Treść opublikowana przez frog125
-
B8 TrOOOOp
orientuje się ktoś czy to ori lampy http://allegro.pl/audi-a4-lift-8k0-lampa-lampy-ksenony-xenon-ledy-i5244407710.html#thumb/2
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Oki dziękuje :-)
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czyli rozumiem że sama zaciski z q5 będą pasowały do tarcz 320. Bardziej chodziło mi o takie zaciski. Nieznam sie wiec dooutuje http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6163773326
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
A które zaciski będą pasowały pod tarcze 320. Chodzi oczywiście o zacisk Brembo.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czy da rade założyć same zaciski brembo pod tarcze 320,jeśli tak to z jakiego aut, szukałem wielu możliwości ale nie znalazłem
-
B8 TrOOOOp
tego szukasz?<a href=https://zapodaj.net/8a404b7b162a1.png.html>X.png</a> Dokładnie :-)dzięki Ci wielkie.
-
B8 TrOOOOp
Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.
-
B8 TrOOOOp
czy o tym numerze przetwornica led podejdzie do polifta? 4G0907397P
-
B8 TrOOOOp
orientuje się ktoś czy nadkola z allroad pasują do zwykłej wersji?
-
B8 TrOOOOp
Czy jest możliwość przy wymianie lampy led tył na inną lodową, chodzi mi o to czy będzie jakaś różnica . Oczywiście oryginał.
-
B8 TrOOOOp
Podejdzie to lusterko do przedlifta na uchwyt? http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/7mTntfI0Vb6rtbn1Rt0kHyJ4HJGOJC
-
Odcięcie zasilania
Panowie poszukuję miejsca w aucie do odcięcia układu elektrycznego miedzy innymi ecu itd ale by oczywiście działał centralny dziękuję za pomoc i porady
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Witam temat poruszany kilkukrotnie ale i ja zapytam dla pewności co potrzeba do wymiany dwumasy. Wiadomo komplet sprzęgła, dwumas, wysprzęglik i czy coś jeszcze zalecacie, coś czytałem o łapie w skrzyni... doradźcie jak możecie co jeszcze warto wymienić przy okazji.
-
B8 TrOOOOp
tego szukasz? tego szukasz? Właśnie o to mi chodziło, o przycisk koło lewarka z prawej strony :-) to chyba to, tylko tam są 4 piny hmmm
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś może schemat ASR bardzo bym prosił
-
B8 TrOOOOp
Warto kupić lampy usa neon na tył? Da się to jakoś przekodować potem
-
B8 TrOOOOp
już długo to jest tylko nie wiem po co to wsadzać tym bardziej że nie jest to tanie
-
Chip A4 B8 CAGA opinie
Nie wiem czy dobrze rozumiem w 2,0 max to 400nm,planuję turbawkę 170 i jakiś program tylko obawiam sie częstą wymianą sprzęgła a tego nie chce widze że u niektórych nic sie nie zmieniło po za przyrostem mocy.
-
B8 TrOOOOp
43zł to tanio te są troszku drogie ale zastanawia mnie ich jakość cena w aso 550zł oczywiście mam w innej cenie
-
B8 TrOOOOp
Nie mogę znaleźć wątku o świecach. Ma ktoś takie czy dobre 03L905061F
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Malo kto z handlarzy podaje numer , musisz dzwonic ,pytac co do innych numerów to sa jeszcze E , D tylko nie wiem jaki masz kolor ( numer kiery) Ok dzięki za pomoc. będę szukac
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Dzięki na allegro sucho. Tylko z takim oznaczeniem szukac zadnej innej?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
A ja mam pytanie o numer poduszki 3ramiennej czy ktoś posiada znalazłem jedną na forum ale to chyba za mało. I pytanie tylko i wyłacznie poduszka z a4 a5 wiem że temat juz nudny ale proszę o wyrozumiałosć
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
193tys dwumas od nowości wszystkie biegi wchodzą lecz czasami 1 nie chce wejśc ale to rzadko. Ale dwumas powoli umiera ale za to nic innego nie wymieniłem jeszcze poza rozrządem itp
- B8 TrOOOOp