Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matrix1540

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matrix1540

  1. bosniak_sg, co to są bloki 13 i 14? Dla mnie ważniejsze od tch korekcji było normalne zapalanie w każdych warunkach bo to mnie przyprawiało o szybszy puls:(
  2. Wtryski godzinę temu założone, zakodowane, korekcje wszystkich 6 sztuk we wszystkich trzech polach na VCDS wynoszą 0,0 ms! auto zagrzane, odstało tyle ile miało odstać i ponowny rozruch i banan na twarzy. Żadnego zająknięcia!!!-
  3. Decyzja zapadła-jutro wlatują nowe wtryski, nowy filtr paliwa i czyszczenie ukłądu, w aucie przybywa oleju a DPF-a nie ma. Po półgodzinnym postoju gdy silnik wcześniej miał 90 st. słychać wyraźny stuk. Trudno, będę pościł przez pół roku:)
  4. Właśnie nad wtryskami się zastanawiam, Dzisiaj jeszcze raz sprawdzę korekty VCDS-em. Końcówki numerów wtrysków to AB (lub BA-sprawdzane lusterkiem więc może być na odwrót). Czy to są jakieś wtryski wkładane od nowości (2005) czy jakieś lepsze zmieniane?
  5. Wiem że te kompy w A4 B7 dość dobrze pokazują. W 2.0 TDI 140 KM PD zatankowałem do pełna (pierwsze odbicie pistoletu) i dojechałem pod granicę niemiecką (ok. 260 km) i znowu na stacji tak samo do pełna. Obliczyłem na kalkulatorze że spalił 6,27 l a komp pokazywał 6,3! Dla mnie bomba:)
  6. Właśnie znajomy który robi w warsztacie gdzie przeważnie robią TDI od 3.0 wzwyż mówi to samo, że takie krótkie przycięcie to wtryski. Najgorsze że jak kupowałem to go z 50 razy odpalałem i ani razu tak nie zrobił, czy zimny, czy ciepły, czy ciepły odstoi 3,5,10 czy 20 minut a pod domem już trzy razy tak zrobił. A tak z innej beczki- która grupa na VCDS pokaże mi stan napełnienia filtra i w jakich jednostakach (ewentualnie jakie jest prawidłowe)?
  7. Witam, tak jak w temacie napisałem mam problem z takim któciutkim stuknięciem przy odpalaniu A4. Takie jakby dziwnie przerywa na moment przy rozruchu. Znajomy twierdzi że to wtryski-korekcja na nich to max 20 ms na dwóch. Możliwe że to będzie to? Jakie są prawidłowe korekcje (tolerancja)? Mi to śmierdzi rozrusznikiem.
  8. Witam, jeżeli u siebie mam w BLB 250 tys. przebiegu a auto kupiłem przy 165 tys. to możliwe że ktoś już wcześniej coś kombinował z pompą oleju?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.