Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. U mnie lato było cały czas na tych łopatach i byłem zadowolonya teraz jestem zły bo sprzedałem Audi
  2. instruktor83 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem o czym mówisz ,ja miesiąc temu pożegnałem swoją b7 (sprzedana),która jeździłem prawie 4 lata , teraz jeżdżę przejściowo passatem b6 , i muszę powiedzieć że VW do Audi nigdy nie dorówna
  3. Ty masz napewną inna Mateusz
  4. Zaufaj mi że niczym się nie różnią ,mam na myśli podłączenie ,sam miałem z S4 b6
  5. No niestety ty masz zwykła ,więc tego tam nie wlozysz,moja byla otwierana
  6. Od dołu ,bo nie zapominaj że ja miałem Ori blendę ,która przykrywała tablice
  7. Nigdzie nie wystawiałem , kupców miałem z forum , na razie nic nie kupuje ,dostałem w prezencie od taty passata b6 , i na razie tym powozea co dalej .... Czas pokaze
  8. Witam Auto dzisjaj zmieniło właściciela, kupujący to również użytkownik forum ,więc pewnie za jakiś czas zobaczymy jego temat.? Temat można zamknac
  9. temat pomału będzie cichł , oczywiście regularny serwis pomału bedziemy myśleć o czymś innymocywiście marka zostaje
  10. Temat o A2 się fajnie czyta , tutaj może być tylko lepiej , gratulacje nowego członka rodziny w garazu
  11. Przejrzałem cały tematwielkie ukłony dla ciebie za pracę w niekoniecznie idealnych warunkacha mimo wszystko zapału nie brakuje i to się chwali
  12. Świetna robotatakie coś się chwali
  13. Grunt to pożądany i szczegółowy opis
  14. Przejrzałem cały temat szacunek za wielki ogrom pracy włożone w auto
  15. Piekne b8 coś nie coś można dołożyć ,ale do ideału jest bliziutko
  16. No powiem ci ,że fajny egzemplarz mody,które wymieniłeś powinny pójść raz dwa ,szczególnie ciekaw jestem pakietu S4
  17. A dlaczego wydaje mi się ,że to prima aprilis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.