-
Doświetlanie zakrętów szybkość włączenia i wyłączenia
może to Ci pomoże
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
tylko wymiana pompy, bez ingerencji w elektronikę
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
tak, nic innego w pompie nie ma
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Robiłem teraz układ paliwowy w roczniku 2011 przebieg 266tyś, jedyny filtr to znajduje się na regulatorze ciśnienia który w sumie nic nie daje bo opiłki idą w cały układ. pompę z ciekawości rozebrałem i widoczne są ślady zacierania się tłoczka, który to zmienił położenie i ruchomy wałeczek wstawia się w poprzek i dochodzi w ten sposób do tarcia i opiłkowania (skomplikowane ale proste jak to się widzi). Zastosowałem pompę 03L130755L z 2012r i powiem wam, że nie ważne z jaką końcówką założycie pompę to bezie działać, gdyż wytważają one takie same ciśnienie paliwa a te śmieszne oznaczenia to tylko kolejne zagranie firmy Bosch żeby utrudnić nam życie
-
Wtryskiwacz 03L 130 277 i 03L 130 277 A
Witam czy orientujecie się czy wtryskiwacz o nr 03L130 277 może być zastąpiony przez 03L130277A ? w sumie montowany jest w tych samych silnikach w VW
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam na naklejce pod numerem pompy 03L130755AC znajduje się jej data produkcji np. 300413 czyli 30.04.2013r
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Dołączyłem do grona posiadaczy A4 moje cacko to A4 B7 Avant 2005r 2.0DTI 140 km
kikupl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta