Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie ile życzeń dziękuje wam bardzo no tak! i mnie dopadło! GPS jest już na palcu co do Recaro to mogę śmiało powiedzieć ,że są genialne to są zupełnie inne stołki niż naleśniki wygoda pełna elektryka i ekstra stan rekompensuje wydane złotówki
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Z racji tego że jutro mój własny prywatny ślub nie miałem zbyt wiele czasu by posiedzieć przy aucie więc nie cyknąłem zbyt wiele fotek , ale coś tam jest RECARO wreszcie jest Mała fotka z przygotowań reszta jutro będzie i RECARO wpadły również kosmetyki COLOURLOCK by ładnie je odświeżyć stan oceniam na idealny
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Tez chodzi mi po glowie taki zestaw z manualem:-) gratulacje
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jutro postaram się coś pstryknąć
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
zgadzam się, nieskładana kanapa jest jakimś nieporozumieniem, już to zrobiłem razem z tatą, ale cały dzień poświeciliśmy na to by to wszystko złożyć do kupy ale warto było
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
który to bezpiecznik?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
właśnie myślę podobnie, jedynie wytnę chyba miejsce na podłokietnik, zobaczę jutro jak pracę będą postępować
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
robiłeś może też to u siebie?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie dzisiaj zacząłem działać z RECARO i w sumie cały dzień spędziłem na ściągnięciu tylnego oparcia nie rozkładana kanapa to jest katastrofa Ale udało się jutro zabiorę się za montaż Recaro ,ale męczy mnie parę pytań zrobiłem fotki ,potrzebuje troszkę pomocy, otóż po ściągnięciu tylnego oparcia nie składanego nie włożę p&p oparcia rozkładanego ponieważ u mnie wygląda to tak taki obraz jest z bagażnika, co mam tu wyciąć? na pewno miejsce na podłokietnik , ale wydaje mi się więcej ,ponieważ rozkładana kanapa nie miałaby sensu gdybym zostawił resztę elementów
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Wybór chyba prosty Passat CC
-
Audi A4 B7 - Baker
Ze mną już ponad dwa lata jeździ i zero problemów
-
Audi A4 B7 - Baker
Ja też mam BRB i też mam dpf
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
No niestety Marcin ma racje z tymi ledami są czesto problemy , oryginał jest droższy bo kosztuje dwa razy tyle , ale zawsze to ori ,do tego dokupujesz coś takiego http://www.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B7-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Adapter-retrofit-12029-/301935615005?hash=item464cc3dc1d:g:lvcAAOSw9eVXWwWg Sam tak zrobiłem ,kupilem ori led plus to i jest gitara ,u mnie już rok śmiga i jest super:-)
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
No powiem ci że te wnętrze wygląda zacnie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A potrzebuje czegoś jeszcze żeby bezproblemowo zalożyć kanape składaną w miejsce gdzie była nie rozkładana?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A u mnie graty ciągle leżą:-( to jest fajny mod:-) były jakieś problemy z montażem?
-
Audi A4 B7 - Baker
Witaj kolego:-) jest co modzić:-) na tych planach napewno nie spoczniesz:-) ładna sztuka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki,cholernie ciężko to dostac już przewertowałem całe allegro i nic:-( Panowie małe pytanko odnośnie zmiany kanapy z mojego sedana ,w przyszlym tygodniu zabieram sie do zmiany na Recaro:-) (moja kanapa jest nie rozkladana) jak ja wyciagnać? Czytalem troche o tym i widze że jest z tym troche problemów:-( macie może jakiś sposób by sobie latwo poradzic ze zmiana tylnej kanapy nie rozkladanej na rozkladana?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To powinno być p&p:-) relacje zdam jak już będą na aucie:-) Panowie krótkie pytanko, posiadam tylną kanapę i tylko jeden boczek do kanapy , jest on bez airbaga , drugiego nie posiadam , czy mogę dokupić np z foteli s line?
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Mnie również się podobają:-) widze ,że ciągle do przodu:-)
-
A4 B7 1.8 Sport
Jest co robic napewno:-) fajny czarny sedan:-) ale sterowanie podgrzewanie foteli przednich zrobione nie w moim guście:-(
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
A nie chcesz tej ramki sprzedać?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Podobają mi się jeszcze egzemplarze z fortepianową ramką:-) ale to już rarytasik:-)
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Pokretła chromowane robią robote:-) niby dwa małe pokrętła a zmieniają wiele :-)
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Będziesz wgrywał też lektora?