Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Witam, w sprawach zawieszenia i felg jestem zielony. Potrzebuję waszej pomocy. Mam zamiar kupić do swojej Audiczki nowe butki. Felgi 19 cali, szerokosc 9j, i et 33. I teraz pytanie czy wejdą one do mojej audiczki? Czy będę potrzebował dołożyć jakiś dystans. Dodam, że w audi mam zmontowane jeszcze zawieszenie 1ba chyba. Te najbardziej podwyższone. A w najbliższym czasie wpadnie gwint. Pozdrawiam i dziękuję
  2. Witam. Chcę kupić sprężyny obniżające eibach sportline 40/50 lub pro kit -30. Ale nie potrafię ich dobrać. W audi mam zamontowaną zawiechę 1BA. Oznaczenia na wlepce oyk i ojk wskazują na taką klasę wagowa 1BA 919-952 kg przód 1BA 545-570 kg tył a na stronie eibacha jedyną informacją jaka się tam znaduje to nacisk na oś :/ na przednia 1140 na tył 1135. Nie wiem jak mam to dobrać z góry wielkie dzięki za okazana pomoc. Pozdrawiam.
  3. Witam. To rolowanie nadkol u Cb było potrzebne? Czy poprostu zrobiłeś to na zaś? Mam zamiar takie same fele kupic do a4 b7 i jestem ciekaw.
  4. Kurde 19 to troszkę za duże będą, niestety nie na takie drogi jak u mnie w mieście . Najbardziej przemawiają za mną te zito. Tylko czy ta firma jest godna uwagi? I się będą ładnie prezentować?
  5. Po rozmowie z dziewczyna i kilkoma kolegami. Wybraliśmy pare wzorów oczywiście 18 8,5j. Zito 935 Mniej więcej do takiego stanu chciałbym doprowadzić avanta. http://fuskbugg.se/file/uvhBN5/4c2.jpg AXe model ex18 http://www.tuningdesign.net/tuotekuvat/700x500/207159_165705453591205_1377010661_n.jpg Dare XXr https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10374003_654275004661758_8696952976931478655_n.jpg Dare lp560 ewentualnie firma calibre( czy jakoś tak) https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/10259227_633066176782641_8449773056107495315_o.jpg Tak więc staję pod trudnym wyborem gdyż każde są ladne . Dlatego proszę was o opinie co sądzicie o nich i o firmach produkujących. Dziękuję za wszelkie opinie.
  6. Mati1000, chodziło mi o ten wzór co podałem. Z nim jest ciężko. Wiem, że na allegro jest dużo 8j z et35 ale tych co podałem niestety nie.
  7. Niestety 8-8.5 ciężko znaleźć na alledrogo jedyne z et 36 mają rozmiar 7.5. Uważacie, że będą za wąskie?
  8. Oczywiście, lekko sprowadzę go w dół za pomocą sprężyn . Nie zostawię go jak terenówki
  9. Witam wszystkich forumowiczów. Staję pod trudnym wyborem jakim jest wybór felg 18' do mojej audiczki. Niestety mam ograniczony budżet, który zamyka się w 2600 zł. Chciałbym Was prosić o podesłanie różnych felg, które Waszym zdaniem będą pasować to samochodu . Gdyż sam mam mętlik w głowie. Dziekuję bardzo za każde propozycje. Pozdrawiam. Zdj auta ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Czy takie felgi z osadzeniem 46 będa pasować do mojej audi? http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/16/24/55/4216245555
  10. Witam. Nazywam się Patryk. Mieszkam w Ośnie Lubuskim. Moim samochodzikiem jest srebrna audiczka a4 b7 avant 2.0 tdi(niestety brak quattro:/). Witam serdecznie jeszcze raz i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.