Treść opublikowana przez Radex121
-
Spoty wrocławskie
Dzień dobry Panowie gdzie u nas można podjechać do dobrych pompiarzy ? Potrzebuje wymienić uszczelnianie pompek i wyregulować to jak trzeba i chciał bym aby zrobił to ktoś kto sie na tym zna Na żmigrodzkiej w boschu ?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Panowie nie chce zakładać nowego tematu bo widze ze o fotelach tu jest mowa a więc Znalazłem fajny zestaw foteli + tył podgrzewane elektryczne takie same skóry jak moje ale . no ale te które chce kupić są bardzo zjechane i zastanawiam sie nad przełożeniem obszycia moich siedzeń na te elektryczne i się tak zastanawiam - Nie ma z tym dużego kłopotu ? - Czy lepiej nie ściągać bo potem są problemy z założeniem ? - I czy w ogóle da sie ściągnąć skóre z fotela ?
-
wibracje auta
Czekamy pewnie nie jednego to dręczy
-
17'' 7,5' et28 + 215/50/17
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Panowie 7,5X17 ET28 215.50.17 nie bedzie mi tarło o błotniki ? widziałem na zdjęciach jak takie felgi siedzą w b6 ale ciekaw jestem jak to bedzie przy załadowanym aucie zeby nic nie tarło ... Jak myślicie ?- Identyfikacja zaworków podciśnienia
Na 124506609339 %%% jest to schemat od AVF ??? Bo u mnie te zaworki są poumieszczane tak jak tu podałeś ale podłączenie mam z pierwszego schematu z pierwszej strony ;o I teraz nie wiem czy ktoś sie już tu kiedyś bawił i zle to połączył- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!??! nie dobijaj mnie nawet Nie mam suba ani żadnych tam kabli już to sprawdzałem Zwykłe nagłośnienie 4x głośniki w drzwiach + 4x piszczałki- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
HeHe a jak by ich mogło nie być ? są są szukam cały czas zestawu głosniki + sub + wiązka cos takiego np tak wiem jest to do sedana szukam do avantu I teraz sie zastanawiam ta wiązka która jest na zdjęciu jest od radia do suba tak ? czy jest ona do radia suba i głośników ? pytam sie dowiaduje bo chce skompletować wszystko i zmontować to na raz a nie bawić sie z tym 5 dni hehe- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Wszystko co wyczytałem od początku wątku jest skierowane do osób które mają suba już w bagażniku ori i chcą przerobić swój system audio na bose....... A ja bym chciał podłączyć bose od podstaw Ponieważ posiadam normalny system audi bez suba w bagażniku- Co to za błąd na fisie?
Tez tak mam gdy jade z szybszą prędkością np na autostradzie po zgaszeniu auta błąd znika Mam ori xenony i mi sie tak lampy nie podnoszą przy starcie jak kolega wyżej pisze hmm- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie jest gdzieś opisane jak dołożyć bose albo tylko sam zwykły subofer od podstaw ???? Doleciałem do 21 strony wątku i nie znalazłem tego czego szukam a kiedyś mi sie migną taki już temat tu na forum i nie moge go znaleźć- Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )
A więc tak rozebrałem co mogłem i wymacałem , obejrzałem co mogłem niestety tylko od góry miałem dostęp aby się rozejrzeć ponieważ, nie miałem jak podnieść auta aby pod nie wejść . Niestety niczego specjalnego sie nie dowiedziałem po za tym ze kable od tej wtyczki łączą się z inną wiązką i wtyczką zaraz pokaże zdjęcia może to jest jakiś trop. 1: to jest druga wtyczka która jest połączona z tą z uciętymi kabelkami jest ona wpięta na samym dole silnika 2: Wtyczka z uciętymi kabelkami 3: kabel który łączy te dwie wtyczki i idzie on koło świeć żarowych ,koło filtra paliwa i za silnik, a potem łączy się z innymi kablami. A tu wyjąłem wtyczke z tymi uciętymi kabelkami Poszukam gdzieś schematu instalacje silnika może znajde odpowiedz na ten problem Nie moge nigdzie znaleźć..... Może ktoś to sprawdzić u siebie pod maską ? te dwie wtyczki są koło prawej poduszki silnika jedna jest wpięta na samym dole silnika ( tak jak na zdjęciu wyżej ) a do tej drugiej szukam odpowiedzi Na prawde nikt nie może otworzyć maski i sprawdzić gdzie biegnie ten kabel Widać te wtyczki od razu bez ściągania pokrywy silnika czy czego kolwiek- Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )
