Treść opublikowana przez Monti
-
Kradzieże Audi A4
Chcesz uwalić komuś interfejsy? Znam przypadek takiego działania i z samochodu za wiele nie zostało.. Więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie.
-
S4 b7 wypadanie zapłonu na jałowym.
Dev chodzi ci o Zawór wariatora 079109204L czy same wariatory? Da się je wymienić z góry bez wyciągania pieca? Czy raczej o to?
-
Jaki numer tego boczka?
IFI CP2 Message IFINTERFACE.COM Wklejam linka do etki online, możesz sobie tam sprawdzać części. Po lewej stronie klikasz carprog2 i resztę ogarniesz.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nie mam tam konta, ale chyba czas założyć ?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Napęd może nie ale osoba kierująca po mieście dostaje wku... ?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
2000 tragedii nie ma,, miałem okazję jeździć BRD, które wstawało od 2400... Panie toż to katorga.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Opisujcie proszę gdzieś takie imprezy. Przeglądałem w tym roku dział zlotów ale nikt nic nie wstawiał ?
-
2.8 Quattro by Szczepson
Kurcze, mimo tylu lat te b5 wciąż wyglądają ładnie.
-
Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
Gratulacje za chęci i odwagę. Profi robota to się szanuje.
-
Problem z servotronic w A4 B8
Servotronic to rodzaj maglownicy, więc masz ją za silnikiem pod grodzią.
-
Co mogę zmienić w podstawowej wersji na s-line w A4 B7?
Zderzak przód do wymiany kompletny z wszystkimi atrapami, tył zostawiasz i wymieniasz samą dokładkę, cała klapa do wymiany na sline, listwy drzwi również. Środek jeżeli nie masz to charakteryzuje się czarnym środkiem, dekorami szczotkowane aluminium, fotelami z logiem sline na oparciu, kierownicą i listwami na progach. Wszystko jest zamienne, nic nie trzeba przerabiać chyba, że przy okazji będą wpadać modyfikacje typu 4 szyby, multifunkcja itp.
-
Odblokowanie pełnego menu zegarów na wyświetlaczu kolorowym w A4 B6
Nie posiadasz takich funkcji bo one nigdy w a4 b6 czy b7 nie wychodziły. Ten moduł jest dołożony do licznika. Poniżej wklejam link do tego co to dokładnie jest Installing 3DColorMultiMFD in Pa 3DCOLORMFD.COM
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy pod ten zacisk podejdzie tarcza ori z s4 czy trzeba montować tarczę z mietka ?
-
Błędy z VAG-a w A4 B6 1.8T
Może przetopiły się druciki w matach? Przerabiałem temat w siedzisku kierowcy, gdzie jeden z drucików pękł i nie grzało
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Chodzi o to, że nie trzeba go kupować żeby to stwierdzić. Mi też maxton nie siedzi, chociaż nigdy go nie miałem. Wystarczy, że go zobaczysz, obmacasz itp. Wszystko zależy co wymagasz od danego produktu i czy wpisuje się w twój pomysł na auto i tyle. Jak dla mnie na a5 czy a4 maxton siedzi bardzo dobrze, brak innej alternatywy pewnie też skłoniłby mnie do zakupu tego produktu jeżeli czegoś takiego bym szukał. Niemniej jednak auto ma piękną konfigurację, lakier z czarnymi wstawkami jest petardą. Dopełnienie tego kolorem zacisków i tym kołem powoduje to, że auto naprawdę wyróżnia się z tłumu. Szacunek.
-
Awaria systemu połączeń alarmowych SOS w A4 B9
Zdjęcie jest w bardzo ale to bardzo małej rozdzielczości, masz może lepsze?
-
Jak zamontowane są chromowane listwy wokół szyb w A4 B8?
Nie znam. Jak w ASO podasz vin to zamówisz bez problemu.
-
Jaki zestaw sprzęgła do przeróbki na sztywne koło w A6 C5 1.8T?
Jeżeli auto nie będzie miało podnoszonych mocy, to tylko DWUMAS. Przez założenie sztywnego koła zamachowego stracisz komfort jazdy. Jest duże prawdopodobieństwo, że zdemontujesz je szybciej niż założyłeś, jednomas może spowodować mega wibracje(może ale nie musi). Znam przypadki gdzie mechanik podpisywał z klientem papiery na wymianę ze względu na utratę komfortu, drgania i głośniejszą pracę.
-
Kradzieże Audi A4
Mamy zamontowany w skodzie kodiaq z 2020 roku system igla. Mała pastylka z dodatkowym chipem przy kluczyku, bez którego nie odpalisz samochodu. Fajną opcja jest to, że np. podczas zostawiania auta w serwisie np. można ustawić wyłączenie i ponowne włączenie kombinacją klawiszy od szyb. IGLA - Cyfrowy system antykradzieżowy
-
Jak zamontowane są chromowane listwy wokół szyb w A4 B8?
Podważ delikatnie i zobaczysz czy odchodzi. Tylko równomiernie, najlepiej czymś dłuższym. Ja jak wymieniałem u siebie fakt, że w b7 ale zasada taka sama, to okleiłem drzwi taśmą i podważałem deseczką. Po to właśnie aby jej nie wygiąć. Raczej stawiam, że będą potrzebne nowe listwy bo ciężko będzie je naprostować.
-
Jak zamontowane są chromowane listwy wokół szyb w A4 B8?
Wystarczy chwilę poszukać. Tak są na wcisk..
-
Jak zamontowane są chromowane listwy wokół szyb w A4 B8?
Prawdopodobnie są wciskane. Jeżeli ktoś je zdejmował to pewnie zrobił to źle i wygiął blachę. Może być ciężko je wyprostować. Powodzonka. ?
-
S4 b7 wypadanie zapłonu na jałowym.
Nastawniki rozumiem, że chodzi Ci o wariatory? Faktycznie po sprawdzeniu to jedna strona ma problem z utrzymaniem zadanego natomiast druga idzie równiutko tak ja ma być, wypadanie jest mega randomowe. Czasami tylko jedna głowica a za chwilę jeden cylinder z jednej i drugi z drugiej. Z tego co wiem mam ich 4 tak? Dwa mechaniczne i dwa elektryczne? Możesz mi powiedzieć jakie grupy zlogować na biegu jałowym i tu wrzucić? Wiem tylko, że za mechaniczne odpowiada kanal 91 i 92, synchronizację rozrządu też wrzucę czyli kanal 93. Czy coś jeszcze?
-
S4 b7 wypadanie zapłonu na jałowym.
Cześć wszystkim. Slinik BBK, wypadanie zapłonu na jałowych. Podczas jazdy nie zaobserwowałem wypadania (mam vfiz). Wypadania sporadyczne na różnych cylindrach. Zdarzyło się raz czy dwa gdzie po dojechaniu do świateł zapłon wypadał na którymś cylindrze nawet i 80 razy ale później się uspokajało. Świeczki założyłem nowe i jeszcze założę nowe cewki. Chciałbym zrobić logi na biegu jałowym i tutaj wrzucić tylko jakie grupy mam sprawdzić?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Jak byście Panowie coś organizowali tam na dole, to proszę o jakieś info ?. Akurat będę miał z ,,górki" to mniej spalę ?