Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Cześć, szukam kogoś kto wykona dla mnie naklejki na zaciski hamulcowe 2 szt. i i 2 kpl. na amortyzatory.
  2. Nie na części tylko z części :D, może źle sformułowałem zdanie jak to tak przepraszam ?. Sprzedałem większość gratów, koła, dokładki, wydech z dyfuzorem i kilka pierdół. Na aucie został tylko gwint, ic, zderzak sline i lotka.
  3. Cześć, w temacie nic więcej się nie ruszy. Autko zostalo rozebrane z części i zostanie sprzedane. Niedługo wrócę z nowym nabytkiem ?
  4. No pali pali, nikt nie twierdzi inaczej
  5. Może zależy od tego na którym zaworze stanie ? Nie wszystkie muszą przepuszczać.
  6. Rozumiem i szanuję, dobrze wiedzieć na przyszłość ?
  7. Widzę, że @Muskel1się zastanawia ?może zaraz będzie podpowiedź
  8. To nie ma możliwości, żeby spaliny się przedostawały...
  9. Zaślepiałeś egr?
  10. Może trzeba sprawdzić rozrząd? Robiłeś? Sprawdzałeś? Przy takim klepaniu musi coś wyjść.. Przecież to jak traktor chodzi. Może ktoś już grzebał w sofcie tylko tego nie wiesz i zostały zmienione mapy rozruchowe? Nie wiem jak jest b8, czy po wyprogramowowaniu EGR jest ciągle zamknięty czy w położeniu otwartym? Może nie jest zamknięty?
  11. Może panel uszkodzony? Widać, że jest też błąd czujnika jakości powietrza?
  12. Powinno być po obok spryskiwacza od strony pasażera. Chyba, że tylko wiązka Ci została ?
  13. Dobra dzwoniłem do Kamila, już wszystko wiem. Ty masz wtyczkę od strony zderzaka czyli męska a ja od strony budy czyli żeńska :D. Jak nie potrzebujesz to możesz mi podesłać ?, ściągnij zderzak i zobacz czy masz sterownik po stronie pasażera ?
  14. Z drugiej strony ja mam żeńską a ty męską ? Dziwnie.
  15. Ta wtyczka z tego co mi mówił Kamil jest od parktronicow i własnie systemu homelink.. Audi miało dziwne rozumowanie w wiązkach
  16. U mnie brak halogenow a wiazka wisi ?
  17. Tez mam taķą wtyczkę wolną i dzwoniłem do Vag install juz w tej sprawie, mam mieć dzisiaj informacje. Wstepnie wychodzi na to, ze jest to wtyczka od homelink(wyposazona byla ale nie mam sterownika). Ja dodatkowo mam wolna od halogenow bo ich nie posiadam.
  18. Panowie, potrzebuję informacji odnośnie blaszek tył do s4 b7 300mm. Od czego ją zamontować? ?
  19. Temat ogarnięty. Wygląda tak, fotka na dole po naprawie ale przed lakierowaniem. Przed! Po!
  20. Zgadzam się w 100%. Zawsze można to ukryć w schowku czy podłokietniku. ?
  21. Kolega Ci mówi jak najlepiej sprawdzić uszkodzenie wentylatora... To, że wiązka jest cała nie oznacza, że nie jest uszkodzona... Może do kostki się dostała woda i szlak ją trafił? Zaśniedziały piny? Wszystko robiłeś w ASO bo mają dobrą kawę to może tam trzeba jechać?
  22. Monti odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Serio nie wyjdzie przez drzwi jak w a4 b7? Szok.
  23. hi, s4 b7 dtm 25 quattro anniversary 1 of 250
  24. Dziękuję bardzo, szukam rozwiązania testy do dyfuzora zderzaka DTM... Jak wiadomo zderzak jest jednym dużym elementem i nie da się zrobić hydro, a chcę sprawdzić jak by wyglądał w carbonie
  25. Czy możesz podać linka? Dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.