Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Udało mi się doszukać coś takiego, może Ci pomoże. 01 - Engine Coding - 07 ECU coding is pretty straight forward and not too many options for this. The only real thing to change is whether the engine is mated to an automatic transmission or a manual transmission or if equipped with ABS or ESP. Coding is as follows. 00XXX - The first two digits apply to the country. *16 is the only available option for those in the USA XX0XX - The third digit codes the ECU for what drive and options you have *0 states FWD with ABS *2 states Quattro with ABS *5 states FWD with Anti-Slip Regulation/Electronic Stability Program (ASR/ESP) *7 states Quattro with ESP XXX0X - The fourth digit states which transmission you are equipped with *0 is for 5 speed manual transmission *5 is for 01V automatic transmission XXXX0 - The last digit will state which vehicle the ECU is installed in. *1 states installed in Audi A4 EX: A manual, Quattro A4 in the US should be 16201 or 06201
  2. Dokładnie ale temat jak najbardziej to przeskoczenia ?
  3. Nie powiem Ci numerów bo nie pamiętam. Chodzi o turbo z silnika cglc+kolektor wydechowy. Tak wiem, nie pasuje P&P, trzeba przerobić przewód od oleju, flansze na wydech i trochę pobawić z wyjściem na dolot. Nic co nie jest nie do przejścia. Dolot zawsze można zrobić custom z centralnym IC'kiem. Po mapie okolice 210-220 powinny być osiągalne.
  4. Przecież materiały na meble też jakoś się farbuje ?
  5. Ludzie się czepiają dokładanego Sline jak by to był rarytas, wersja limitowana czy kolekcjonerska...Taki sam problem zaczyna się na wszystkich grupach na portalu z logiem ,,F". Zderzak część zamienna jak każda inna, tak samo dokładki czy spoiler. Środek zawsze można zmienić? Może ktoś miał problem z opadającym sufitem i w pobliżu miał tylko jasny? Źle spasowany zderzak? Wystarczy przy jego zakładaniu mocniej docisnąć błotnik i już masz szparę jak pewna modelka między zębami... Ulepem można nazwać coś co było rezane i cięte typu body rs4 w 1.9 tdi... U mnie też mam z tyłu boczki z tabliczkami BOSE a brak tego na pokładzie. Pewnego razu pies na tylnej kanapie masakrycznie podrapał boczki na górze, takie były w okolicy i takie wziąłem... Wszystko jest do ogarnięcia, samozaparcie i trochę kasy. Szerokości i fun'u życzę. ?
  6. Trzeba było ładować turbo z b8 od wersji 177 konnej ?
  7. Fajnie było by się zorganizować kiedyś na jakimś spocie, trochę nas w dolnośląskim i lubuskim jest ?. Przecież to nie jest milion km, żeby był jakiś problem ?
  8. Obniżenie jest musowe przy takim kole... Wygląda karykaturalnie ?
  9. Uszczelka pod głowicą? Robi ciśnienie w układzie? Węże nie są twarde? Robiłeś test na CO2?
  10. Monti odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    Nie chce wyjść na tego złego ale pomyliłeś tematy :D. To jest temat a4 b9 2.0 tdi i tutaj są wtryski, Ty wrzuciłeś zdjęcia pompowtrysków z a4 b6/b7 ;).
  11. Dużo osób tak robi, później przy sprzedaży tylko dodać link do forum i wsio ?
  12. Nie kręciłeś kierownicą na zgaszonym silniku? Wtedy wytwarza się ciśnienie i wypływa przez korek.
  13. Klikasz przycisk CD/TV lub media jeżeli rnse led. Potem prawy górny przycisk nad gałką(źródło/source) i potem wybierasz aux.
  14. Monti opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, czy ma ktoś podsufitkę i wszystkie słupki wykonane w szarej alkantarze? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda.
  15. Siemano, gratki fury. Idealna konfiguracja ?. Biały z czarnymi dodatkami i ta ruda skóra... Bajeczka. Szerokości..
  16. Siema. To, że było wymieniane nie oznacza, że się nie rozsypie. Skrzynia w dół i wyjdzie co to jest.
  17. No właśnie, podobne objawy na blb,bkd i bpw brata. Trudno, bez sensu przynajmniej w moim przypadku tego szukać
  18. Spadłyby by w takim stopniu, że będzie wrażenie gasnącego silnika? Coś w stylu ,,jedziemy na biegu, zatrzymujemy się i zapomnimy o wciśnięciu sprzęgła"?. Nawet jeżeli jest to jakiś problem to nigdy zbytnio się w jego temat nie zagłębiałem. Nie jest to uciążliwe, występuje co jakiś czas, nawet jak bym na 30 światłach stawał w ten sam sposób to zdarzy się to może z 2-3 razy.
  19. Okej ale Ty mówisz o normalnych obrotach jałowych? Tutaj jest taka sytuacja, że przy wrzuceniu na luz i np toczeniu się do świateł po naciśnięciu hamulca obroty spadają poniżej obrotów jałowych i silnik zaczyna telepać do momentu aż się samochód zatrzyma.
  20. Kiedyś sam szukałem przyczyny takiego zachowania w blb. Ludzie pisali, że to wina pompy olejowej. Potem miałem to samo na pompie od 1.9 i dalej mam to samo na oryginalnym silniku BKD, którego przełożyłem. Jak będziesz coś wiedział dawaj znać :D. Nie jest to częste zachowanie ale raz na jakiś czas się zdarza, czy to jak wrzucę na luz i będę powoli się toczył, czy przy dojeździe do świateł na biegu i wciśnięciu sprzęgła przy dohamowaniu.
  21. A szlif lakieru i polakierowanie na nowo? Kolega w jaguarze regenerował tak gałkę zmiany biegów.
  22. To lampy osram odpadają, jest trochę zabawy z podłączeniem. One maja zastępować zwykłe lampy halogenowe i na xenonach będą błedy. Jeżeli masz xenon to oddaj je komuś na regenerację, ewentualną wymianę soczewki i będziesz mega zadowolony. Nie ma co kombinować. Zamienników brak.
  23. Cześć, pacjent s4 b7. Chciałbym zmienić u siebie kilka poduszek i mocowań. Może ktoś już stosował i może się wypowiedzieć na ten temat? Poduszki silnika: https://apikol.com/product/stern-pro-mount-motor-mounts/ Poduszka skrzyni: https://apikol.com/product/audi-b6-b7-transmission-mount/ Poduszka dyfra: https://apikol.com/product/audi-b6-b7-transmission-mount/ Czy w naszych oryginalnych łapach dyfra można wymienić samą tuleję ? Wtedy bym nie kupował całej łapy. Dodatkowo dyfer chciałbym usztywnić za pomocą poliuretanów(2 tuleje z tyłu) Dziękuję za wszystkie informacje. Piona ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.