Treść opublikowana przez Monti
-
Szyberdach w A4 B9 nie otwiera się do końca
Wiem, że temat o b9 ale w b7 trzeba przytrzymać pokrętło do końca żeby się szyber otworzył całkowicie. Spróbuj
-
Kodowanie lamp Matrix w Audi A5 8W
Robiłeś kiedyś w elektronice samochodowej? Raczej uważają to za zbyt nieopłacalne i zbyt ryzykowne bez doświadczenia. Znalazłem taki ciekawy temat gdzie ludzie przerabiają zwykłe ledy na matrix w USA. Wynika z tego, że w USA światła typu MATRIX są nielegalne i nie można było w nie wyposażyć autka. Nie mam wiedzy na ile ten temat Ci pomoże, pewnie chłopaki to zaraz mnie opier.... za wrzucanie informacji jak się nie znam. Można uwalić mnóstwo rzeczy po drodze i podejrzewam, że będzie to kosztować więcej niż te 1000 zł u specjalisty. Nie mówię, że masz nie próbować wszystko na swoją odpowiedzialność wiadomo. Nie bierz tej informacji za pewniak, wrzuciłem tylko linka, który mi wyskoczył po wpisaniu w wyszukiwarkę google frazy ,, A4 a5 8w led to matrix conversion". https://www.audiworld.com/forums/a4-b9-platform-discussion-212/diy-matrix-led-2970344/page10/
-
Kodowanie lamp Matrix w Audi A5 8W
Wiesz jak jest, pewne rzeczy na forum się pojawiają ale bardziej skomplikowane, do których ludzie dochodzili sami aby móc świadczyć usługi montażu czy modyfikacji jest trudniej dostać. Nie mówię, że nikt tego tutaj nie napisze bo mamy kilka mega głów w tych dziedzinach. W b6 czy b7 jest pełno tematów ale są to dosyć łatwe auta gdzie większość kodowań zrobisz vcds. Tutaj pewnie dojdą inne programy, ochrony komponentów itp itd(domysły). Chętnie będę dalej obserwował temat bo mimo, że nie mam nowszego samochodu to lubię takie informacje czytać i mam nadzieję, że ktoś pomoże Ci to ogarnąć własnoręcznie. Wiem jednak, że nie wszystko można dostać. Trzymam kciuki i obserwuje. Pozdro.
-
Ramka rejestracji do A4 B7
Uderz do ASO, czasami można taniej wyrwać niż na portalach.
-
Zakup Audi S4 B6
Czemu każdy jest tak sceptycznie nastawiony do tego silnika? Ja wiem, że nie są młode silniki.. Mają swoje problemy i bolączki ale czy oprócz powiedzmy kilku drogich napraw jakie trzeba wykonać to jest to jakoś uzasadnione? Wiadomo oddawanie do naprawy komuś wiąże się z dodatkowymi kosztami w postaci robocizny ale jak się robi samemu? Przecież rozrząd robi się raz na kilka lat, wariatory można zregenerować za pomocą zestawu z ameryki. Prawie każda V w audi ma podobny rozrząd, pewnie poprawiony ale to dalej łańcuch. Nie jest to demon prędkości, chociaż i tak jest szybszy od 90% samochodów na ulicy, które się mija codziennie. Ma apetyt na paliwo ale czy taki duży? W trasie przy prędkości od 100-120 pali około 10-11 gdzie mojego brata mustang 3.7 pali 9.5-10.
-
Błąd 012547 - silnik klap w kolektorze ssącym A4 B7 2.0TDI
Może też być z dolotu. Turbo chciał nie chciał zawsze puści trochę oleju i stąd też może tam się pod ciśnieniem gromadzić.
-
Przegrzane lampy w A4 B9?
- Przegrzane lampy w A4 B9?
- Przegrzane lampy w A4 B9?
