Treść opublikowana przez Monti
-
Wykonanie naklejek na zaciski hamulcowe do Audi A4 B7
Cześć, szukam kogoś kto wykona dla mnie naklejki na zaciski hamulcowe 2 szt. i i 2 kpl. na amortyzatory.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Nie na części tylko z części :D, może źle sformułowałem zdanie jak to tak przepraszam ?. Sprzedałem większość gratów, koła, dokładki, wydech z dyfuzorem i kilka pierdół. Na aucie został tylko gwint, ic, zderzak sline i lotka.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Cześć, w temacie nic więcej się nie ruszy. Autko zostalo rozebrane z części i zostanie sprzedane. Niedługo wrócę z nowym nabytkiem ?
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
No pali pali, nikt nie twierdzi inaczej
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
Może zależy od tego na którym zaworze stanie ? Nie wszystkie muszą przepuszczać.
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
Rozumiem i szanuję, dobrze wiedzieć na przyszłość ?
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
Widzę, że @Muskel1się zastanawia ?może zaraz będzie podpowiedź
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
To nie ma możliwości, żeby spaliny się przedostawały...
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
Zaślepiałeś egr?
-
Problem z dymieniem w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
Może trzeba sprawdzić rozrząd? Robiłeś? Sprawdzałeś? Przy takim klepaniu musi coś wyjść.. Przecież to jak traktor chodzi. Może ktoś już grzebał w sofcie tylko tego nie wiesz i zostały zmienione mapy rozruchowe? Nie wiem jak jest b8, czy po wyprogramowowaniu EGR jest ciągle zamknięty czy w położeniu otwartym? Może nie jest zamknięty?
-
Błąd 01172 i 01171 po montażu podgrzewanych foteli w Audi S4 B7
Może panel uszkodzony? Widać, że jest też błąd czujnika jakości powietrza?
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
Powinno być po obok spryskiwacza od strony pasażera. Chyba, że tylko wiązka Ci została ?
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
Dobra dzwoniłem do Kamila, już wszystko wiem. Ty masz wtyczkę od strony zderzaka czyli męska a ja od strony budy czyli żeńska :D. Jak nie potrzebujesz to możesz mi podesłać ?, ściągnij zderzak i zobacz czy masz sterownik po stronie pasażera ?
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
Z drugiej strony ja mam żeńską a ty męską ? Dziwnie.
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
Ta wtyczka z tego co mi mówił Kamil jest od parktronicow i własnie systemu homelink.. Audi miało dziwne rozumowanie w wiązkach
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
U mnie brak halogenow a wiazka wisi ?
-
Od czego jest ta wtyczka w Audi S4 B6?
Tez mam taķą wtyczkę wolną i dzwoniłem do Vag install juz w tej sprawie, mam mieć dzisiaj informacje. Wstepnie wychodzi na to, ze jest to wtyczka od homelink(wyposazona byla ale nie mam sterownika). Ja dodatkowo mam wolna od halogenow bo ich nie posiadam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, potrzebuję informacji odnośnie blaszek tył do s4 b7 300mm. Od czego ją zamontować? ?
-
Regeneracja gałki zmiany biegów w Audi A4 B7
-
2.8 Quattro by Szczepson
Zgadzam się w 100%. Zawsze można to ukryć w schowku czy podłokietniku. ?
-
Wymiana wentylatora chłodnicy w Audi A4 B8
Kolega Ci mówi jak najlepiej sprawdzić uszkodzenie wentylatora... To, że wiązka jest cała nie oznacza, że nie jest uszkodzona... Może do kostki się dostała woda i szlak ją trafił? Zaśniedziały piny? Wszystko robiłeś w ASO bo mają dobrą kawę to może tam trzeba jechać?
-
C7 Resident
Serio nie wyjdzie przez drzwi jak w a4 b7? Szok.
-
Regeneracja gałki zmiany biegów w Audi A4 B7
hi, s4 b7 dtm 25 quattro anniversary 1 of 250
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
Dziękuję bardzo, szukam rozwiązania testy do dyfuzora zderzaka DTM... Jak wiadomo zderzak jest jednym dużym elementem i nie da się zrobić hydro, a chcę sprawdzić jak by wyglądał w carbonie
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
Czy możesz podać linka? Dziękuję