Treść opublikowana przez Monti
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Witam, na forum jestem już od dłuższego czasu więc chciałbym przedstawić swój samochód A4 b7 Avant LY7G. Wyposażenie z fabryki: - Silnik BLB. - Napęd FWD - zawieszenie 1BA - Bixenon - S-line wewnętrzny. - Kierownica Multifunkcyjna - RNS-e - Czerwony FIS - 2x elektryczne szyby - Podgrzewane fotele przód. Stan po zakupie. Modyfikacje: - Hamulce 320/288mm - S line zewnętrzny. - Regeneracja oraz pomalowanie lamp na czarno. - Lakierowanie lusterek i grilla w Black Piano - Lotka S- Line - Dyfuzor tylnego zderzaka: Była jednostronna Piano black. Jest dokładka S4 z końcówkami od @blade13 oraz usunięte oznaczenia z tylnej klapy. - Elektryczne szyby tył + pakiet oświetlenia + podświetlenie dekorów. (Tutaj wielkie podziękowania dla @Bart-S za pomoc telefoniczną w ogarnięciu wiązki oraz @kdawid za dostarczenie lampek). - Kolorowy FIS (Podziękowania dla @Galetto za szybkie ogarnięcie tematu wysyłkowo) - Zawieszenie: 1BA było 1BE było Było 1BE + Spręzyny Weitec -40 przód i sprężyny H&R -35 tył. Aktualnie Zawieszenie gwintowane DTS Plany: - Oklejenie spoilera, dokładki zderzaka tylnego oraz dachu czarną folią . - Przyciemnienie szyb. - Korekta lakieru. - Dokładka przedniego zderzaka - Dokładki progów - FMIC Stan aktualny :
-
Hybryda brd gdzie kupić.
Witam tak jak w temacie. Poszukuje sprawdzonej firmy od ktorej mógłbym kupic hybrydę na bazie brd. Pozdrawiam
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Ma ktos moze manual w formie pdf? Na forum manuale nie dzialaja a ja mam rozlozona fure. Pozdrawiam
-
Wiązka podświetlania klamek anglia do europy
Witam, planuje założyc elektryke na tyl i razem z zakupionymi boczkami dostalem cała wiazke wraz z lampkami ostrzegawczymi i podswietlanymi klamkami. Przy okazji chcialbym zalozyc cale oswietlenie na przod. Teraz pytanko czy wiazka przod z europy i anglika jest taka sama? Klamki przerobie swoje. Pozdrawiam.
-
Koncowe tlumiki od benzyny do diesla.
Tak jak w temacie czy koncowe tlumiki od benzyny moga byc zalozone do diesla? Wymienilem jeden koncowy na dwa, jednak nie do konca jestem pewien czy wszystko bedzie ok. Pozdrawiam
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Witam. @DanielMod jak zaślepiłeś otwory po relingach? Czy dokupiłeś te listwy bez otworów? Pozdrawiam.
-
Wosk na uszczelkach szyb czym wyczyscic.
Witam tak jak w temacie. Chcialem wyczyscic brudne uszczelki wokół szyb. Najgorzej jest na malych szybach bagaznika. Prawdopodobnie jest to warstwa zaschnietego wosku. Pozdrawiam.
-
Licznik a4 b7 problem
Siemka. Na wyświetlaczach pojawia się cos takiego jak na zdjeciu ponizej. Wiem, ze trzeba go zaadaptować jednak chciałem sprawdzic czy nr sie zgadzaja i czy jest to Rb4 czy rb8 :). Pozdrawiam.
-
Licznik a4 b7 problem
Witam. Mam pytanko odnośnie nr licznika w a4 b7. Ze względu na to, ze mój czerwony powoli gubi kontrast, postanowiłem wymienić go na kolorowy. Od znajomego dostałem licznik z kolorowym wyświetlaczem jednak nie mam na nim żadnych numerów. Czy jest możliwość sprawdzenia jaki to licznik bez vaga? I kolejnym pytaniem jest to, że po podłączeniu licznika do samochodu małe wyświetlacze nie wyświetlały przebiegu ani godziny? Jest to kwestia zakodowania licznika czy może uszkodzenia? Pozdrawiam serdecznie.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
@Rob@k Witam. Jakie masz ET w tych felgach? Ładnie siadło bez dystansów. Pozdrawiam.
-
B7 Crew
Panowie pytanko. Czy może ktoś z was miał problem z rdzą w listwach drzwiowych s line? Listwa odstaje około pól centa od drzwi. Da rade jakoś ją wyczyścić? A może jest jakiś inny sposób. Niestety na aukcjach ciężko o jedną sztukę. Pozdrawiam.
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wymianą BLB na BKD. Od razu uprzedzam, że nie jestem mechanikiem. Czy jest możliwość przeszczepu całego kompletnego silnika BKD jeżeli osprzęt zostałby z BLB? Pozdrawiam.