Czujnik na swoim miejscu. Z resztą nie mógł by to być czujnik bo temperatury auta klimy i wszystkiego chodzą mi poprawnie tzn nie widze, żeby wskazówki mi wariowały nagrzewa sie tez dobrze przejechałem pare dni temu 1200 km trasy i tez nie było problemu z temperaturą więc to odpada Z tego co widze to ta wtyczka wisi już tam nie pierwszy dzień Ide szukać dalej może coś znajde- Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )
He pytałem sie w którym miejscu jest ten czujnik temperatury- Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )
sorry ze marudze ale możecie napisać tak w skrócie w którym miejscu on tam jest ? jeżeli to ten czujnik temperatury ? rozglądam sie tam ale nic nie widze hmmm jeżeli to poduszka silnika to ta z wtyczką jest po prawej stronie silnika ? ( prawa strona gdy stoimy na wprost auta )- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Nowa czy używka i ile za takie cacko ?- Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )
z samego rana jutro sprawdze i dam znać ; ) A wiec tak :1J0973702 >PET< FEP 5/1 2101 Innych oznaczeń na niej nie widze- Jak zdiagnozować szum w tylnim kole
Kurcze nie wiem nigdy nie miałem z tym styczności ;/ A można to jakoś sprawdzić czy od razu wymiana w ciemno ?- Jak zdiagnozować szum w tylnim kole
Witajcie mam taki problem wczoraj podczas jazdy 100-130km/h słyszałem szum ( hmm klekotanie ? ) w tylnim lewym kole przy wolniejszej prędkości nie słysze nic aby sie coś tam działo ... powiedzcie moge to jakoś samemu sprawdzić ? ściągnąć koło co dalej ? na co zwrócić uwage ?- Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )
Witajcie dziś zauważyłem pod maską a dokładnie po prawej stronie silnika zaraz pod rurą dolotową wtyczke z uciętymi kabelkami Z jednej strony wchodzą dwa kabelki z drugiej nie widać ale są obcięte dwa Wie ktoś do czego to jest ? Albo może ktoś sprawdzić gdzie to idzie ? Dziękuje- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
he... Już nie wiadomo kogo słuchać bo każdy ma jakieś inne doświadczenia z tymi poduszkami Moje stare poduszki było do wywalenia wyciekł z nich olej i autem telepało niemiłosiernie zamontowałem więc zamienniki duże drgania ustały Ale teraz zamiast dużych drgań czuje mrowienie na całym aucie na fotelu kierownicy aż drobne skaczą w wizytowniku ;P I teraz po przeczytaniu opinie tu w wątku nie wiem czy iść w koszta i wymienić na ori bo albo sie poprawi albo nie A ty głupi siedź i sie zastanawiaj hahah- malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
A ja za 700 zl znalazłem tu na forum i na allegro dokładki progi w kolorze I do tego tylną dokładke na dwa kominy Tobie tez to polecam nie bawić sie w malowanie- Progi
Wszystko pasuje od sedana avanta s-line nie s-line zatrzaski są tylko pod listwą maskującą trzeba uważać aby ich nie uszkodzić "Po otwarciu drzwi,patrzysz na próg,na nim jest zamontowana listwa maskująca wkręty-musisz ją ściągnąć(najlepiej w plusowych temperaturach,żeby nic nie pękło) "- Counter Strike Global Offensive
Jak ktoś chętny do gry to zapraszać Radex121 ranga Gold Nova master (Gold 4 )- Polecane opony letnie
Panowie na felge 17 planuje zakupić komplet z tych modeli Pirelli Cinturato P7 Blue Dunlop SP Sport Maxx RT z tego co widze i czytam to są to najlepiej oceniane opony Macie może z nimi jakieś doświadczenia możecie coś doradzić ? - Temat odnośnie kół do Audi A4 B6