Treść opublikowana przez instruktor83
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ładnie dbałeś o passata:-) po tym widać,że Audi trafiła w dobre ręcę:-) gratulacje:-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
ładnie działacie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
wstyd się przyznać ale standard 245 ja 16 już nie będe zakładał do swojej , więc postaram się polecieć trochę grubiej
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
134 Km to dopiero niezła seria,po zmianie powinieneś mieć jeszcze więcej niż ja wpadł przełącznik do el.składanych lusterek z b8 oraz tarcze i klocki na tył stare już się skończyły ale po założeniu tego kompletu na auto ,(oczywiście wszystko fajnie) ale Następny mod dopisuje do listy HAMULCE z 3.0 TDI albo z S4
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
co teraz na tapecie do rezania?
-
Audi A5 8T 2.7 TDI
świetne auto ale szybko decydujesz się na sprzedaż co w planach?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Karol89 co to za przewody hamulcowe? gdzie kupowałeś i ile mniej więcej kosztowały?
-
Audi a4 b7 by Hany ,zwykly avant 19'
z listwami o wiele lepiej
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Coraz więcej pojawia się S4:-) twoja jest piękna:-) ach ten dźwięk S4:-) miodzio:-) pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege
-
Audi a4 b7 by Hany ,zwykly avant 19'
witaj :) nie jest aż tak skromnie jak piszesz ale potrzebne są koniecznie zdjęcia skrzynie masz już 6 ? czy jeszcze 5?
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
no to kolegę pocieszyłeś
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
jest ekstra na tym forum nie spoczniesz na laurach b7 pierwsza klasa
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
fajnie się czyta twój wstęp poczynione kroki na duży plus
-
Prawo jazdy B+E
zgadza się
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
coraz częściej zastanawiam się nad A5 sportback w białym kolorze twoje jest konkretnie za***iste nie wiesz czy 3.0 TDI wychodziły też z manualem?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Firma z Wrocka oczywiscie ul.krakowska 30 , wporządku gość ,który zna się na swojej robocie ,cena nie jest tajemnicą 1000 zl
-
[B6 BFC] Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 ---> LukOne
Spoko egzeplarz:-) zazdraszczam VFIZ:-) droga to impreza? Daj jak możesz jakieś namiary :-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A mnie się podoba tak jak już mam:-) nie jestem fanem aż tak niskiego zawieszenia:-) Wizyta dzisjejsza w BMG tuning przyniosła fajny zastrzyk mocy Wykres Seria 124,5 km moment obrotowy 291,7Nm( trzeba przyznać że niezła seria była ) Po programie Jest 145,1 km moment obrotowy 339,7 Nm(zupełnie inne auto )
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Co to za wideorejstrator? Z jakiej półki cenowej?
-
zmiana skrzyni a4 b7
były też 6
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Pytanko mam ,kompletuje wszytskie potrzebne elementy układanki do uruchomienia składanych lusterek , i zastanawia mnie czy ten plastik ,rączka do el szyb istnieje wersja pod 2xel szyby z pokrętłem do składanych lusterek? Pod 4 el szyby nie ma problemu
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
sprawdziłeś już silniczki do lusterek czy będą pasowały?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
co to są za ultery?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
a no zdarza się..............................minimum raz w tygodniu