Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Może masz niedrożność osuszacza klimatyzacji i zbiera się woda?
  2. Dobrze rozumiem? AUDI dopuszcza różnicę między wysokością przodu i tyłu aż 2 cm? Jeżeli mamy +- to przód może być +10 a tył -10. Przecież to nie wygląda i pewnie powoduje dziwne zachowania auta? Kuriozalna sytuacja..
  3. Cześć, pewnie już temat był poruszany ale nigdzie nie mogę się doszukać. Będę na dniach demontował sanki tyl quattro. Jak poprawnie powinien wyglądac ich montaż? Kupić sŕuby centrujące i te sworznie do otworów czy odpuścić? Będę wdzięczny za każdą informację. Dziękuję.
  4. O kurde! To jest dobra wiadomość!! Jak przeglądałem tematy ze swapa na audizone to przerabiali liczniki z b8 do b7 i stacyjkę. Czekam na dalsze postępy z prac i informacje. Czuję w kościach, że to będzie plan awaryjny ?
  5. A jak z elektroniką?Co z licznikiem i stacyjką jak wkładasz sterownik od 3.0 tfsi? Chyba, że Sterownik 3.2 FSI?
  6. Wiem, ze sa takie swapy ale ciezko o info.
  7. Przecieraj szlak i dawaj info co z czym się je. Chętnych na taki swap pewnie jest sporo na forum w tym może i ja? (kiedyś)
  8. No właśnie a tutaj ciągle mamy 100 lub 0 %. Nie zmienia sie nic.. Tak jak na logu który wrzuciłem.. Zastanawiam się czy coś w mapie nie bylo grzebane..
  9. @Muskel1 Cześć, czy wartości wymaganr nie powinny się zmieniać od warunkow jazdy? Zastanawia mnie sytuacja, gdzie wartość zadana caly czas wynosi 100%. Nie powinna się zamykać i otwierać?
  10. No oni ori to to nie jest. Czyli klapa i nastawnik kiepskiej jakosci.
  11. Zbije temperature w dolocie o jakies 30 stopni. Przy jednym malym ic, ktory znajduje sie od strony kierowcy, temperatury siegaly okolo 60 po delikatnej mapie a na fmic mam okolo 30.
  12. Założyli wszystko Pierburg.
  13. @Muskel1Mogę liczyć na jakaś wskazówkę? ?
  14. Ważyłeś taka felgę kiedyś z oponką?
  15. Cześć, problem dotyczy klap w kolektorze ssącym. Założyli nowy kolektor razem z nastawnikiem i w dalszym ciągu błąd występuje. Adaptacja przechodzi, system ok. Wrzucam logi z jazdy i auto scan. Dzięki za wszystkie sugestie. Log #879783 LOG.TUNEZILLA.COM Audi kolektor.txt
  16. Mamy taką. Nie ISKRA tylko IGLA sorki za błąd.. Dokładnie IGLA 231 IGLA - zabezpiecz auto przed kradzieżą WWW.IGLA.NET.PL Skuteczna ochrona przed wszystkimi znanymi kradzieżami pojazdów, np.: użycie nadajników w zamku, kradzież lub klonowanie oryginalnego kluczyka, dezaktywacja immobilizera...
  17. My mamy IGŁĄ(pomyłka) w Kodiaq z automatem i też gaśnie jak nie wykryje karty. Wiec to raczej zależy od zabezpieczenia.
  18. Pewnie, automat czy manual bez różnicy.
  19. Cześć, toczyłeś te felgi? Ile Cię wyniosły finalnie jak można wiedzieć?
  20. Oj tam, panele lepsze niż w nie jednym mieszkaniu czy domu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.