Treść opublikowana przez Paszo
-
Lampy SONAR. Opinia.
Witam, co możecie mi powiedzieć dobrego lub złego na temat tych lamp ? LAMPY AUDI A4 B5 95-98R ANGEL EYES RINGI SONAR BLK (3818380649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Bez intercoolera.
Już jest na miejscu, przeszkadzał by dojść 'głębiej'
-
Bez intercoolera.
Z tego co mi już wiadomo, to nie wpływa to na silnik
-
Bez intercoolera.
Witam. Dziś odpaliłem auto bez IC i chodziło jak ruska torpeda tzn. kopciło na czarno, falowało, nie miało mocy. Jest to chwilowe, ale moje pytanie brzmi - czy jest to dobry objaw tego że nie ma IC ? Pozdrawiam.
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
O fak Dzięki za info
-
Szarpanie drążkiem zmiany biegów. 1.8T AEB
A poduszka na skrzyni ? :>
-
Szarpanie drążkiem zmiany biegów. 1.8T AEB
Witam, zauważyłem że szarpie mi drążkiem zmiany biegów gdy popuszczam gaz. Tak samo przy spokojniej jeździe, gdzie delikatnie naciskam i popuszczam gaz. Dzieje się to na 2/3/4 biegu. Ło co chodzi ? up ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2013 at 17:55 ---------- up
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
Nie mówię, że od razu z łopaty ten śnieg.. Normalnie mały kawałeczek odbił się, zaskwierczało i spadł
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
A turbo przy takiej jeździe jest gorące ? Położyłem na niego śnieg to zaskwierczało
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
Jestem zielony z mechaniki więc proszę się nie śmiać :banan:
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
Hmm, a nawet wychodzący z niego wąż też zdołał by wystygnąć ?
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
Witam. Dziś po jeździe około 40 km i nie przekraczając 3.5 tyś obrotów zaparkowałem auto. Odczekałem około 90 sekund i wyłączyłem. Z ciekawości chciałem sprawdzić intercooler, okazało się ze jest kompletnie zimny. Jest to normalne czy coś się 'zapchało' ?
-
Klimatyzacja nie zawsze się włącza.
Wczoraj auto stało w garażu w którym było 20 stopni, gdy dziś rano wsiadłem i chciałem załączyć klimatyzację również nic.. :S Więc nie sadzę by to zależało od temp. Czas chyba jechać do mechanika
-
Dziura w wydechu A4 B5 1.8T
Witam, mam pytanie. Byłem wczoraj u mechanika i odradzał mi zaspawanie dziurki w wydechu. Dziurka znajduję się gdzieś pod siedzeniem czyli pośrodku auta, nie wiem dokładnie gdzie. Czy są jakieś przeciw wskazania robinia takiej rzeczy przed zimą ? Takiej info. mi mechanik udzielił.
-
Klimatyzacja nie zawsze się włącza.
Witam. Mój problem polega na tym, że moje klimatyzacja jest kapryśna ... Raz się włącza raz nie... Dzieje się to i na zimnym i na gorącym silniku... Wie może co jej dolega ?
-
PALIWO na stacji NESTE.
U mnie dalej w mieście jest Neste @edit. Przepraszam, pomyłka to jest statoil
-
PALIWO na stacji NESTE.
Odświeżam temat Jakie opinie macie na dzień dzisiejszy ?
-
Stukanie podczas przyśpieszania.
Wiem, że drążek stabilizatora mi stuka, puka. Lecz przy przyśpieszaniu to szybki odgłos stukania,pukania. ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- up.
-
Stukanie podczas przyśpieszania.
Witam, tak jak w temacie chodzi mi o stukanie podczas przyśpieszania. Zdarza się to na 1/2/3 biegu gdy obroty wchodzą ponad 3k/min. Dźwięk wg mnie dochodzi z prawej strony silnika patrząc od kierowcy. Co to może być ? Jest to silnik 1.8T.
-
Banalne pytanie, ale jednak. Opony :)
Jak na 1sze auto w 1szą zimę to wole by wyglądało jako tako byle przetrwać
-
Banalne pytanie, ale jednak. Opony :)
Witam, mam pytanie dla nie których będzie banalne ale .. Czy te koła będą pasować do A4 B5 ? Koła zimowe Felgi VW opony BFGOODRICH 6MM 5x112 15" Radlin ? Tablica.pl Dzięki za odpowiedź
-
Sprawdzony gazownik. POMOCY ;-) ( ŚLĄSK )
Witam, mam pytanie. Zna ktoś dobrego/sprawdzonego gazownika, który zna się na rzeczy i potrafił by dobrze zamontować i dobrać części do Audi A4 B5 1.8T AEB chip -174km ? Interesują mnie takie miejscowości jak : - Wodzisław Śląski - Rybnik - Jastrzębie Zdrój - Żory - Racibórz Dziękuje z góry ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- up
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Od tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 Z chęcią zasięgnę wszelakich rad od Was. Pozdrawiam.