Treść opublikowana przez Radex121
-
felgi 18 a 17
Ja na co dzień jeżdże po niemczech no ale jeżdże tez czasami do polski na wolne i w tedy w miescie jest masakra ;P Nie powiem ze w niektórych momentach na autostradzie tez jest kosmos jak np przejeżdżam przez most i te progi na mostach są kosmiczne odgłos i uczucie jest takie jak bym w łeb dostał
-
felgi 18 a 17
jak nie ma różnicy to nie ma chyba sensu pytam ponieważ przymierzam sie do zakupy innych felg coś z rodziny s-line i zastanawiałem sie nad 18 czy tez 17
-
felgi 18 a 17
Witam kolegów posiadam obecnie koła 225/45/18 i zastanawiałem sie nad zmianą na 225/45 (50)/17 Chciał bym sie dowiedzieć czy jest odczuwalny lepiej konfort na 17 ? czy jest duża różnica ? no i jak to wygląda wizualnie ? jak wygląda 18 każdy wie ale zastanawia mnie jak by było gdybym założył 17 ktoś już robił coś takiego ?
-
Drgające kxenony
wnioskuje z tego ze nie widze żadnych czujników samopoziomowania na wahaczach a na diagnostyke bede musiał gdzieś jechać bo nie mam vaga ;/
-
Drgające kxenony
Witam kolegów nie wiem czemu ale odkad pamiętam odkad kupiłem auto mruga mi lewy ksenon tzn drga ...... Pod czas jazdy przy prędkości 130 -150 km to ten lewy ksenon potrafi zgasnąć na pare sec i w dodatku wywala błąd samo poziomowania lamp na desce ...... ( którego nie mam ) Wie ktoś co to moze być za usterka ;/ ?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam koledzy jestem w trakcie montowania podświetlenia nóg na tylnich siedzeniach i mam do was pytanie Posiadam już lampke z uchwytem do fotela oraz instalacje z pinem ( czerwona kostka ) ale nie wiem co bedzie mi jeszcze potrzebne tzn nie wiem jaki numer ma kostka pin w którą mam wpiąć gotową instalacje zna ktoś jej numer ? wiem ze gdy juz podłącze razem te kostki to musze pociąnąć kable do MK i t wszystko ? ( tak tak jeszcze kodowanie he )
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dobra pany to znów ja A więc tak miałem zrobić tylko podświetlane nawiewy ale mówie jak już robie to to i zrobie od razu kubek i wizytownik i sie tak zastanawiam jak rozdzielić te wszystkie kable od nawiewów i kubka ponieważ boje sie żeby kable sie nie paliły ( może sie tak stać ?) nie wiem jak je rozdzielić Może być tak ze np lewa i środkowe kratki podłącze pod włącznik świateł a kubek i prawa kratka pod esp ? Czy macie lepsze pomysły ? Prosze o pomoc dziękuje
-
Rurka od klimatyzowanego schowka
Panowie powiedzcie mi jak odczepić tą rurke która daje nawiew do schowka chodzi mi jak ją odczepić od schowka dziś sie z tym bawiłem i za cholere nie moge tego ściągnąć ............ :facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Witam kolegów sorry ze wam tu spamuje ale jesteście z Wrocławia Mogli byście napisać w dziale " serwisy samochodowe dolnysląsk " gdzie polecacie jeździć ze swoim audi ? chodzi mi o zakład który sie zna na robocie anie szukają dziury w całym Ponieważ szukam dobrego warsztatu i nie moge znaleźć same jakieś nory ..... Mozecie tez tu napisać mi to obojętne
-
Głośniki zwykłe głośniki bose :)
RNS-E gra gorzej niż Concert ??