-
Montaż bixenon a4 b7
Witam. Tak jak w temacie. Potrzebuje informacji o wymianie zwykłych lamp na bixenon w a4 b7 sedan. Co potrzebuję i jak do tego podejść. Pozdrawiam.
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Witam serdecznie. Czy autor wątku, mógłby ponownie wrzucić zdjęcia? Żadnego nie widać. Pozdrawiam serdecznie
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Witam, dzieje się coś w Lubuskim? Małe spociki? Pozdrawiam.
-
potrzebna pomoc okolice Gorzowa
Witam. Ostatnio słyszałem, że w Barlinku jest ktoś kto się zajmuje tylko Vagami. Może On mógłby pomóc. Pozdrawiam
-
Problem ze sprężynami obniżającymi
Witam. Kupiłem od znajomego amortyzatory 1BE. I tutaj pojawia się problem, gdyż ktoś założył do auta sprężyny obniżające tylko na przód. Jeszcze nie ich nie widziałem. Wiem tylko, że są kolory zielonego. Jest możliwość sprwadzenia jakiej są firmy i jakie mają obniżenie? Pozdrawiam.
-
wymiania uszczelniaczy pd i ich regulacja
witam. Dzisiaj czeka mnie wymiana uszczelniaczy. I tutaj rodzi sie pytanie jak je wyregulowac? I ile powinien wynosic kat wtrysku w 2.0 BLB ? I z jaka sila mam je dokrecic? Za pomoca klucza Pozdrawiam serdeczniw
-
RNS E problem z klawiszami w kierownicy
Witam. Mam w swojej a4 rnse z modulem bt. Jednak kiedy o nim nie wiedzialem zmienilem jezyk z angielskiego na polski i zablokowaly mi sie przyciski mode i wybieranie glosowe. Nie wiem czy to wina jezyka czy kodwania. Czy po przywroceniu ustawien fabrycznych wszystko wroci do normy? Pozdrawiam
-
[BLB] szarpanie i dymienie w czasie jazdy, wysoki BIP,
Wtryski byly sprawdzane w serwisie bosha.. mam papiery ze sa sprawne. Egr na biegu jalowym ma wartosc 480 a wymagany jest 240 . A razem z nim taka wartosc ma przeplywka. Przeplywki zakladalem juz 3 sprawne na probe i ciagle wartosci sa takie same.
-
[BLB] szarpanie i dymienie w czasie jazdy, wysoki BIP,
Wtryski na milion % sa sprawne. Wszyscy stawiali na listwe wiec ona pojdzie prawdopodobnie na wymiane i przy okazji wleca nowe uszczelniacze. Tak wiec bede mogl to wykluczyc. A jeszcxe jedno pytanko. Jezeli egr ma za duza wartosc i podnosi przeplywke to czy po jego wypisaniu wszystko wroci do normy?
-
[BLB] szarpanie i dymienie w czasie jazdy, wysoki BIP,
Do sprawdzenia wiązka i złączki. Jak mam to sprawdzić? Z wierzchu wydaje sie sprawna. Zadne kable nie są pogięte ani przerwane. Konektorki byly doginane na samym początku. Ecu nie było ruszane, chyba, że przy ciąganiu kabli coś sie ruszyło. Dzisiaj przełożyłem zaworek podcisnieniowy od turbiny, nic nie dało. Najlepszym sposobem było by przełożenie od kogoś używanej(sprawnej listwy elektrycznej). Ale kto mi to pożyczy...Pozdrawiam.
-
Analiza logów a4 b7
Proszę o analizę logów a4 b7 2.0 tdi blb. Auto szarpie i dymi na siwo w przedziale 2200-2450 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs - osoba, która je robiła mówiła, że tutaj może być przyczyna. Na samym dole jest log z obrotami w przedziale szarpania. I tam ponoć fiksuje doładowanie i zawór doladowania(czy jakos tak). Pozdrawiam.
-
[BLB] szarpanie i dymienie w czasie jazdy, wysoki BIP,
Witam. Wrzucam logi z dzisiejszej jazdy. Pozdrawiam. http://vaglog.pl/log_277758.html http://vaglog.pl/log_277757.html http://vaglog.pl/log_277756.html http://vaglog.pl/log_277755.html http://vaglog.pl/log_277759.html http://vaglog.pl/log_277760.html - osoba, która je robiła mówiła, że tutaj może być przyczyna.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Witam. Wiem, że może post nie w tym temacie co trzeba. Ale poszukuję kogoś z vagiem, vcds do zrobienia logów w a4 b7 blb. Okolice gorzowa, miedzyrzecza, swiebodzina. Oczywiscie dojade. Pozdrawiam serdecznie.