Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Monti odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Cześć! Audi a7 2016, reflektory full led, świecą troszkę za nisko. Czy przy ustawianiu trzeba resetować położenie? Posiadam tylko vcds.
  2. https://www.nickscarblog.com/diy/how-to-fit-an-rs6-grille-on-a-b7-a4-s4-or-rs4-all-mesh-no-filler-plate
  3. Widziałem, ale bez sensu mi nówkę do dojazdówki pakować. Może być używka w dobrym stanie.
  4. Cześć, kupię jedną sztukę felgi DTM 18 8 ET43. Najlepiej w fajnym stanie.
  5. Nie ma lepszego koła do B7 i nigdy nie będzie... Ten wzór to kosmos 😁
  6. No ori dtm tylko po renowacji.
  7. Przyszły felgi. Wyglądają mega dobrze, wpadla powłoka od Gyeon i jutro kladziemy na wóz 🫣.
  8. Do sprawdzenia poduszki silnika, skrzyni i mocowanie dyfra. Przy okazji zobacz czy wał nie ma luzów.
  9. Sprzedawca mnie zapewniał, że sprzeda po czym zapomniał przesłać zdjęć bo był na urlopie i po kilku dniach przestał odpisywać. Zdecydowałem się więc na pełny komplet ori dtm po renowacji. Mają przyjść do piątku. Jak tylko wrzucę na auto to zrobię zdjęcia. Docelowo miały być OZ superturismo w graficie 18 8j et35 tak więc trochę szkoda bo fajna kasa i fajny stan. Trudno, kiedyś może się uda je dorwać.
  10. The car has been sold and I am the new owner. I bought them a year ago 😁
  11. 18x8 et43 no needs distance... Full tank, 3 ppl in car and 0 scrap.
  12. Możesz wrzucić jak wygląda sprawa z android auto? Jak wygląda to jakościowo?
  13. Takiego info potrzebowałem. We wtorek powinny być u mnie, przełożenie opon i na auto 😎
  14. Tak myślałem, bo aktualnie jest dtm 18 8j et43 i trochę zapasu jest. Te 8mm nie powinno zrobić problemu. Felgi zarezerwowane, czekam na wysyłkę. 👌
  15. No to dobrze, bo wstepnie zaklepalem 😎
  16. No klapę kolektora ogarniałem bo się zrobił na niej luz i zaczęła stukać... Ale w piątek już powinien wyjechać 😅 Przy okazji te podkładki żeby kolektor podnieść i matę termiczną nakleiłem 🫣
  17. Auto prawie złożone, czekamy na ostatnie elementy układanki. Uszczelkę maski i zbiorniczek płynu chłodniczego. Przy okazji odświeżylismy kolektor ssący w kolor zacisków. Planuję zakup felg 18 8j et35 z oponą 235/40. Czy taki set wejdzie bez problemu?
  18. Witam wszystkich, przymierzam się do kupna felg 18 8j z ET35 i oponą 235/40. Czy takie parametry będą okej w budzie b7? Zawieszenie gwintowane ale bez mocnej gleby.
  19. @Muskel1 Siema, w sobotę wyciągneliśmy sterownik, zdemontowaliśmy czujniki i dzisiaj Nam wlutował nowe znajomy. Koszt bez oleju 1400 zł 😎
  20. Wrzucę Tobie na pakę 🫣
  21. Walczymy dalej i sie nie poddajemy. Na następną Bukowinę będzie lepiej 😎
  22. Cześć wszystkim, Chciałem się przywitać w temacie jako nowy właściciel. Auto nabyłem w maju 2024r. Osoby, które były w Bukowinie to już mnie znają 😃. Auto staram się doprowadzić do jak najlepszego stanu fabrycznego z drobnymi udoskonaleniami i poprawkami. Robię wszystko żeby auto było w jak najlepszej kondycji. Auto ma godne towarzystwo w rodzinie 😎😎. ✅️Czerwiec 2024r. Na pierwszy ogień poszło ogarniecię środka, czyli opadająca podsufitka, obszycie mieszka, gałki i rączki hamulca ręcznego oraz przywrócenie dekoru gałki zmiany biegów do wyglądu fabrycznego. ✅️Wrzesień 2024r. Została podjęta decyzja żeby odświeżyć hamulce ale po demontażu i zweryfikowaniu stanu zawieszenia, stwierdziliśmy, że ogarniamy zawieszenie kompleksowo. Przednie zawieszenie zostało zdemontowane i wszystko zostało ogarnięte(wahacze, hamulce i amortyzatory). Następnie przeszliśmy do demontażu belki zawieszenia tylnego i oddania jej do piaskowania. Nie obyło się bez niespodzianek. Pęknięta sprężyna czy amortyzator, który nie był z zestawu zawieszenia gwintowanego. Po kontakcie z centrum obsługi Bilstein okazało się, że amortyzatory z lini B16 nie są sprzedawane osobno i trzeba kupić cały zestaw. Udało się, kupić kompletne zawieszenie tylne z serii b14 z roku 2022(Łotwa), które jeździło w rs4 sedan i różni się tylko opcją regulacji twardości. Wymienione zostały wszystkie elementy oprócz prostych wahaczy. Każda śruba, nakrętka czy podkładka nowa. Po ściągnieciu zawieszenia postanowiłem wykorzystać okazję i trochę ogarnąc dół samochodu. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy aby było to zrobione jak najlepiej. W planach jest zrobienie całego dołu z piaskowaniem ale na to jeszcze przyjdzie czas. Rdza zostala zeszlifowana, potraktowana frezami i papierem ściernym. Na gołą blachę koroplex, później farba podkładowa okrętowa z HEMPEL i na to poliuretan HEMPEL. Myślę, że trochę to powstrzyma rdzę do czasu konserwacji. Messenger_creation_91A77A10-D5AC-4960-9305-82C40C838544.mp4 ✅️ Marzec 2025 Udało się zlożyć samochód i przygotwać się na Bukowinę. Nowe opony letnie Toyo, korekta lakieru i ogarnięcie ostatnich elementów układanki. Lakierowanie zderzaka i spoilera klapy bagażnika, kupno nowego grilla z ASO. 20250330_093400.mp4 ✅️ Lipiec 2025r. I mnie dopadła przypadłość klekoczącej klapy kolektora ssacego. Auto aktualnie rozebrane i czekamy na części. Przy okazji montażu carbonowej klapy kolektora, wymieniamy zaworki i dysze olejowe, montujemy podkładki pod kolektor ssacy 5mm od SID, czyszczenie odmy i wymiana zaworu, demontaż pompy SAI, wymiana uszczelniacza koła pasowego(cieknie). Otrzymałem również poduszki silnika z 034 motorsport, zobaczymy czy zmiana na plus czy na minus? Czy auto było trzymane pod kocem? Tego nie wiem, teraz jest 😈. Oczywiście w formie żartu, w garażu jak co roku mamy jaskółki więc musiałem je okryć 🫣.
  23. No to klops... Jutro zadzwonimy i zapytamy. Nie masz kogos godnego polecenia?
  24. Nie, nie ASO to ASO. Chodzi mi o tych od sterowników. Czy miałeś z nimi jakąś styczność. Bo Ojciec się zirytował i stwierdził, że do nich wyśle.
  25. @Muskel1Cześć, robiłeś coś u Nich już? Dzisiaj znowu się zapaliło, pojechaliśmy do Skody. Twierdzili, że jak się zapali to ogarną temat z protokołem i odczytem błedu na cito... Na miejscu mimo zapewnień, nie chciało im się tego zrobić i już chcieli zaklepać termin na diagnostykę za opłatą. 🙃

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.