Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Racja moc jest przydatna:-) szczegolnie jej brak sie odczuje na autostradzie:-) 116 km nie jest zbytnio wiele ,po programie zobaczysz zupelnie inne auto:-)
  2. Pytaj pytaj:-) szczerze ich polecam:-) a Recaro to bajka:-) nie dość że wygląd jest naprawde ekstra to jeszcze wygoda :-) a full elektryka dopina calość:-) jezeli myslisz o Recaro to jak już wydasz tą kase to te fotele zrekompenują ci ten zal wydanych pieniedzy:-)
  3. Czy mam zamiar dlubac jeszcze cos przy motorze? Mysle ze tak ale teraz priorytety sa inne:-)firme w ktorej ja robilem program polecam ci bardzo , czlowiek ,ktory torobi zna sie bardzo na swojej robocie a przy tym pasjonmat niesamowity:-) :-) mialem przyjemnosc siedziec w jego A5 ,w ktorej mial zalozony aktywny wydech ,dzwiek zabijjal po prostu , namawial mnie bym to zrobil u siebie w A4 , a 1.9 Tdi , a dokladnie mowiac jego dzwiek zmieni sie i to bardzo , ale jest jedno ale ....... Cena 4tys zl
  4. Dzieki ze pytasz ,uwazam ze swietnie 145km/340Nm, to nie jest to co 116 km , jest roznica i to przyjemna:-) zauwazalna :-) na autostradzie szczegolnie:-) :-) to jeden z tych modow co usmiech szybko pojawia sie na twarzy
  5. A3 sprzedana :-) temat do zamkniecia:-)
  6. Grzesiek a jakiego passata kupiłeś?
  7. Ten wzór felg ma coś w sobie :-) rzeczywiście auto wygląda teraz zadziorniej :-) dostało fajnego pazura:-) jednie co mi sie nie widzi to chlapacze:-) ale i tak chcesz je wywalic wiec jest super:-) wyszysc ładnie fure i porob fajne fotki:-)
  8. Fajnie że jest BNS to tylko szybka podmianka na RNS-a i wnętrze się szybko zmieni:-) ogólnie fajnie utrzymana Audi:-)
  9. Auto marzenie:-)
  10. Mimo wszystko wydaje mi sie że dwie strefy
  11. Nie wiem ile kosztuje bez śrub , ale ze śrubami i z przesyłką 170 pln:-) Robiłeś skrętne?
  12. Masz może już kiere założoną? Jestem ciekaw finalnego efektu:-)
  13. Witaj, temat ucichł, a ja jestem ciekaw jak się spisuje twoje E61 , pytam ponieważ brat poszukuje podobnej z tym motorem ,dlatego chcialbym zasięgnąć opinii:-) pozatym jakieś mody przeprowadziłeś w tym czasie? Jakieś fotki:-) pozdrawiam
  14. Jeszcze mała paczuszka dzisjaj przyszła:-) dystans na tył 15mm Na tyle mam już 11mm ,przełoże je na przód ,15mm powędrują na tył:-)
  15. Marcin dopisz się do facebookowej grupy "Forum miłośników Audi" Jest tam pełno matołów i można często wyrwać graty z rozbiórki za 1/3ceny, dla przykładu kolega z miasta kupił kompletne lampy ori bixenony do a4 b7 za 500zł z WLICZONĄ WYSYŁKĄ ZA POBRANIEM To rzeczywiście grosze jak za bixenon:-)
  16. Różnicy w pieniądzach między skrętnymi a nieskrętnymi są wręcz niezauważalne ,też studjuje ten temat teraz
  17. A tak:-) Mateusztbg tak to wygląda u mnie:-) po zmianie sprężyn oraz odbojów oraz dodatkowych śrub nakrętek, amory jeszcze standardowe
  18. Ja już mam założone eibachy ,więc nie będe wymieniał spowrotem sprężyn po przejechaniu może 3 tyś km, efekt jest zadowalający nawet na standardowych amorkach , ale mimo wszystko je wymienie by wszystko grało idealnie:-) co do gwintu ? Hmmm? Chyba jednak ten mod ominę:-)
  19. Ja mam przód lekko wyżej , a co do amorków nie biore nawet pod uwagę kupna używki,tylko nowe Dzięki:-) coś wybiore:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.