Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Racja moc jest przydatna:-) szczegolnie jej brak sie odczuje na autostradzie:-) 116 km nie jest zbytnio wiele ,po programie zobaczysz zupelnie inne auto:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Pytaj pytaj:-) szczerze ich polecam:-) a Recaro to bajka:-) nie dość że wygląd jest naprawde ekstra to jeszcze wygoda :-) a full elektryka dopina calość:-) jezeli myslisz o Recaro to jak już wydasz tą kase to te fotele zrekompenują ci ten zal wydanych pieniedzy:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Czy mam zamiar dlubac jeszcze cos przy motorze? Mysle ze tak ale teraz priorytety sa inne:-)firme w ktorej ja robilem program polecam ci bardzo , czlowiek ,ktory torobi zna sie bardzo na swojej robocie a przy tym pasjonmat niesamowity:-) :-) mialem przyjemnosc siedziec w jego A5 ,w ktorej mial zalozony aktywny wydech ,dzwiek zabijjal po prostu , namawial mnie bym to zrobil u siebie w A4 , a 1.9 Tdi , a dokladnie mowiac jego dzwiek zmieni sie i to bardzo , ale jest jedno ale ....... Cena 4tys zl
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzieki ze pytasz ,uwazam ze swietnie 145km/340Nm, to nie jest to co 116 km , jest roznica i to przyjemna:-) zauwazalna :-) na autostradzie szczegolnie:-) :-) to jeden z tych modow co usmiech szybko pojawia sie na twarzy
-
Audi a3 8p by instruktor 83
A3 sprzedana :-) temat do zamkniecia:-)
-
Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
Grzesiek a jakiego passata kupiłeś?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ten wzór felg ma coś w sobie :-) rzeczywiście auto wygląda teraz zadziorniej :-) dostało fajnego pazura:-) jednie co mi sie nie widzi to chlapacze:-) ale i tak chcesz je wywalic wiec jest super:-) wyszysc ładnie fure i porob fajne fotki:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Już dawno kupiłem i założyłem :-) ale dzieki za pamiec:-)
-
A4 2,7 TDI Q żony.
Fajnie że jest BNS to tylko szybka podmianka na RNS-a i wnętrze się szybko zmieni:-) ogólnie fajnie utrzymana Audi:-)
-
taki tam oswojony BRUTAL
Auto marzenie:-)
-
Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /
Mimo wszystko wydaje mi sie że dwie strefy
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie wiem ile kosztuje bez śrub , ale ze śrubami i z przesyłką 170 pln:-) Robiłeś skrętne?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dokładnie:-)
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Masz może już kiere założoną? Jestem ciekaw finalnego efektu:-)
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Witaj, temat ucichł, a ja jestem ciekaw jak się spisuje twoje E61 , pytam ponieważ brat poszukuje podobnej z tym motorem ,dlatego chcialbym zasięgnąć opinii:-) pozatym jakieś mody przeprowadziłeś w tym czasie? Jakieś fotki:-) pozdrawiam
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
43
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jeszcze mała paczuszka dzisjaj przyszła:-) dystans na tył 15mm Na tyle mam już 11mm ,przełoże je na przód ,15mm powędrują na tył:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Marcin dopisz się do facebookowej grupy "Forum miłośników Audi" Jest tam pełno matołów i można często wyrwać graty z rozbiórki za 1/3ceny, dla przykładu kolega z miasta kupił kompletne lampy ori bixenony do a4 b7 za 500zł z WLICZONĄ WYSYŁKĄ ZA POBRANIEM To rzeczywiście grosze jak za bixenon:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Różnicy w pieniądzach między skrętnymi a nieskrętnymi są wręcz niezauważalne ,też studjuje ten temat teraz
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A tak:-) Mateusztbg tak to wygląda u mnie:-) po zmianie sprężyn oraz odbojów oraz dodatkowych śrub nakrętek, amory jeszcze standardowe
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
I tak też zrobiłem więc to chyba nie do mnie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja już mam założone eibachy ,więc nie będe wymieniał spowrotem sprężyn po przejechaniu może 3 tyś km, efekt jest zadowalający nawet na standardowych amorkach , ale mimo wszystko je wymienie by wszystko grało idealnie:-) co do gwintu ? Hmmm? Chyba jednak ten mod ominę:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Gdzie kupowałeś swoje? ,bo chyba też niedawno wymieniałeś:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja mam przód lekko wyżej , a co do amorków nie biore nawet pod uwagę kupna używki,tylko nowe Dzięki:-) coś wybiore:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Sprawdź:-) ideał biorę:-) kolor oczywiście czarny:-)