Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
muszę żonie pokazać że jej Audi też jest w gronie forum,może dzięki czemu wydębię trochę lewej kasy na parę modów które chodzą mi po głowie takie cuś dzisiaj kurier przyniósł :)składane elektryczne lusterka od kolegi biggman ,wkłady fotochrom od kolegi rafi10612 dzięki panowie
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
witamy w gronie b7 czy ja dobrze widzę masz aż cztery a4?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki plany co do felg mam już inne ,ale tanie nie są więc musze trochę pozbierać takie tam dzisjaj na szybko fotki A3 mojej żony złapała się do pleneru spokojnie nie dotknęły się
-
Felgi 16" Passat
u mnie działa ,
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Słuchaj Akjama on wie co mówi wystarczy spojrzeć na jego temat
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
gratulację audicy wnętrze masz wręcz w nowym stanie
-
Srebrna BRD by shakal
shakal szacuneczek fajnie wykonana robota też chodzi mi ten mod po głowie dużo z tym roboty ? trzeba coś kodować?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
narazie zostały te które były ,zastanawiam się dokładnie jakie wrzucić
-
B7 3.0 TDI QUATTRO S-line by Waski0077
Właśnie negocjuje ciagle
-
B7 3.0 TDI QUATTRO S-line by Waski0077
teraz wygląda już ekstra twoje koła bardzo mi się podobają miałeś już je czy dokupywałeś?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki panowie , z tego co wiem musi się jeszcze trochę ułożyć , dopiero jest zrobione około 70 KM od zmiany sprężyn
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak już założone dopiero w przyszly piatek zrobie sesje , bo teraz jestem w de a3 , a A4 jest w Polsce,ale spoko jeszcze tydzien Takie małe zdjęcie dzisiaj po sprzątaniu , ciemno było i niezbyt to wyszło , za dnia zrobię po świętach ładniejsze Eibach -30 wreszcie założony i mały prezent od żony na święta
-
Szaraczek TDI In Progress...
witaj kolego a co tu tak ucichło?
-
Gadżety związane z audi
termos , 3 kubki , długopis ,
-
A4 b7 1.8t
wszystko pięknie ale nadkole dostało już w tyłek
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
Fajny temat:-) dba się tutaj o tą audi:-) pozdrawiam
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Tak z ciekawosci sam dokladaleś monitory w zagłowki?
-
[BRE] Niebieski Avant 2006r yeti93
Ładny kolorek:-) a to już dużo:-) rns e zmieni fajnie wnętrze:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
No myśle że juz jesteś zadowolony:-) a dokładka jest w kolor nadwozia? Bo odcień jest inny
-
A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/
Gratulacje b7:-) wreszcie jest:-) trochę pracy i będzie exstra:-) pakiet s line zrobi z niego fajną sztuke:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
He he:-) muszę troszkę z żoną pogadać :-) muszę jej wytłumaczyć że nowe 19 są niezbędne:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tanie nie są:-( wielki szacun za pomoc
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ale znaleźć fajny zestaw tych kół też łatwo nie jest :-(
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzisjaj widziałem b7 czarną w sedanie kropka w kropke jak moja na tych kołach i wyglądałą obłednie , szybko wróciłem do domu i od razu wujek google i szukamy takich samych:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Zaczął mi się podobać ten kierunek i zaczym szukać coś w tym stylu:-) dzięki za szybką podpowiedź:-)