Treść opublikowana przez Monti
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Dobry. W koncu po dlugim okresie oczekiwania, wielu wyborach oraz rozmysleniach. Na poklad wpadly kola firmy MAM B2 19' 8,5J ET45 + dystans 13mm od dystomu. Na felgi zostala nalozona powloka FX Protect " Wheel Armor".
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Dobry. Mam podobny problem z kontrolkami. Tylko u mnie zgralo sie to z podlaczeniem oswietlenia cup holderow do przycisku ESP oraz regeneracji zaciskow hamulcowych. Podczas podlaczania oswietlenia przez przypadek oswietlenie podlaczylem do pinu niebieskiego i czarnego. W momencie odpalenia zaplonu zapalily sie kontrolki hamulca. Nie wiem czy ma to jakis zwiazek. Po podlaczeniu wszystkiego poprawnie wszystko bylo ok, przejechalem z 60 km i znowu sie zapalilo. Dolalem plynu hamulcowego i znowu wszystko bylo ok i po nastepnych 60 km zmowu sie zapalilo. Dodam jeszcze, ze potrafi zgasnac i zapalic sie ponownie. Problem usuniety.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Dzisiaj po drobnych poprawkach zlozylem wydech. W samochodzie w dalszym ciagu znajduje sie kat i srodkowy tlumik. Zalaczam film z dzwiekiem. Mile widziane opinie pozdrawiam. received_301053411171397.mp4
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@Patryk14 siemka. Tak kubek pasuje P&P. Co do esp. To przedluzylem kabelki o 5 cm i zrobilem drymelkiem dziure w schowku. Wieczorkiem zrobie zdjecie to wrzuce.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Dobry wieczór. Z racji wolnego piątkowego wieczoru, trzeba bylo pójść do garażu i coś wymodzić nowego. I tak oto wpadl dodatkowy cup holder wraz z oswietleniem, gdyz dziewczyna marudzila, ze nigdy nie ma miejsca i swiatlo ambient w podsufitce. W ubieglym tygodniu komus nie spodobala sie moja lewa koncowka tlumika i zostala oberwana tak wiec na ta chwilke wpadnie koncowy przelot a z czasem dorobi sie reszte wydechu. Dzisiaj przyszla dostawa oponek Nankang as2 +. 225/35/19 i czekamy jeszcze na felgi i dla lepszego efektu odnowilem zaciskk hamulcowe o zeby wszystko do siebie pasowalo wpadl kolor pomaranczowy.
-
Wypożyczenie maszyny polerskiej
Witam tak jak w temacie. Planuje wykac u siebie na samochodzie korekte lakieru i chcialbym wypozyczyc jakaś sensowną maszyne polerska DA. Może ktoś z Was posiada? Pozdrawiam.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
@karol1981 Widze,ze jak zawsze profi robota. ?. Ciekawe co tam szykujesz ciekawego. ?
-
Felgi MAM opinie
Witam. Czy ktoś z Was mial styczność z felgami firmy MAM. Jak z jakoscią wykonania oraz wytrzymałością? Pozdrawiam.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam. Czy felga 19' 8.5 et 30 podejdzie do a4 b7? Zawias ibe -40 przód, -35 tył. Pozdrawiam.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Siemka Panowie, szybkie pytanko. Czy organizowane sa w zachodniopomorskim jakies spociki? Weekendy wolne to czlowiek by wyszedl do ludzi. Linki do grup na fb mile widzians. Pozdrawiam serdecznie.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Dzien dobry, witam. Czy w lubuskim jest moze jakas aktywna grupa, ktora organizuje jakies spoty/zloty. Dziekuje za info. Pozdrawiam
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@lewiatan1989 Hej. Nie sprawdzałem. Wydaje mi się, ze jest to zbedne ?. U kazdego temperatura spadla wiec mysle, ze tu tez bedzie ok.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Witam. Żeby nie było, że temat ucichł. Dzisiaj udało się zamontować centralnego fmica. Nie obyło się bez komplikacji i pomyłek, ale finalnie efekt chyba jest ok. Podziekowania dla @karol1981 za pomoc telefoniczną.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Cześć. @kkam można prosić o link do osłony silnika? Pozdrawiam.
