Treść opublikowana przez Monti
-
Audi A4 B9 Avant 40 TFSI quattro S line Competition plus
Tragedia!
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Może masz niedrożność osuszacza klimatyzacji i zbiera się woda?
-
Audi A4 B9 Avant 40 TFSI quattro S line Competition plus
Dobrze rozumiem? AUDI dopuszcza różnicę między wysokością przodu i tyłu aż 2 cm? Jeżeli mamy +- to przód może być +10 a tył -10. Przecież to nie wygląda i pewnie powoduje dziwne zachowania auta? Kuriozalna sytuacja..
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Monti(Patryk) + Barbara
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Po roku może być śmietnik, próbuj reklamować.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Tak jest
-
Montaż sanek tył Audi A4 B7 quattro
Cześć, pewnie już temat był poruszany ale nigdzie nie mogę się doszukać. Będę na dniach demontował sanki tyl quattro. Jak poprawnie powinien wyglądac ich montaż? Kupić sŕuby centrujące i te sworznie do otworów czy odpuścić? Będę wdzięczny za każdą informację. Dziękuję.
-
A4 B7 Cabrio 2.0 TFSI -> 3.0 TFSI
O kurde! To jest dobra wiadomość!! Jak przeglądałem tematy ze swapa na audizone to przerabiali liczniki z b8 do b7 i stacyjkę. Czekam na dalsze postępy z prac i informacje. Czuję w kościach, że to będzie plan awaryjny ?
-
A4 B7 Cabrio 2.0 TFSI -> 3.0 TFSI
A jak z elektroniką?Co z licznikiem i stacyjką jak wkładasz sterownik od 3.0 tfsi? Chyba, że Sterownik 3.2 FSI?
-
A4 B7 Cabrio 2.0 TFSI -> 3.0 TFSI
Wiem, ze sa takie swapy ale ciezko o info.
-
A4 B7 Cabrio 2.0 TFSI -> 3.0 TFSI
Przecieraj szlak i dawaj info co z czym się je. Chętnych na taki swap pewnie jest sporo na forum w tym może i ja? (kiedyś)
-
Problem z klapami kolektora w Audi A4 B8 2.0 TDI
No właśnie a tutaj ciągle mamy 100 lub 0 %. Nie zmienia sie nic.. Tak jak na logu który wrzuciłem.. Zastanawiam się czy coś w mapie nie bylo grzebane..
-
Problem z klapami kolektora w Audi A4 B8 2.0 TDI
@Muskel1 Cześć, czy wartości wymaganr nie powinny się zmieniać od warunkow jazdy? Zastanawia mnie sytuacja, gdzie wartość zadana caly czas wynosi 100%. Nie powinna się zamykać i otwierać?
-
Problem z klapami kolektora w Audi A4 B8 2.0 TDI
No oni ori to to nie jest. Czyli klapa i nastawnik kiepskiej jakosci.
-
Jaki układ dolotowy do A4 B7 2.0TDI?
Zbije temperature w dolocie o jakies 30 stopni. Przy jednym malym ic, ktory znajduje sie od strony kierowcy, temperatury siegaly okolo 60 po delikatnej mapie a na fmic mam okolo 30.
-
Problem z klapami kolektora w Audi A4 B8 2.0 TDI
Założyli wszystko Pierburg.
-
Problem z klapami kolektora w Audi A4 B8 2.0 TDI
@Muskel1Mogę liczyć na jakaś wskazówkę? ?
-
Audi A4 "Malinka" B6 1.8t AVJ
Ważyłeś taka felgę kiedyś z oponką?
-
Problem z klapami kolektora w Audi A4 B8 2.0 TDI
Cześć, problem dotyczy klap w kolektorze ssącym. Założyli nowy kolektor razem z nastawnikiem i w dalszym ciągu błąd występuje. Adaptacja przechodzi, system ok. Wrzucam logi z jazdy i auto scan. Dzięki za wszystkie sugestie. Log #879783 LOG.TUNEZILLA.COM Audi kolektor.txt
-
Kradzieże Audi A4
Mamy taką. Nie ISKRA tylko IGLA sorki za błąd.. Dokładnie IGLA 231 IGLA - zabezpiecz auto przed kradzieżą WWW.IGLA.NET.PL Skuteczna ochrona przed wszystkimi znanymi kradzieżami pojazdów, np.: użycie nadajników w zamku, kradzież lub klonowanie oryginalnego kluczyka, dezaktywacja immobilizera...
-
Kradzieże Audi A4
My mamy IGŁĄ(pomyłka) w Kodiaq z automatem i też gaśnie jak nie wykryje karty. Wiec to raczej zależy od zabezpieczenia.
-
Kradzieże Audi A4
Pewnie, automat czy manual bez różnicy.
-
Audi A4 "Malinka" B6 1.8t AVJ
Cześć, toczyłeś te felgi? Ile Cię wyniosły finalnie jak można wiedzieć?
-
[B8,5 CPMB] Daily szary sedan 2.0TFSI Quattro USA
Oj tam, panele lepsze niż w nie jednym mieszkaniu czy domu