Treść opublikowana przez Monti
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
@DevNie znasz się, vcds nie wyświetli błędu pierścienia, więc się nie znasz :D. Szok.. Chłop mnie zadziwił w tym momencie.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
To roluj nadkola :). Nie ma innej opcji
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Siema, gumy spowodują podniesienie zawiasu, Tkoczu natomiast musi obniżyć tył
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
@SzczepSonBędę miał w niedługim czasie na sprzedaż dokładkę z s4 + końcówki 2x2, ze swojego autka . Wstrzymaj się jeszcze z tydzień czasu i coś ogarniemy
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Zapytałem. Dzięki za info
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
jakie mogą być niższe?
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Witam, Panowie czy macie jakiś pomysł jak obniżyć tył tak z 1 cm? Regulacja wyrzucona i dalej jest problem. Tak tak, mogę wrzucić 2 paczki cementu i zatankować do pełna
-
A4 B7 2.0 TDI Speedlinecus/DTM/LZ9Y/S-Line/Springi
Akurat w dtm to prosta sprawa, każdy z portali aukcyjnych pasuje
-
Audi A4 B8 /Avant/S-Line/20"/Gwint/Maxton/LZ9Y/in progres
Nic złego na spokojnie, tylko niespodziewane wydatki i trochę budżet szarpnięty został . Imprezy rodzinne, wesela i urlop przymusowy w czerwcu, na który trzeba pojechać . I tutaj będzie miło, bo jadę na dub it, przywitać się w końcu z @K4rol81(jeszcze nick zmienił i zrobił się incognito :D)
-
Audi A4 B8 /Avant/S-Line/20"/Gwint/Maxton/LZ9Y/in progres
Fakt imprezka całkiem udana. Mili ludzie, dobre jedzenie . Przykro mi, że nie mogłem się stawić w sobotę ale cały czas wypadają mi niespodziewane atrakcje. Miałem być na crew meeting... Zlot opłacony i znowu niespodzianka i brak możliwości wyjazdu... Tragedia.
-
S6 C7 by H4mm3R
Daj rabat po znajomości i jutro jestem
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
W b7 jest ten sam problem, auto na gwincie. Przód ogarnięty na tip top, a tył bez nakrętek i dalej różnica, ale zalejesz full bak i włożysz koło zapasowe i nagle jest równo
-
S6 C7 by H4mm3R
A daj Pan spokój, podejrzewam, że w b7 taki zacisk spowodowałby to, że szyba przednia by się odkleiła .
-
S6 C7 by H4mm3R
Japie... przy takich heblach to chyba auto staje dęba co? Jak ktoś pasów nie zapnie to szyba droga do dentysty
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Pompki z blb ogarną 250km bez modyfikacji?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
I tu się zgadzam w 100% i to jeszcze w małych garażach albo stodołach
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Co się nie da, ja mam niżej i zrzucam auto do podziemnego a Ty tłumaczysz, ze na podwórko nie wjedziesz . Ściemniać to my a nie nas
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
blenda usa ?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ja? Nigdy w życiu
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Siemano, fotki jak zawsze za***iste, nie ma sie do czego przyczepić ale mam pytanie . Czemu zawias z prawej strony lezy nizej niz z lewej?
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Wczoraj dostałem od kumpla krótką rolkę z przejazdu na mały spocik charytatywny. W niedzielę, wybieram się na kolejną imprezę więc postaram się ogarnąć coś więcej :D. Chciałbym wstawić jako plik do odtworzenia, jednak coś mi nie wychodzi IMG_1499.MOV
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
Czarne zaciski będą dobrze współgrać z całą budą.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Dzięki. Do ideału trochę brakuje ale powoli ciśniemy do przodu. Człowiek jeszcze dobrze sezonu nie zaczął a już o 2023 myśli . Twój temat też jest przeglądany na bieżąco i powiem Ci dobrze zaczynasz
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Siemanko, temat cały oblukany. Ładnie lecisz, zazdroszczę furki. Jednak co do koloru się nie zgodzę . Według mnie, robiąc projekt od podstaw, wymieniając praktycznie wszystkie podzespoły, grzechem byłoby zostawić oryginalny kolor jeżeli podoba się coś innego. Tak samo jak kolega @Kowi87uważam, że są lepsze odcienie żółtego, które będą lepiej wyglądać na twojej audicy.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Dziękuję bardzo. Miło, że się podoba, długo zastanawiałem się czy wszystko będzie pasować ale chyba się udało Dzięki bardzo za miłe słowa, zdjęcie faktycznie wyszło koledze bardzo dobrze . Przez 3 dni mnie męczy, że sobie tak dobrego nie zrobił jak mi . To jeszcze nie koniec, walczymy dalej.