-
Jakie opony 19' 7.5j
Witam tak jak w temacie zainteresowała mnie pewna oferta na allegro. Audi a4 b7, zawieszenie 1BE. Przód -40mm, tył - 35. Jeżeli bym kupił te felgi to jakie opony na to założyć? Pozdrawiam felgi Audi 5x112 4G0601025P 19 A6 C7 4G 9173748902 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 2499 zł - felgi Audi 5x112 4G0601025P 19 A6 C7 4G (9173748902). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
[ALL B5 B6 B7] Schematy układów elektrycznych, złącza, wiązki, piny - dane
Ma ktoś schemat instalacji Czujnika zmierzchu, lusterka fotochrom, włącznika świateł oraz przełącznika clh i drl? Pozdrawiam.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za pomoc. Byłem w samochodzie i nie mam żadnych prezentów od Audi. Wszystkie kabelki będę musiał dorobić albo kupić od kaja. Pozdrawiam i dzięki.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Chcę dołożyć wszystko tak jak ori. Szykuje mi się wymiana szyby i chcę to z tym połączyć.Właśnie go czytam cały czas i próbuję wywnioskować czego mi brakuje.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Hej. Jest ktoś w stanie opisać mi dokładnie, które piny w a4 b7 muszę podłączyć i gdzie przy montażu automatycznych świateł oraz clh? Moduł mam w wersji high o nr. 8E0 907 279 L. Przeczytałem cały wątek ale więkoszść informacji w nim zawartych jest o przekładaniu gratów z b7 do b6. Rozumiem, że muszę podłączyć wszystko to co opisałem? Pozdrawiam. Włącznik Auto: - Pin 7 – Aktywacja trybu automatycznych świateł mijania (sygnał do MCE 32/29) [niebieski] oraz mostkuję go z Pin 16 – Zasilanie diody AUTO (mostek z pinem 7) [niebieski]. Rozpiska dla wiązki czujnika deszczu:Pin 1 – zasilanie z bezpiecznika 17 (10A), mostek (bezpiecznik będzie już miał doprowadzony przewód) [czerwono/fioletowy]Pin 2 – masa [brązowy]Pin 3 – sygnał do MCE (32-pinowe gniazdo, pin 14) [fioletowo/żółty]Rozpiska wiązki lusterka:pin 1 = zasilanie lusterka (z bezpiecznika 31 15A – w drodze do bezpiecznika kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 3 – w lewym dolnym słupku A) [czarno/niebieski]pin 2 = masa [brązowy]pin 3 = rozłączenie fotochromu po wybraniu biegu wstecznego (z MCE, kostka 23-pin, pin 2 – w drodze do MCE kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 9 – w lewym dolnym słupku A) [niebiesko/czerwony]pin 4 = aktywacja fotochromu dla lusterek zewnętrznych (w drodze do lusterek kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 7 – w lewym dolnym słupku A) [fioletowo/biały]pin 5 = aktywacja fotochromu dla lusterek zewnętrznych (w drodze do lusterek kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 8 – w lewym dolnym słupku A) [fioletowy]pin 6 = rozłączenie fotochromu w przypadku włączenia lampki w podsufitce (do lampki podsufitki, pin 1 – mostek z zasilaniem lampek do czytania) [brązowo/czarny] Przy włączniku CHL muszę dorabiać wszystkie piny czy wystarczy tylko dołożyć pin 7? Jak to wygląda? Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski]Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy]Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały]Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pozdrawiam.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ładny avancik, kolor podobny do mojego i coraz bardziej widzą mi się te felgi u mnie . Jedynie kolor bym zmienił na grafit. Pozdrawiam.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@Rob@k do Twojej duzo brakuje jeszcze. No ale srebrny niestety taki jest, że mało z czym pasuje. Dzieki i nawzajem.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@M@rcin Siema. Proszę bardzo. Do tego pomaranczowe silikony 45'. Intercooler 550x140x65mm Intercooler FMIC.EU FMIC.PL Tuningowy intercooler z nwoym rdzeniem o wymiarach...
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@karol1981 A gdzie oddawałeś? Też może bym pomyślał o tym.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@karol1981Mocniejsze pompki? Tzn co z nimi zrobiłeś? Jak będzie okolica 200 to też będzie super :).
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@lewiatan1989 Cześć. Zadowolony będę z wyniku +- 200. Ale setup będzie podobny do @karol1981 a On uzyskał coś około 220. Pożyjemy zobaczymy.