Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Gratulacje takiego rodzynka! Wiecej zdjęć prosimy
  2. Fajnie działasz przy swojej Audi,do wnętrza przydałby sie RNS-e
  3. Jest Quatro a to już mega plus, choć przydałby się przód S-line
  4. Przedewszystkim fantastyczny opis, gratulacje auta , miałem kiedyś taką z 3.2 V6
  5. B6 i B7 znałem widziałem były doskonałe pytanko czy w B5 też miałeś Quatro?
  6. a jak kupiłeś auto , to stał na 16 czy 17? nie masz już ich?
  7. masz setup letni na fajnych ponadczasowych 19 i teraz choćbyś nie wiem jakie wybrał 17 zawsze będzie niedosyt
  8. Karol są jeszcze jakieś plany ?czy projekt już całkowicie ukończony?
  9. dlatego postanowiłem zostawić 18 na zime i kupić 19 na lato by nie było pozniej problemu że za małe koła, że się nie zmieszczą zaciski itd
  10. mój pakiet zimowy czyli dokładnie te koła co widać na foto wyżej plus nowe opony zimowe ,czyli to co zawsze chciałem miec pakiet zimowy 18 pakiet letni 19 letnie opony będą na sprzedaż zaś na lato wpadną 19 najprawdopodobniej Rotory badź te co ty masz
  11. kosmetyki są to teraz jeszcze trochę czasu żeby je wykorzystać u mnie zawsze z tym problem
  12. właśnie ja też gdy kupowałem bixenon kompletnie nie interesował mnie ten kierunkowskaz , że musi być koniecznie biały, model B7 według mnie to już nie żadna nowość i na tą chwilę nie zmieniam na biały bo najzwyczajniej w świecie bardziej podoba mi się ten pomarańcz ale powtórze to raz jeszcze to moje zdanie
  13. narazie zostawiam tak jak jest jak mi się opatrzy to wtedy wywale pomarańczowe szkiełko
  14. masz coś specjalnego czym można byłoby prysnąć grill z kratkami? :)a przy tym by było to trwałe
  15. oczywiście ,że działają ,zrobiłem już je z ppół roku temu dzięki panowie za opinie
  16. Bixenon już na aucie wszystko działa jak należy efekt w nocy w porównaniu do zwykłej lampy miażdżący nie
  17. Dzisiaj przyszły stan idealny bixenon z czerwca 2007r, dokładnie z tego samego roku i miesiąca co moje b7 z pomarańczowym kierunkiem, ale też takie właśnie chciałem jutro montaż żarniki oraz cała reszta skompletowana wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.