ramiennej czy ktoś posiada znalazłem jedną na forum ale to chyba za mało. I pytanie tylko i wyłacznie poduszka z a4 a5 wiem że temat juz nudny ale proszę o wyrozumiałosć
  24. 193tys dwumas od nowości wszystkie biegi wchodzą lecz czasami 1 nie chce wejśc ale to rzadko. Ale dwumas powoli umiera ale za to nic innego nie wymieniłem jeszcze poza rozrządem itp
  25. frog125 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moje rejony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.