Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. @Tkoczu_Nie wiem dlaczego ale na zdjęciach samochód wydaje się jakiś dziwny. Ten przód strasznie jajowaty, rozciągnięty. Pewnie kwestia aparatu. Kiedy wlatują koła? Ja musze parę fotek pstryknąć też
  2. @HOLMATRO Pozwolę Ci wybrać:P
  3. Piekne kolo . Dałbym się pociąć za nie.
  4. Monti opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, mam problem w swojej a4 b7 blb. Auto cały czas przeładowuje, nie otwiera zaworu podciśnieniowego. Auto na biegu jałowym po dodaniu gazu ładuje 0,7-0,8 bara, do czasu przekroczenia 2700 obrotów, wtedy zawór gwałtownie się otwiera i ciśnienie spada. Tak samo jest w czasie jazdy. Turbo cały czas przeładowuje o 0,6-0,8 bara, przy zadanym 0,2 i auto jedzie normalnie.Problem jest w przy obrotach 2100-2300 wtedy cisnienie doładowania jest 0,2, zadane 0,2 i auto zaczyna szarpac, kopcic na niebiesko i buchac z wydddechu. Brak błedów. Zawór n75 nowy, pocisnienia szczelne, sprawdzone manometrem. Turbo po regeneracji(wczesniej tez tak było). Dolot szczelny.
  5. @karol1981 Dolot wyczyszczony, troche syfu bylo ale najwięcej oleju. Mocy mam na ta chwile wystarczająco. I tak bujam się praktycznie po mieście. A do wiosny priorytetem jest ogarniecie wyglądu, korekta, lakiernik, szyby.
  6. Spokojna głowa Panowie. Wiem, że Et21... Wszystko z dystansem :D.
  7. Witam. Dawno nic nie pisałem, ale temat nie umarł. W raz z setupem letnim wpadną dokładki progowe od @Gremlin0209 dzięki wielkie za perfect transakcje. Na wiosnę szykuje się malowanie maski(kamyk i odszedł klar), rantu dachu pod listwa relinga oraz wymiana szyby czołowej i montaż świateł auto, clh. Z tych mniej fajnych rzeczy w piątek przeoralo mi turbinkę, miala wpadać hybryda ale ze względu na inne koszta bedzie regenerowana.
  8. @afroo. Znalezione na fb. Tylko 20" 9.5j. Czas na zmiany :p
  9. @Tkoczu_znaczki bose są demontowane czy trzeba cala maskownice wymieniac? Mam u siebie założone boczki z bose jak montowałem szyby i nie wiem co z tym zrobić.
  10. @Tkoczu_ osobiście mi chromy w środku nie leza. Wiec robie full black razem z dekorami i każdymi elementami chromowanymi :). Tez kompletuje graty na wiosnę i wtedy będzie spory update.
  11. @Tkoczu_ Przystopujcie z tymi Modami. Człowiek nigdy w życiu was nie dogonii. Masakra. Mody na wielki plus. Duza roznica miedzy bose a zwykłym zestawem grającym?
  12. Piekna furka. Widze, ze nie udało sie sprzedać? Bylo zainteresowanie? Pozdro
  13. @NelsonPLchcesz mi powiedzieć, że dyfuzor i spliter ogarnęli ci w aso po vinie? Jezeli nie wyjechał taki z serwisu? Chetnie dowiem się jaki to nr części.
  14. @Muskel1o tym właśnie piszę, ze ciężko jest to kupic w serwisie a co dopiero założyć i pomalowac
  15. Nie chce za bardzo odbiegać od tematu, ale pracując w ASO zauwazylem, ze oni nie są skłonni do dobierania części do auta, jeżeli on takowej po VINIE nie posiadał a tym bardziej zakładać jakieś nieoryginalne części razem z malowaniem. Jeżeli się mylę to proszę o poprawienie.
  16. @rafalpeLudzie wchodzą sobie humor poprawić. Sam wchodzę kilka razy, żeby poczytać nowości:P
  17. Ludzie zachwycający się ASO, nigdy nie widzieli go od środka. Jak ktoś pracuje i wie co się tam czasami dzieje, to inaczej na to patrzy. Nie mowie, ze każde jest takie samo. Są mechanicy znający się faktycznie i są tacy, którzy nie za bardzo wiedza co robią, składają klocki lego. Ale największe rozczarowania i babole wychodzą z lakierni.
  18. @trampek1990dokladnie tak. Ta co się maluje na czarno
  19. @trampek1990Hej. A ten duży szary plastik? Zamienny?
  20. Witam, tak jak w temacie. Czy środek lamp halogenowych jest taki sam jak środek lamp xenonowych, oprócz wiadomego odbłyśnika świateł mijania. Chce pomalować cały środek na czarno ale nie chciałbym tez dożywotnio zniszczyć swoich oryginalnych w razie gdyby coś mi się nie spodobało. Dzieki
  21. Tak jak w temacie. Szumam kogoś do pomocy przy zdiagnozowaniu problemu z szarpaniem i dymienieniem samochodu w przedziałach obrotowych 2100-2300, 2500-3000. Wtryski sprawdzone niby sprawne, nowa listwa pompowtryskow, nowe filtry, nowy ic, nowy uszczelniacz walu aso (myslalem, ze wina zamiennika), nowy zaworek n75, egr zaślepiony i wypisany, klapa gaszaca założona druga, przeplywki podmienianie be, zmian. Dzieki Wielkie
  22. Witam wszystkich. Dziwny i burzliwy rok 2020 za nami i tak sobie myślałem, że może w roku 2021 zorganizujemy jakas aktywna grupę lubuska? Po tematach widze, ze aktywność niewielka i zatrzymana od dwóch lat.. Jak sa chętni to proszę o wypowiedź i sugestie. Pozdro Gorzów Wielkopolski
  23. Monti opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Czy przy uszkodzonym albo odpiętym podciśnienia turbosprężarki, po dodaniu gazu silnik powinien kopcic na szaro/niebiesko? Jezeli nie to jaka moze byc tego przyczyna?
  24. @Tkoczu_Też mam zamiar założyć u siebie, jednak już wiem, że muszą być czarne. W kolor wgl mi nie leżą... Strasznie się zlewają z całością.
  25. @Tkoczu_jak szukasz nowego koła to i moim zdaniem lepiej spróbować pomalować na grafit. Nie spodoba się to sprzedaż a jak wypali to bedziesz zadowolony:). A tak pomalujesz na srebrno, zapłacisz i będziesz żałował, ze nie spróbowałeś:).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.