-
woda na podlodze pasazera przod a4 b6
2 dni temu znalazłem gdzie mi leciała woda dam ci instrukcje jak znaleźć przyczynę - Demontujesz fotel pasażera - Demontujesz Schowek - Demontujesz listwy boczne i słupka ( zaznaczyłem na zdjęciu ) - Następnie odczepiasz wykładzinę ( ja miałem ją przymocowaną tylko przu tynelu środkowym ) - następnie podwijasz wykładzine w kierunku kanapy tylnej - Następnie wychodzisz z auta lejesz wode na szybe przednią po chwili wchodzisz do auta i widzisz gdzie ci woda wycieka 100 % znajdziesz gdzie ci leci woda musisz troche po rozbierać ale to pomoże daj znać jak już znajdziesz
-
Głośniki zwykłe głośniki bose :)
Wszystko w temacie
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
W takim razie dziękuje wam za pomoc na weekend biore sie do roboty
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wiem ze moge sie podpiąć gdzie kolwiek ( esp klimatronik radio włącznik świateł itp..) ..... Ale raczej chodzi mi aby było wszystko zrobione jak powinno być tzn jak w oryginale ale nie moge sie dowiedzieć gdzie to ma być podłączone bo na pewno gdzieś jest na to ORI miejsce do podłączenia Chodzi o podświetlane nawiewy i wizytówki ( kubek schowek na karty )
-
Głośniki zwykłe głośniki bose :)
No to już znam opinie teraz pozostaje szukać schematu podłączenia suba w bagażniku i kopić cały osprzęt Dziękuje za wypowiedzi
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie szukałem szukałem i znalazłem schemat tych podświetleń w nawiewach i w wizytówkach ( kubek ) tylko powiedzcie mi w którym miejscu jest ta wiązka przewodów w desce rozdzielczej wiecie o którą chodzi.... ? jak by nie patrząc jest tam troche tych kabli .....
-
Podświetlenie schowka
A może kolega ma po prostu odpięty ten siłownik ? ( ten z prawej strony schowka )
-
Głośniki zwykłe głośniki bose :)
HeHe nie mam za bardzo u kogo sprawdzić tym bardziej ze jestem poza krajem A pytam sie ponieważ troche kasy trzeba za to dać
-
Głośniki zwykłe głośniki bose :)
Audi A4 b6 avant <-------- Jeżeli ma to znaczenie Witam kolegów temat bardziej kieruje do osób które przerabiały standardowe głośniki z audi na bose ( mówie o głośnikach przód tył i syb w bagażniku po prawej stronie ) Chciał bym sie dowiedzieć czy jest duża różnica z głośnikami bose a zwykłymi ? I czy jesteście z tego zadowoleni no i najważniejsze jaka jest różnica .. duża czy minimalna Pytam ponieważ zamierzam zrobić zakup RNS i zestaw bose
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Bart-S Masz racje mój błąd nie napisałem tego A więc tak na tylnich drzwiach mam korby ale... Mam tez czerwone lampki tak jak w przypadku przednich drzwi A jeżeli mam na tylnich drzwiach te czerwone lampki to chyba moge sie podpiąć tak samo jak w drzwiach przednich pod czerwone lampki ... ?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
No to teraz sie ucieszyłem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Przepraszam kolege nie doczytałem tego i dziękuje za odpowiedzi ALE......... Mam kolejną zagatke Dziś rozebrałem kratke nawiewu i zobaczyłem ze ma ona kabel z ciekawosci porozbierałem inne kratki i tez mają w sobie kabelek widoczny na obrazku To znaczy ze mam diody w nawiewach tylko teraz wystarczy podłączyć ........ ?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Koledzy dziękuje wam za wypowiedzi ale chyba nie mówimy o tym samym :/ Może źle sie określiłem mi chodzi o lampki w drzwiach " białe " dokładnie z tego schematu I tu widać ze lampki nie idą bezpośrednio do MK no chyba ze ten rysunek jest błędny
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dzięki ci wielkie kolego za odpowiedz Ale .. mógł byś napisać dokładniej Ciągne kabel po " MC " ? do bezpieczniku tych pod włącznikiem świateł czy jest jakiś w tapicerce drzwi ? Sorry ze pytam ale na prawde nie jestem w temacie i nie rozumiem Jeszcze raz dzięki
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie doleciałem do 11 strony i sie pogubiłem już z tym wszystkimi nie znalazłem tego czego szukałem .... Mam czerwone lampki w boczkach drzwi i teraz zamówiłem sobie 4x białe lampi do oświetlenia przestrzeni nóg gdy otworzymy drzwi . Chce je zamontować tylko potrzebuje waszej pomocy ... Musze te białe lampki wpiąć gdzieś w jakiś moduł komfortu albo w cos innego czy wystarczy jak sie podepne kablami pod czerwone lampki które juz są ori zamontowane ?