Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawcio13022

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawcio13022

  1. To u mnie by tłumaczyło dlaczego tak wysoko stoi(są wstawione od przedlifta). Sprawdzałem numery Monroe i z tego tak wychodzi.
  2. Czy ktos z was orientuje sie jaka jest roznica w tylnych sprezynach i amorkach miedzy przedlift a poliftingiem?
  3. No dzięki za info. To może w tyle lezy problem w złym amortyzatorze który według numeru jest do przedliftowego sedana?
  4. Amorki są do standardowego zawieszenie Monroe 26654. Oto fotka sprezyny przedniej. ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Oraz tylna spręzyna.
  5. Tylko że przod jest cięzko ugiąc, patrzyłem w Passacie b5 fl to przód mieciutko chodzi aż miło.
  6. Juz daje zdjęcie. Nie mam pojecia jakie sa sprezyny bo auto kupiłem rok temu. Może i magiel ale dziwne jest bo auto sie prowadzi pewnie i precyjnie. W czasie jazdy kierownica nic nie drgnie, jest super.
  7. Witam posiadam Audi A4 B5 1.9 TDI 110 AVG z 1999 roku. Samochód na moje oko stoi bardzo wysoko(najbardziej tył). Przód samochodu jest bardzo twardy. Gdy chce ugiąć przód to zawiele on nie rusza. Z kolei tył samochodu jest taki miękki ze ugina się bardzo mocno tak jakby na samych spręzynach. W czasie jazdy tył wpada w taki rezenans i tak dudni i podskakuje. Dodam ze przednie amortyzatory to Monroe 26654(czyli standard) a tylne są 23817. Wychodzi z tego ze ten numer pasuje do stycznia 1999 a moj jest po lifcie z konca 1999.Może winą są złe amorki tylne? Czy istnieją twarde spręzyna ale o standardowej wysokosci? Dodam ze mam jeszcze inny problem. W przednim zawieszeniu coś puka jeśli sie jedzie po nierównosciach(mocno na nieutwardzonych drogach). Wszystkie 8 wahaczy sprawne 100%- zostały zdemontowane i żadnego luzu, wymienione zostały również drązki + konćowki oraz łącznik stablizatora i tuleja ) Więcej juz nie ma co wymieniać. Czy te stuki mogą wydobywac sie twardej pracy zawieszenia przedniego? Proszę o pomoc.
  8. Witam, mam na imię Paweł, posiadam Audi A4 1.9TDI 110(AVG) z 1999r po liftingu. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.