Treść opublikowana przez Radex121
-
Pytanko o gabki
Bawie się już trochę w Detaling i czas na polerowanie mechaniczne Moge panowie brać z tego przykład to co on tam mówi ? Chodzi mi o gąbki i w jakiej kolejności co robić
-
Do czego to jest ; o
Aż takie są jaja z szyber dachem ?
-
Zaręczyny po naszemu.
Co jak co ale jest to mega xD Jaki patent
-
Trzeszcząca tapicerka
U mnie to samo po lewej stronie na nie równościach trzeszczy niemiłosiernie ..... Musze sie temu przyjrzeć może po prostu coś tam wyskoczyło z czegoś i dlatego sie tak dzieje
-
Do czego to jest ; o
Acha no to nic dziwnego ze nie mam Dziękuje koledze za odpowiedz
-
Do czego to jest ; o
Pany do czego służy to przekrętko po środku lampki ? Przypadkowo trafiłem na to na allegro ja takiego nie mam !!!
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Podpianm sie pod pytanie DamianIno
-
B6 DIVISION
No dobra dobra bo sie za bardzo rozpędzamy ( niektórym z forum to by nawet 300km było za mało ) xD wiadomo quattro przy 130 km muli troche auto ale przy 150-170km nie powinna być jazda bardziej płynniejsza ? Do normalnej codziennej jazdy ?
-
B6 DIVISION
Hmm Znajomy ma B5 1.8 T 190 km Quattro i za przeproszeniem lata to auto jak pojebane
-
B6 DIVISION
No niby 130km avf to mało dla Q ... Ale jak by tak zwiększyć mocy np do 150km-170km Co o tym myślicie miało by to sens czy raczej dużej różnicy by nie było ?
-
Głośna praca silnika
Witam wszystkich podłączam sie pod temat Wiem o tym ze silniki Diessel chodzą głośniej ale mi pracuje silnik identycznie jak koledze z filmiku ;/ I w porównaniu do innych silników jest to o dużo głośniej ;/ Audi a4 b6 2002.r AVF 1.9 TDI
-
[B6 ALT] OOOO Niebieski sedan B6
Ten kolor jest najlepsze
-
Siatka
Panowie potrzebuje numer albo cenę siatki do bagażnika I nie wiem jak to opisać albo w bagażniku jest możliwość przypięcia pasu na prawy bok pas mocujący nie wiem czy to jest tylko sam pas czy potrzeba całe boczki wymieniać ? Wesołych świąt
-
Gdy ruszam ...
A możesz mnie na kierować gdzie go szukać bo w dziale Układu hamulcowego tego nie widze Zastanawia mnie to tylk oczemu wcześniej tak nie miałem
-
Gdy ruszam ...
Wydaje mi sie ze to tylko przy ruszaniu ponieważ nie odczuwam tego pod czas jazdy test ABS ? wcześniej tego nie czułem Możesz coś więcej o tym powiedzieć ?
-
Gdy ruszam ...
Witam wszystkich dopadł mnie dziś dziwny problem ;/ Odpaliłem auto wrzuciłem bieg ruszyłem i gdy ruszyłem usłyszałem takie chrupniecie czegoś metalowego ( ten odgłos nie jest delikatny ponieważ czuć go na pedałach ) dobiegające gdzieś z pod auta nie jestem wstanie opisać gdzie dokładnie Myślałem ze przytarłem o krawężnik albo coś ale gdy ruszałem z pod sklepu znów miałem ten odgłos chrupnięcia czegoś metalowego z pod auta zgasiłem auto odpaliłem ze dwa razy ruszyłem i za każdym razem słysze ten odgłos............. Wydaje mi sie ze to koło dwumasowe sprzęgło Jak wam sie wydaje ? Jak czegoś nie napisałem to napiszcie i uzupełnie temat
-
Gałka s-line
Koledzy wiecie jaki numer ma gałka zmiany biegów ( 6 ) S-line ? pikowana skóra Chodzi mi o całość gałka + mieszek Dziękuje
-
Numery mat grzewczych
Takie jak u kolegi Marcino87
-
Zapytanie o opadnięte drzwi
mówisz ze blacharz sobie z tym poradzi hmm
-
Numery mat grzewczych
Jak w temacie potrzebuje numery mat grzewczych do foteli przód i tył o ile można w aso to kupić
-
Zapytanie o opadnięte drzwi
Witam kolegów chce zasięgnąć waszej rady ponieważ mam opadnięte drzwi - drzwi pasażera dekory sie nie zdrywają dekor na drzwiach jest niżej niż ten na desce rozdzielczej - drzwi pasażera tył jak myje auto czasami woda dostaje mi sie górą drzwi przez uszczelk - no i drzwi kierowcy nie zamykają sie idealnie trzeba troche mocniej trzasnąć aby sie zamkneły .. (możliwe ze zamek ) I chciałem sie was zapytać ponieważ niechce tego robić sam gdzie sie najlepiej z tym udać -do zwykłego mechanika ? - czy walić odrazu do aso ?
-
Glinka
Lakier LZ9W parna perła czy malowany nie wiem szczerze mówiąc nie sprawdzałem tego
-
Glinka
Koledzy jakiej glinki użyć do auta które raczej nigdy nie było glinkowane .... twardej miękkiej ?? A może polecacie coś od siebie Jak pisałem auto nie było raczej nigdy glinkowane
-
felgi 18 a 17
Trudno skoro tak sie sprawa przedstawia to przeżyje i moja kieszeń też ważne ze oko sie cieszy hehe
-
felgi 18 a 17
Dziekuje ci za odpowiedz teraz już wiem wiem tez że musze zmienić opony na sezon Czyli opony powinny być Z RF (run flat ) czy bez ?