Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bustard

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bustard

  1. Ok. dziekuje za pomoc wszystkim. Zamykam temat.
  2. Witam Czy to oznacza, ze kompresor jest walniety?. Cisnienie pokazuje 6.0 bar. Mechanik mowil, ze to kompresor ale ja sie zastanawiam czy to nie cos innego. Moze sprzegielko. wspominal tez cos o jakims zaworze i mowil, ze kopresor raczej jest do wymiany bo inaczej cisnienie byloby wyzsze tj ok 20 bar. Co o tym sadzicie?? Dzieki za pomoc i pozdrawiam
  3. Spisuje go z ksiazki servisowej WAUZZZ 8E x 4A223810 czy ma to znaczenie, ze model jest angielski??
  4. WAUZZZ 8Ex4A223810 Dziekuje za pomoc Pzdr Marek[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________bo mam aukcje na kompresor o numerze 8E0260805BP myslalem, ze moze mi spasuje??? dzieki
  5. Jak wyzej w temacie. Bardzo prosze o podanie numeru czesci kompresora klimatyzacji[/b]. Audi A4 B6 1.9 TDI 131 02.2004r. Silnik AVF Dzieki z gory za pomoc Pozdrawiam Marek
  6. Witam, mam to samo. wymienialem pompe wspomagania oczywiscie z plynem i rolke alternatora (ze sprzegielkiem jednokierunkowym) bo mi dodatkowo jeszcze cos piszczalo przy skrecie. no i teraz jest zdecydowanie lepiej ale czuje na kierownicy przy skrecie takie dziwne chrobotanie. Nie daje mi to spokoju. boje sie jeszcze, ze napinacz sie odzywa ale czy to powodowaloby to owe chrobotanie na kierownicy. Wczesniej tego nie mialem. Wiecie co to moze byc??
  7. kurcze ale to az strach jezdzic, niepewnie sie czuje jak tak wpada do konca. moze go odpowietrze??
  8. wpada mi z oporem ale do podlogi
  9. No wlasnie, dzisiaj wymienilem klocki z przodu. Po wcisnieciu tloczka plyn lekko mi sie wylal ze zbiorniczka i mysle, ze chyba sie troszke zapowietrzyl uklad bo pedal mi wpada teraz z oporem do podlogi. Poziom plynu jest ok. Co myslicie?
  10. Witajcie, jezeli ktos ma doswiadczenie w tym temacie to bardzo prosze o wskazowki jak szczesliwie przez to przebrnac. Chodzi mi o przod i tyl. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc Marek
  11. Posiadam Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 131KM w wersji sport, piekne autko ) Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.