Treść opublikowana przez instruktor83
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Fajnie działasz przy aucie,dużo pracy ,ale i efekt widoczny i to bardzo
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Audi A7 moje marzenie
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Fajnie wyglada
-
skromne b7
Opis dosc mizerny auto jak najbardziej na plus , plany się powiększą napewno
-
1.9 TDI / 130KM / Quattro / 17'
Witam kolege z dolnego śląska ogólnie fajny egzeplarz ,sedan ,1.9 TDI i Quatro to rzadkosc ,dbaj o niego i rzeczywiscie pomysl o innych lampach
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Brawo to lubię
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja zaś Markdorf Baden Wurtenbergkto,ktoś jest z okolic?
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Chciaż powiedz czy zostałeś przy marce?
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Użytkuje swoje b7 już trzeci rok , sam zrobiłem dopiero około 20tyś, rok 2007, przebieg 231tys
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Może Q ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kurcze nie mam ostatnio chwili by cos popracowac przy aucie , i temat lekko przycichłale nadrobie wiosna
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Zaczęło się modzenie
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Gratulacje Tomekzawsze to juz w koncu b8
-
A4 B7 quattro // 2.0TDi BRD // 202 BHP // 488NM
współczuje
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Dobrze działasz
-
Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual
a daczego taka słaba seria w 2.0 TDI?
-
B7 Crew
mam je u siebie już dwa lata i święcą zaj....iście jednak co ori to ori ale do nich potrzebujesz specjlnego kabelka by nie wywalało błedu na desce,niestety znajdziesz go tylko w Niemczech,na zdjęciu masz stronke i numer czesci albo na ebay http://www.ebay.pl/itm/LED-Adapter-Kennzeichenbeleuchtung-AUDI-A3-S3-RS3-8P-A4-S4-RS4-8E-B6-B7-Kufatec-/390605903245?hash=item5af1ed158d:g:54AAAOxyUI1TIB31 mi z przesyłką wyszło około 35euro , ale to około dwa lata temu , ale warto
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ooo to to
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki nie skorzystam
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Tomek pochwal się nowym zakupem,bo widzę ,że w opisie pojawiła się b8
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Świetnie wygląda ,duża zasługa to odpowiednie koło , masz ori Rs4 z ET 29 , mam prosbe ,moglbys zrobis zdjecie z tylu tak by bylo widac przod i tyl chodzi mi dokladnie o to czy przod bardziej wystaje od tylu?mam na mysli koła oczywiscie, A tak przy okazji obciera ci z przodu przy skrecie?
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
No wreszcie Mateusz pokazał swoją nowa B6, ehh przesadzałeś z tym opowiadaniem na jej temat, uważam ,że mimo budowy domu znajdziesz troche czasu na dopieszczanie i za nie długo bedzie wygladac swietnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Gratulacje auta, opisz swoje auto bardziej szczegółowo w odpowiednim dziale dla twojego auta ,dodaj zdjecia
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Troche uparłem się przy tej feldze z z tym Et48, bo są naprawde w idealnym stanie
-
Audi a4 avant 1.9 tdi