Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

deejayluk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez deejayluk

  1. wszystko sprawdziłem, separatory, wzmacniacz antenowy itd. aż trafiło na bat wkręcany do modułu wzmacniacza antenowego, okazało się, że jak zamiast bata przyczepiłem gruby kabel miedziany o długości 40cm to radio zaczęło odbierać wszystkie stacje
  2. Sprawdziłem wzmacniacz antenowy i wchodzi do niego antena i drugi wtyk z zasilaniem 12V (czarny cienki kabel), a wiec jest zasilany. Próbowałem nawet ominąć wzmacniacz antenowy i puściłem po antenie 12V bezpośrednio do bata, ale radia nadal nie odbierają. Może ktoś ma jakiś pomysł? Za co odpowiada ten wzmacniacz antenowy? Czy można go pominąć jeśli byłby uszkodzony? lub jak sprawdzić czy nie jest uszkodzony?
  3. Podlaczyłem separator i jak podłączam zasilanie do niebieskiego kabelka to radio gra ciszej, a bez podlaczania zasilania glosniej. Jakość jest trochę lepsza, ale tylko na dwóch stacjach (chociaz nadal szumi od czasu do czasu), reszta stacji szumi lub wogóle ich nie znajduje, dodatkowo radio samo nie znajduje stacji tylko musze szukac manualnie, we wczesniejszym samochodzie znajdowalo automatycznie stacje. Moze ktos jest mi w stanie pomoc co moze byc nie tak?
  4. Witam Mam problem z odbiorem fal radiowych. Włożyłem radio Keenwood KDU-316UR i nie odbiera mi żadne radio (nie raz tylko jedno zależy od miasta). Wyczytałem, że wina jest po stronie wzmacniacza (podobno oryginalne radio podaje napięcie na wbudowany wzmacniacz antenowy), więc zamówiłem taki wmacniacz-separator z allegro za 8zł, ale nie wiem dokładnie jak go podłączyć, chodzi o niebieski kabelek z separatora do jakiego kabelka w wtyczce ISO. Dodatkowo zauważyłem, że z radia wychodzi kabel niebieski izolowany z napisem Antena Control (w instrukcji jest tylko napisane do końcówki sterowania zasilaniem, gdy używasz opcjonalnego wzmacniacza lub do końcówki sterowania anteną w pojeździe, przewód zasilający/przewód kontrolny anteny) (instrukcja - strona 21 https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.elektroda.pl%2Frtvforum%2Fdownload.php%3Fid%3D385566&ei=5gx4UsXpGI7xhQeGwoDgDA&usg=AFQjCNGeLv3U6Vzu8_tvCGy6N4wxXvdIlw&sig2=uC1diD8nVaCtB-H2ltbMZA&bvm=bv.55819444,d.ZG4 Może ktoś wie za co on jest odpowiedzialny? Może podłączając ten kabel bezpośrednio pod kabel z wtyczki ISO z zasilaniem uzyskam odbiór fal radiowych. Dziękuje za pomoc w temacie.
  5. Witam Wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.