Treść opublikowana przez instruktor83
-
[Audi A4 B6 Avant 1.9TDI] Spełnione marzenie!
Witaj:-) widać że bardzo się cieszysz swoim Audi:-) już widze ogrom pracy i środków jakie włożysz w tą Audi:-) wielki szacunek:-)miałem wcześniej prawie identyczną a4 b6 avant i też miałem granatowe wnętrze ,mnie się nie widziało , ale wiem że ma ona swoich fanów:-) lista planów na przyszłość na wielki plus:-) pozdrawiam:-)
-
[B7] Audi a4
Ja już bym miesiąc bez życia chodził gdybym takie coś zrobił:-(
-
Granatowy Dupowóz project by dariuszqw;)
Jak koledzy pisza dwururka wystaje za bardzo:-( pozatym fajnie robione audi:-)
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
I nie zapomnij tego relacjonować tutaj:-) bo zapowiada się poważna robota:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wstawiłem swoje zdjecie by porównać bezpośrednio z twoim , rzeczywiście jest lekka różnica,ale i tak jestem mega zadowolony z efektu:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
O właśnie o to miałem zapytać:-) ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz to różnica jest niebo a ziemia jeszcze tylko musze kupić amorki No właśnie nie rozwiązałem tego problemu a nowy właściciel na pewno tego nie zrobi skoro nie ma nawet czasu żeby umyć auto i od kilku miesięcy nie był nim na myjni strach się bać co on z nim zrobi za jakiś czas No niestety nie wszyscy kolejni właściciele naszych pomodzonych aut wkładaja w nie później tyle energii i czasu żeby utrzymać te auto takie jakie było gdy kupili(już nie mówie by je jakoś jeszcze udoskonalić) Dzisaj z rana z racji że mamy chwilowy przestój w pracy i jest wolne jeden dzień ,wypad nad jezioro bodeńskie:-) są i fotki:-) Dzięki :-) ja jestem bardzo zadowolony zarówno z tego jak wygląda i jak lepiej trzyma się drogi , a opony 225/40/18
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jakich podkładkach?:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz to różnica jest niebo a ziemia jeszcze tylko musze kupić amorki
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
właśnie troszkę jest , wprawdzie mam zatankowaną na full , nie wiem czy to nie jest przyczyna
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To cenna uwaga,poszukam w chromie:-) Po przejechaniu około 2 tyś km od momentu założenia sprężyn Eibacha fajnie widać różnice , jak było ,a jak jest BYŁO JEST
-
Kamera cofania AUDI A4 B7 Avant - jaką wybrać
mam wszystko to o czym wspomniałeś ,tylko kabelków brak, wiesz może gdzie można takowe kupić , mam na myśli kabel od kamery cofania do rns a?
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
modzi się tu jeszcze coś?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Widoki miażdżą:-) audi również:-)brakuje u ciebie tego czego i u mnie bixenon:-) pozdrawiam
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
gdzie upolowałeś takie fanty? i ile takie cudo kosztowało? może być na pw
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
no właśnie któryś z dwóch wezme
-
Adik- Audi A4 B6 BLUE SEDAN 1,9 TDI 130 KM
lubię patrzeć na takie b6 jak potrafisz dobrze wyrezać to taki egzemplarz potrafi wyglądać bajecznie twój wygląda bardzo fajnie , choć jedna rzecz mi się nie podoba (to co w bagażniku)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
szukam takiego tym tematem zajmę się jak wróce z DE okolice czerwca niestety już jakieś małe pomysły są
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
W sumie kupiłbym już:-) ale moja druga połówka uważa że są inne wydatki:-( i weź to przetłumacz:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
teraz na pewno będą 19 , ale jakie dokładnie to na razie ci nie powiem , bo mam w głowie chyba z pięć wzorów
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
nad przyciskami się jeszcze zastanawiam,ponieważ mam tylko dwie szyby w prądzie ,a będę rezał 4 el.szyby więc co do kompletu elektrycznych szyb jeszcze mam chwile do namysłu,ale pokrętło do składanych lusterek biorę na pewno z b8
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
z tego co wiem to nie tylko w chromie , kolega shakal właśnie montował teraz takie pokrętło z b8 i to nie jest wersja chrom , a bardzo świeżo to wygląda
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
przeglądam sieć i narzazie nic ciekawego nie widzę,ale szukam od b8
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
będą z b7 ale te były za grosze więc wziąłem ale będą będą wpadł też nieplanowany mod,czyli zapasówka + styropian i standardowe narzędzia moja b7 seryjnie była bez tego wypasu
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
oczywiście że składane