Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Fajnie działasz przy aucie,dużo pracy ,ale i efekt widoczny i to bardzo
  2. Audi A7 moje marzenie
  3. Opis dosc mizerny auto jak najbardziej na plus , plany się powiększą napewno
  4. Witam kolege z dolnego śląska ogólnie fajny egzeplarz ,sedan ,1.9 TDI i Quatro to rzadkosc ,dbaj o niego i rzeczywiscie pomysl o innych lampach
  5. Ja zaś Markdorf Baden Wurtenbergkto,ktoś jest z okolic?
  6. Chciaż powiedz czy zostałeś przy marce?
  7. Użytkuje swoje b7 już trzeci rok , sam zrobiłem dopiero około 20tyś, rok 2007, przebieg 231tys
  8. Kurcze nie mam ostatnio chwili by cos popracowac przy aucie , i temat lekko przycichłale nadrobie wiosna
  9. Gratulacje Tomekzawsze to juz w koncu b8
  10. a daczego taka słaba seria w 2.0 TDI?
  11. instruktor83 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mam je u siebie już dwa lata i święcą zaj....iście jednak co ori to ori ale do nich potrzebujesz specjlnego kabelka by nie wywalało błedu na desce,niestety znajdziesz go tylko w Niemczech,na zdjęciu masz stronke i numer czesci albo na ebay http://www.ebay.pl/itm/LED-Adapter-Kennzeichenbeleuchtung-AUDI-A3-S3-RS3-8P-A4-S4-RS4-8E-B6-B7-Kufatec-/390605903245?hash=item5af1ed158d:g:54AAAOxyUI1TIB31 mi z przesyłką wyszło około 35euro , ale to około dwa lata temu , ale warto
  12. Tomek pochwal się nowym zakupem,bo widzę ,że w opisie pojawiła się b8
  13. Świetnie wygląda ,duża zasługa to odpowiednie koło , masz ori Rs4 z ET 29 , mam prosbe ,moglbys zrobis zdjecie z tylu tak by bylo widac przod i tyl chodzi mi dokladnie o to czy przod bardziej wystaje od tylu?mam na mysli koła oczywiscie, A tak przy okazji obciera ci z przodu przy skrecie?
  14. No wreszcie Mateusz pokazał swoją nowa B6, ehh przesadzałeś z tym opowiadaniem na jej temat, uważam ,że mimo budowy domu znajdziesz troche czasu na dopieszczanie i za nie długo bedzie wygladac swietnie
  15. Witaj Gratulacje auta, opisz swoje auto bardziej szczegółowo w odpowiednim dziale dla twojego auta ,dodaj zdjecia
  16. Troche uparłem się przy tej feldze z z tym Et48, bo są naprawde w idealnym stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.