Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. muszę żonie pokazać że jej Audi też jest w gronie forum,może dzięki czemu wydębię trochę lewej kasy na parę modów które chodzą mi po głowie takie cuś dzisiaj kurier przyniósł :)składane elektryczne lusterka od kolegi biggman ,wkłady fotochrom od kolegi rafi10612 dzięki panowie
  2. witamy w gronie b7 czy ja dobrze widzę masz aż cztery a4?
  3. dzięki plany co do felg mam już inne ,ale tanie nie są więc musze trochę pozbierać takie tam dzisjaj na szybko fotki A3 mojej żony złapała się do pleneru spokojnie nie dotknęły się
  4. u mnie działa ,
  5. Słuchaj Akjama on wie co mówi wystarczy spojrzeć na jego temat
  6. gratulację audicy wnętrze masz wręcz w nowym stanie
  7. shakal szacuneczek fajnie wykonana robota też chodzi mi ten mod po głowie dużo z tym roboty ? trzeba coś kodować?
  8. narazie zostały te które były ,zastanawiam się dokładnie jakie wrzucić
  9. Właśnie negocjuje ciagle
  10. teraz wygląda już ekstra twoje koła bardzo mi się podobają miałeś już je czy dokupywałeś?
  11. dzięki panowie , z tego co wiem musi się jeszcze trochę ułożyć , dopiero jest zrobione około 70 KM od zmiany sprężyn
  12. Tak już założone dopiero w przyszly piatek zrobie sesje , bo teraz jestem w de a3 , a A4 jest w Polsce,ale spoko jeszcze tydzien Takie małe zdjęcie dzisiaj po sprzątaniu , ciemno było i niezbyt to wyszło , za dnia zrobię po świętach ładniejsze Eibach -30 wreszcie założony i mały prezent od żony na święta
  13. witaj kolego a co tu tak ucichło?
  14. termos , 3 kubki , długopis ,
  15. instruktor83 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    wszystko pięknie ale nadkole dostało już w tyłek
  16. Fajny temat:-) dba się tutaj o tą audi:-) pozdrawiam
  17. Ładny kolorek:-) a to już dużo:-) rns e zmieni fajnie wnętrze:-)
  18. No myśle że juz jesteś zadowolony:-) a dokładka jest w kolor nadwozia? Bo odcień jest inny
  19. Gratulacje b7:-) wreszcie jest:-) trochę pracy i będzie exstra:-) pakiet s line zrobi z niego fajną sztuke:-)
  20. He he:-) muszę troszkę z żoną pogadać :-) muszę jej wytłumaczyć że nowe 19 są niezbędne:-)
  21. Dzisjaj widziałem b7 czarną w sedanie kropka w kropke jak moja na tych kołach i wyglądałą obłednie , szybko wróciłem do domu i od razu wujek google i szukamy takich samych:-)
  22. Zaczął mi się podobać ten kierunek i zaczym szukać coś w tym stylu:-) dzięki za szybką podpowiedź:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.