Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
a jeśli o to pytasz ,to zmienia postać rzeczy , trochę obeszłem ten problem ,otóż A5 jest na mojego tatę , i posiadam dokument potwierdzający od notariusza ,że samochód tylko pożyczam, i tak np. po ostatniej kontroli przekazuje dokument panu Policjantowi , bo oczywiście pytanie dlaczego PL tablice i temat zamknięty , oczywiście nie we wszystkich landach jest tak lekko z tym , tutaj się z tobą zgadzam.
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
tak i nie widzę nic w tym nie stosownego , jestem w DE już ponad 3 lata i ten wielki woww mysleniowy ,że Niemczech są same igiełki zaufaj mi ,że mam już za sobaskoro kupuje auto od pierwszego własciciela z prawdziwym przebiegiem i prawdziwa bezwypadowoscią to jest mi to obojętne gdzie on zostaje kupiony.
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Dzięki Mati plany w głowie rodzą się non stop Dzisiaj pogoda pozwoliła na strzelenie fotki , niestety tylko dwie , jakoś nie pasi mi chrom wokół szyb , i dlatego też więcej fotek nie będzie dopóki się go nie pozbędę, wstępnie jestem umówiony na oklejenie chromów wokół szyb na 9 maja
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
- A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
jest juz w odpowiednim temacie- A7 by 7ups
ależ to jest kocur- A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ładnie się prezenci- Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
No wygląda rewelacyjnie- Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
No i gittez mnie to czeka- Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
kupowałeś nowe? możesz zdradzic gdzie? nigdzie nie moge znaleźć nowych do przed lifta- A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
No wyszło to u ciebie bomba, w takim razie u mnie cena trochę niższa 520 zł za calosc- A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
super utrzymany egzemplarzinteresuje mnie oklejenie chromów wokól szyb , właśnie jestem przed takim zabiegiem u siebie , jak u ciebie wyszło to cenowo?- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
masz na mysli przód i tył?- Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
fajnie działaszwidać,że zapał jest- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
zupełnie inne auto- szkrzynia 6 w b7 1.9 115/116PS
kolega Norbas ma taki egzeplarzori 6 skrzynia plus ekonomizer- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Tak u mnie 255/35- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Tak Ori 9j ET 33- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
dzięki Racja dystans będzie na pewno , teraz jestem w DE , ale już pomału się rozglądam , w maju krótki urlop i coś do tego czasu powinienem zamówić- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
dzięki Krzysiek 9j 19" et 33 ORI opony 255/35 , pierwszy mod odhaczonytakie szybkie foto , sesja będzie wkrótce- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Dzięki panowie za opiniezaczynam poszukiwania Rotorów , bo wiosna tuż tuz- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Obecny wygląd AUTA Witam Wszystkich Chciałbym przedstawić wam pokrótce następcę mojej A4 b7 (którą zapewne pamiętacie)to,że następcą będzie Audi było wiadome, tylko wahałem się między a4 b8 po lifcie(koniecznie sedan) bądź A5 sportback(raczej przed lift=względy finansowe). Po blisko 3 miesięcy poszukiwań auta(oczywiście między czasie obejrzałem chyba z 20 igiełek z przekręconymi licznikami itd.) wreszcie trafiłem egzeplarz nie picowany , z jak najbardziej rzetelnym sprzedawcą , i po przetrzepaniu auta na różne możliwe strony ,niewielkiej negocjacji ceny jest i on. AUDI A5 2.0 TDI 170 PS Rocznik 2011 Przebieg 141 tyś(oryginał) Model S-Line (wewnętrzny i zewnętrzny) Kolor Czarny Lz9y Napęd FWD(no niestety ,nie można mieć wszystkiego) .............i Wyposażnie(nie jest tego aż tak wiele , ale damy rade, będzie więcej) Bixenon + Led (przód i tył) Fotele S-line (pół skóra +alcantara +wentylowane+częściowo elektryczne) Podgrzewane Fotele Czujniki parkowania tył+plus wizualizacja na ekranie Klimatronic(jednostrefowy) Nawigacja ,MMI 3G+HDD ,Mapy 2017 +Polski lektor ,Polskie Menu Test Zegarów Możliwość oglądania filmów DVD podczas jazdy Czarna podsufitka Black Piano Kierownica trójramienna multi S-line Bluetooth Listwy wewnętrze i zewnętrzne S -line Alu felgi ori Audi 225/45/17 ( opony zimowe Run flat =musze przyznać ,że nie jestem fanem tych opon) właściciel oferował również dopłatę za letnie 18 , stwierdziłęm ,że nie ma sensu zakładać 18 na lato , więc bez sensu dopłacać, mam upatrzony wzór który chce mieć u siebie . Servotronic 4X el.szyby El.Lusterka Czujnik deszczu Czujnik zmierzchu Doświetlanie zakrętów I to by było tak z grubsza…..jak coś mi się przypomni ,na pewno dopisze Zaś plany……Na pewno są , oj są? Kompletny POLIFTzrobione Koła na lato ORI ROTOR 19 (ET33 9J) Zrobione Navi 3G+ SIM zrobione Obklejenie profesjonalne chromów wokół szyb(chromy to nie moja bajka) Zrobione Polerka lakieru zrobione Wydech na dwie strony od S5 Zrobione Lekki program Składane Lusterka+Side ASSIST zrobione Pakiet światło zrobione Kierownica Po lift=ścięta u dołu?zrobione Bang&Oulfsen zrobione Ramki na tablice rejestracyjną Ori AUDI SPORT zrobione Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED Oryginał zrobione Kamera cofania z aktywnymi liniami zrobione Lusterko fotochromatyczne Kompas zrobione Podnóżek wraz nakładkami od RS zrobione Przyciski elektrycznych szyb oraz lusterek polift zrobione Klamki wewnętrzne RS ori zrobione Homelink zrobione PDC przód zrobione Plany mają to do siębie ,że lubią się powiększać ,domyślam się ,że i tak będzie i tutaj Na niektórych fotkach są nie domknięte drzwi kierowcy(spotkała mnie kiedyś taka nie miła niespodzianka w Passacie taty , auto było odpalone ,wyszedłem z auta, po to by jakieś fotki porobić i drzwi się automatycznie zaryglowały)więc strzeżonego itd Specjalna szmatka do Black Piano musi być- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Napewno będzie to lekko utrudnione ze względu na kolor , ale dla chcącego nic trudnego- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Witam Po chwilowej nieobecności na forum(praca oraz budowa domu)wracam spowrotem. Moją "nową" zabawką do rezania jest AUDI A5 sportback z silnikiem 2.0 TDI o mocy 170 PS z 2011r Auto poszukiwane przez około 4 miesięcy , celem był oczywiście bezwypadek i jak najlepsze wyposażenie, po części się udało , kupiłem A5 bezwypadkową z oryginalnym przebiegiem 145 tyś km , co do wyposażenia zawsze się chce mieć oczywiście więcej ,ale nie jest tak źle. Temat wkrótce pojawi się w odpowiednim dziale. Jedna fotka poglądowa - A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30