Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Jeździ się normalnie,ponieważ mam je ciągle na aucie:-) szukam amorków 1BE i sie zastanawiam ktore wziac,ty już kupiles? Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów No właśnie ciekawe czy to jest w komplecie w sklepie getem . A nie wiesz ile popielniczka obracana kosztuje? Szukam na allegro ale ich stan jest mierny
  2. Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów
  3. No tak:-) inspiracji na tym forum nie brakuje:-) Numer 8E0 905 217 Kupowalem tutaj http://www.ebay.de/itm/Audi-RS4-Start-Schalter-Steuerung-Umbausatz-Enginestart-B7-Taster-Switch-A4-Umru-/152188292908?hash=item236f210f2c:g:dhoAAOxyuDpSE8BM Tanio nie jest ale jest wszystko poza obracana popielniczka żeby uruchomic moda:-) czyli: - Oryginalne Audi RS4 (B7 ) Przycisk Start - Wiązki przewodów - Przekaźnik sterowania - Instrukcje konwersji z przełącznikiem i planu okablowania. A bixenon będzię będzie:-) ale czekam Marcinie aż zrobisz to pierwszy:-) :-)
  4. ten mod co ty masz między innymi , miałem w swojej B6 kiedyś i może ja to miałem niedopracowane , ale u mnie miałem wrażenie jakby klapa zaraz miała się wyłamać , w sedanie teraz przy otwieraniu jest jak w oryginale,działa perfekcyjnie już dwa lata , ale ostatnio pomyślałem a może tak zamykanie automatycznie coś muszę pomyślećTego moda nie planowałem:-) ale jest:-) dzisjaj przyszla paczka:-) Start Engine Rs4 B7. Nowy oczywiście:-)
  5. widać ,że masz ją również mega zadbaną oby tak dalej jakieś modyfikację w planach?
  6. teraz na pewno przyjemniej z muliti kierą u żony w A3 bardzo mi tego brakuje jakie kolejne plany?
  7. rób bo warto :)widziałem dzisiaj na parkingu vw pheatona ,klapa bagażnika była otwierana i zamykana i to mi chodzi po głowie :Da może jest ktoś kto przerabiał u siebie ten temat , zamykanie automatycznie klapy bagażnika będe wdzięczny
  8. zdecydowanie kolejny bajer ekstra to wygląda jak np. w A8 po przyciśnięciu guzika klapa ładnie się zamyka w A4 b7 jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał otwieraną i zamykaną automatycznie,może pora to zmienić
  9. działa dokładnie tak samo jak dwa lata temu ale teraz ciągle zaczynam myśleć jak wyrezać automatyczne zamykanie
  10. wczoraj jechałem do Szczecina , i czy jest możliwość żebym cie widział gdzieś w okolicy Gorzowa? widziałem identyczna jak twoja na Norweskich blachach
  11. Szukałem ponad rok czasu:-( no niezbyt krótko, ale znaleźć Recaro jest okropnie trudno w bardzo dobrym stanie:-) a mam to szczęście że moje są wręcz idealne:-) co do ceny chyba normalna 3,200zl za komplet z boczkami Mały gadzet:-) Z racji ,że w moim b7 nadal świecą tylko H7 pora wreszcie zabrać się za bixenon co myślicie o tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i6337419834.html
  12. podepnę się pod to pytanie
  13. Te Recaro są genialne:-) wiem coś o tym:-)
  14. Z tego co widzę to byłe auto jozka:-) Recaro sam dokładałeś? Gratulację furki :-) przedewszystkim z pewnych rąk:-)
  15. Ktoś ładnie doprowadził lakier:-) miodzio:-)
  16. Jak się widzi taką b6 jak twoja to sobie tak myśle że Audi wcale nie musiało wypuszczac modeli b7 b8 czy nawet b9 , mam na mysli ,że b6 się jeszcze wcale nie zestarzała:-) oby tak dalej:-)
  17. No to Mateusz gratulacje:-) troche czasu minęło zanim znalazłeś to wymarzone auto:-) no to pora zacząć rezanie:-) fajny wypas już masz na starcie:-) ale z czasem będzie tego mało:-) :-) zobaczysz!:-) wiem co mówię:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.