Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Witaj:-) widać że bardzo się cieszysz swoim Audi:-) już widze ogrom pracy i środków jakie włożysz w tą Audi:-) wielki szacunek:-)miałem wcześniej prawie identyczną a4 b6 avant i też miałem granatowe wnętrze ,mnie się nie widziało , ale wiem że ma ona swoich fanów:-) lista planów na przyszłość na wielki plus:-) pozdrawiam:-)
  2. Ja już bym miesiąc bez życia chodził gdybym takie coś zrobił:-(
  3. Jak koledzy pisza dwururka wystaje za bardzo:-( pozatym fajnie robione audi:-)
  4. I nie zapomnij tego relacjonować tutaj:-) bo zapowiada się poważna robota:-)
  5. Wstawiłem swoje zdjecie by porównać bezpośrednio z twoim , rzeczywiście jest lekka różnica,ale i tak jestem mega zadowolony z efektu:-)
  6. i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz to różnica jest niebo a ziemia jeszcze tylko musze kupić amorki No właśnie nie rozwiązałem tego problemu a nowy właściciel na pewno tego nie zrobi skoro nie ma nawet czasu żeby umyć auto i od kilku miesięcy nie był nim na myjni strach się bać co on z nim zrobi za jakiś czas No niestety nie wszyscy kolejni właściciele naszych pomodzonych aut wkładaja w nie później tyle energii i czasu żeby utrzymać te auto takie jakie było gdy kupili(już nie mówie by je jakoś jeszcze udoskonalić) Dzisaj z rana z racji że mamy chwilowy przestój w pracy i jest wolne jeden dzień ,wypad nad jezioro bodeńskie:-) są i fotki:-) Dzięki :-) ja jestem bardzo zadowolony zarówno z tego jak wygląda i jak lepiej trzyma się drogi , a opony 225/40/18
  7. i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz to różnica jest niebo a ziemia jeszcze tylko musze kupić amorki
  8. właśnie troszkę jest , wprawdzie mam zatankowaną na full , nie wiem czy to nie jest przyczyna
  9. To cenna uwaga,poszukam w chromie:-) Po przejechaniu około 2 tyś km od momentu założenia sprężyn Eibacha fajnie widać różnice , jak było ,a jak jest BYŁO JEST
  10. mam wszystko to o czym wspomniałeś ,tylko kabelków brak, wiesz może gdzie można takowe kupić , mam na myśli kabel od kamery cofania do rns a?
  11. Widoki miażdżą:-) audi również:-)brakuje u ciebie tego czego i u mnie bixenon:-) pozdrawiam
  12. gdzie upolowałeś takie fanty? i ile takie cudo kosztowało? może być na pw
  13. lubię patrzeć na takie b6 jak potrafisz dobrze wyrezać to taki egzemplarz potrafi wyglądać bajecznie twój wygląda bardzo fajnie , choć jedna rzecz mi się nie podoba (to co w bagażniku)
  14. szukam takiego tym tematem zajmę się jak wróce z DE okolice czerwca niestety już jakieś małe pomysły są
  15. W sumie kupiłbym już:-) ale moja druga połówka uważa że są inne wydatki:-( i weź to przetłumacz:-)
  16. teraz na pewno będą 19 , ale jakie dokładnie to na razie ci nie powiem , bo mam w głowie chyba z pięć wzorów
  17. nad przyciskami się jeszcze zastanawiam,ponieważ mam tylko dwie szyby w prądzie ,a będę rezał 4 el.szyby więc co do kompletu elektrycznych szyb jeszcze mam chwile do namysłu,ale pokrętło do składanych lusterek biorę na pewno z b8
  18. z tego co wiem to nie tylko w chromie , kolega shakal właśnie montował teraz takie pokrętło z b8 i to nie jest wersja chrom , a bardzo świeżo to wygląda
  19. przeglądam sieć i narzazie nic ciekawego nie widzę,ale szukam od b8
  20. będą z b7 ale te były za grosze więc wziąłem ale będą będą wpadł też nieplanowany mod,czyli zapasówka + styropian i standardowe narzędzia moja b7 seryjnie była bez tego wypasu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.