Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
8E0 863 284 Wydaje mi się że to ten
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jeździ się normalnie,ponieważ mam je ciągle na aucie:-) szukam amorków 1BE i sie zastanawiam ktore wziac,ty już kupiles? Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów No właśnie ciekawe czy to jest w komplecie w sklepie getem . A nie wiesz ile popielniczka obracana kosztuje? Szukam na allegro ale ich stan jest mierny
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No tak:-) inspiracji na tym forum nie brakuje:-) Numer 8E0 905 217 Kupowalem tutaj http://www.ebay.de/itm/Audi-RS4-Start-Schalter-Steuerung-Umbausatz-Enginestart-B7-Taster-Switch-A4-Umru-/152188292908?hash=item236f210f2c:g:dhoAAOxyuDpSE8BM Tanio nie jest ale jest wszystko poza obracana popielniczka żeby uruchomic moda:-) czyli: - Oryginalne Audi RS4 (B7 ) Przycisk Start - Wiązki przewodów - Przekaźnik sterowania - Instrukcje konwersji z przełącznikiem i planu okablowania. A bixenon będzię będzie:-) ale czekam Marcinie aż zrobisz to pierwszy:-) :-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ten mod co ty masz między innymi , miałem w swojej B6 kiedyś i może ja to miałem niedopracowane , ale u mnie miałem wrażenie jakby klapa zaraz miała się wyłamać , w sedanie teraz przy otwieraniu jest jak w oryginale,działa perfekcyjnie już dwa lata , ale ostatnio pomyślałem a może tak zamykanie automatycznie coś muszę pomyślećTego moda nie planowałem:-) ale jest:-) dzisjaj przyszla paczka:-) Start Engine Rs4 B7. Nowy oczywiście:-)
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Piękna jest:-)
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
sam bixenon zakładałeś?
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
widać ,że masz ją również mega zadbaną oby tak dalej jakieś modyfikację w planach?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
zgadzam się z kolegą ,fajnie to wymodziłeś
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
teraz na pewno przyjemniej z muliti kierą u żony w A3 bardzo mi tego brakuje jakie kolejne plany?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
rób bo warto :)widziałem dzisiaj na parkingu vw pheatona ,klapa bagażnika była otwierana i zamykana i to mi chodzi po głowie :Da może jest ktoś kto przerabiał u siebie ten temat , zamykanie automatycznie klapy bagażnika będe wdzięczny
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
zdecydowanie kolejny bajer ekstra to wygląda jak np. w A8 po przyciśnięciu guzika klapa ładnie się zamyka w A4 b7 jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał otwieraną i zamykaną automatycznie,może pora to zmienić
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
działa dokładnie tak samo jak dwa lata temu ale teraz ciągle zaczynam myśleć jak wyrezać automatyczne zamykanie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
identyko była
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
wczoraj jechałem do Szczecina , i czy jest możliwość żebym cie widział gdzieś w okolicy Gorzowa? widziałem identyczna jak twoja na Norweskich blachach
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Szukałem ponad rok czasu:-( no niezbyt krótko, ale znaleźć Recaro jest okropnie trudno w bardzo dobrym stanie:-) a mam to szczęście że moje są wręcz idealne:-) co do ceny chyba normalna 3,200zl za komplet z boczkami Mały gadzet:-) Z racji ,że w moim b7 nadal świecą tylko H7 pora wreszcie zabrać się za bixenon co myślicie o tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i6337419834.html
-
Gdzie we Wrocławiu montują kamery cofania
podepnę się pod to pytanie
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
fajne te ostatnie foto
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Te Recaro są genialne:-) wiem coś o tym:-)
-
Bolkowe TFSI Q Red Avant Recaro
Z tego co widzę to byłe auto jozka:-) Recaro sam dokładałeś? Gratulację furki :-) przedewszystkim z pewnych rąk:-)
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Ktoś ładnie doprowadził lakier:-) miodzio:-)
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Jak się widzi taką b6 jak twoja to sobie tak myśle że Audi wcale nie musiało wypuszczac modeli b7 b8 czy nawet b9 , mam na mysli ,że b6 się jeszcze wcale nie zestarzała:-) oby tak dalej:-)
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No to Mateusz gratulacje:-) troche czasu minęło zanim znalazłeś to wymarzone auto:-) no to pora zacząć rezanie:-) fajny wypas już masz na starcie:-) ale z czasem będzie tego mało:-) :-) zobaczysz!:-) wiem co mówię:-)
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Pięknie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
spokojnie to tylko kwestia czasu i $$$$$$