Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Dzięki ludziska za miły weekend. Fajnie było w końcu poznać ludzi osobiście a nie tylko telefon czy forum. Do zobaczenia za rok ?
  2. Będzie jak wpadniemy?
  3. Wrzuć autoskan, zobaczymy jakie kodowania masz w tych sterownikach.
  4. Moglem zrobic zdjecia a może i gdzieś mam w tych czeluściach? Zaraz zerkne ?
  5. Chyba trochę zbyt przekombinowane jak na 18 calową felgę i oponę o profilu 50.
  6. Chodzi Ci o to miejsce? U mnie też z dwóch stron było połamane, stukało i dopiero po zdemontowaniu całego sufitu okazało się, że nie ma jednej części mocowania. Poradziłem sobie z tym w ten sposób, ze włożyłem tak jak powinno być, przełożyłem dwa razy drucik i mocno go kombinerkami skręciłem. Wiem, że to ,,druciarstwo'' i jeszcze drutem ? ale działa i nie stuka :).
  7. Może ułamały się prowadnice szyberdachu i szyna się obija. Najlepiej ściągnąć podsufitkę i szyber
  8. Jak nie wiemy co masz, to nie mamy jak podpowiedzieć?
  9. @kajuWzywają Cię kolego ?
  10. Drugi już? ?
  11. Ja stawiam na ARCEO Marseille
  12. I cisza. ?
  13. Siema, czy ktoś leci od Legnicy? My z @Rob@k już wstępnie umówieni, może ktoś chce się dołączyć? ?
  14. Mody na plus! Trzeba 2 cm w dół i będzie idealnie z tym Rotorem ?
  15. Szok, serio. Ja mam wrażenie, że ten chłop założył konto i robi z siebie trola?
  16. Monti odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Godzina 7:00 otwieram temat i lekko mi się parskło ze śmiechu na cały budynek ?. Narcystycznego mitomana to jeszcze nie spotkałem. Szok.
  17. Monti odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale po co pytasz ludzi na forum? Sprzedawać, nie sprzedawać. Lubisz auto, podoba Ci się? To robisz... Nie chcesz, to sprzedajesz i kupujesz drugie w które wkładasz podobną kasę. Ludzie zaraz będą pytać na forum co zrobić z sexowną blondynką, która leży w łóżku... Masz auto w którym jak kiedyś pisałeś, jesteś zakochany, to Twoja ,,miłość". Najpierw to trzeba to dobrze obejrzeć, dać komuś na diagnozę.. Może nie jest tak źle jak się może wydawać? Nie takie przypadki już świat widział.
  18. @KoJ@KTak z ciekawości, czemu temat a7 jest rozwijany tutaj a nie w nowym? ?
  19. Brzmi jak by klocek do końca nie odbijał? Tarcza się nie grzeje?
  20. To będzie ciężko wrócić do fabrycznych bez zapisanych wartości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.