Panowie te lampy chyba tak mają a przynajmniej te ledowe z grupy VAG.. Mamy skodę kodiaq z 2020 roku, od nowości w naszych rękach. Na lampach pojawiają się takie same smugi a czasami nie ma ich w cale, chyba ten typ tak ma.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli oprocz aspektu wizualnego nie roznicy.. Panie Kolego wiem,ze offtop ale czy mógłbys mi odpisać w temacie wypadania zaplonow w s4 ?. Pisałem też sms na numer podany w stopce. Nie chcę być upierdliwy ale z tematów, ktore przeglądalem widzę, że masz wiedzę na temat tych silników a ja dopiero go poznaję. Bardzo dziękuję.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A powiedz mi proszę, jak wygląda sytuacja ze swapem 345 z S4 na czterotłok z macana lub q5 i tarcza z S4. Opłacalne to ? ?- Kamera cofania w Audi A4 B9 nie reaguje
Sory za offtop ale podziwiam Cię chłopie... Co chwilę czytam tematy w których się udzielasz i praktycznie każdy jest rozwiązywany. Mega wiedza, dobrze jest mieć takich ludzi na forum. Pozdrawiam.- A4 B6 AvAnTuRnIk 1.8t quattro BEX 258hp 362nm LZ5L.
Nie mówię, że źle wygląda. Ciężko wymyślić nowy wzór felg, raczej firmy inspirują się już wyprodukowanymi. Całość siadła bardzo ładnie. Szerokości.- A4 B6 AvAnTuRnIk 1.8t quattro BEX 258hp 362nm LZ5L.
- Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Dokładnie o takie zawieszenie mi chodziło, najwyraźniej źle je nazwałem. Dziękuję za poprawienie. ?️- Nie działają światła drogowe po przeróbce na bixenon w A4 B7
Cześć masz o tym temat, przekładałeś piny w kostkach? Jak rozwiązałeś temat silniczków regulacji góra dół? DRL działa bez modułu auto to są światła do jazdy dziennej, gasną po przełączeniu na mijania. Zwykłe lampy mają rozkład: (M5) [9/BL] - kierunkowskaz - Pin 2 we wtyczce T17a/2 (Czarno - niebieski) (M1) [10/58L] - postojowe - Pin 3 we wtyczce T17a/3 ( Szaro - czarny) (M30) [8/56a] - drogowe - Pin 15 we wtyczce T17a/15 ( Biało - czarny) (M29) [6/56b] - światła mijania - Pin 16 we wtyczce T17a/16 ( żółto- czarny) [5/31] - masa (brązowo - biały) [7/31] - masa (brązowy) Xenon (M5) [9/BL] - kierunkowskaz - Pin 2 we wtyczce T17a/2 (Czarno - niebieski) (M1) [10/58L] - postojowe - Pin 3 we wtyczce T17a/3 ( Szaro - czarny) (L174)[12/TFL] - DRL - Pin 15 we wtyczce T17a/15 ( Biało - czarny) (N347)[11/56a] -długie - Pin 10 we wtyczce T17b/15 ( Fioletowo- niebieski) (M29) [6/56b] - Xenon - Pin 16 we wtyczce T17a/16 ( żółto- czarny) [5/31] - masa (brązowo - biały) [7/31] - masa (brązowy)- [A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
I to jest myśl techniczna, szanuję ?- [A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Oj tam, wziąć kawałek izolacyjnej taśmy i pół lampki zakleić, problem z dyni.- Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Nie ma, nigdy nie miało zawieszenia pneumatycznego. Możliwe, że chodziło mu o adaptacyjne zawieszenie, które można utwardzać.- Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Hej, nie mają.- Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
Cześć, żadne a4 b8 nie ma zawieszenia pneumatycznego. ?- [A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
a co oznaczają? ?- Ceny części nadwozia w A4 B8 Allroad
U kolegów z Azji raczej nie znajdziesz zamienników karoserii do większości modeli audi a co dopiero do B8 allroad. Trzeba szukać i czekać na okazje.- nietypowa spinka
Cześć, Panowie i Panie rozumiem, że spinki trzeba jakoś odgiąć? Będę miał przyjemność w następnym tygodniu rozbierać podsufitkę z szybą.- Jaki numer tego boczka?
Po lewej masz numer części a po prawej opis po polsku jaki kolor.. Ja wiem, że nie wszystko można wiedzieć ale przecież tam jak byk jest napisane co i jak. - Przegrzane lampy w A4 B9?