Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] OOOO Niebieski sedan B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B6 03.2001 2.0 ALT (tak, wiem, wiem, ALT, ale daje radę. Wożę ze sobą 5 l oleju :decayed:)

Samochód kupiony w czerwcu, taki prezent sobie zrobiłem na urodziny ;) W sumie miałem ogromny dylemat czy go wziąć, ale obyło się bez większych problemów. Wszystkie filtry, płyny wymienione, tarcze przód ATE Power Disc :naughty:

Wyposażenie:

- ksenon z samopoziomowaniem

- pełny FIS

- grzane d*py

- domykanie szyb z pilota

- 2x elektryczne szyby :facepalm:

- radio Audi Concert

- czerwone lampki ostrzegawcze w drzwiach

- dokładki w kolorze

- z kodu wyposażenia powinna jeszcze być skórzana i podgrzewana kierownica, ale niestety ktoś zajumał i mam zwykły plastik :disgust:

Plany:

- podłokietnik przód podświetlany DONE

- tempomat DONE

- zawieszenie S Line DONE (był gwint AP, ale zdecydowanie za nisko, wszędzie tarłem podwoziem)

- Oświetlenie LED DONE

- Pakiet oświetlenia nóg DONE

- szufladki z chromem podświetlane DONE

- Biksenon by Gwerty DONE

- Kierownica skórzana z MF z B7

- Fotele S-Line

- RNS-E

- przyciemnianie szyb

- dekory alu szczotkowane

- poprawki lakiernicze :kwasny:

- może kiedyś zewnętrzny pakiet S-Line

Mam nadzieję, że obejdzie się bez większych problemów.

868425.jpg

503305.jpg

874050.jpg

813356.jpg

451662.jpg

587593.jpg

986486.jpg

271265.jpg

409368.jpg

114144.jpg

656144.jpg

704144.jpg

860631.jpg

233354.jpg

575764.jpg

696822.jpg

224514.jpg

Opublikowano

Fajna jest, zadbany alt daje rade :wink: jestes z pń ?

Opublikowano
  • Autor
Fajna jest, zadbany alt daje rade :wink: jestes z pń ?

Z Poznania nie, z okolic ;) Dosyć często bywam w Poznaniu. W planach mam odwiedzić spot, ale jak jeszcze trochę ją zrobię.

Opublikowano

piękny kolorek.czy Twój egzemplarz dużo łyka oliwy?

Opublikowano
  • Autor

300/400 na 1000km. Przebieg 210 000km oryginalny. Olej LM TopTec 4600 5W30, wcześniej zrobiony EngineFlush, filtr Knecht. Jak bierze to niech bierze. Trudno, trzeba dolewać.

Opublikowano

Na allegro wisi zderzak S-line do 2.0 bo z rurką jedną za 500zł:naughty: ładnie by Ci spasował przy tym kolorze.

Sporo pracy przed Tobą z autem. A olej zalej 5w40 albo 5w50 to będzie brała mniej:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kurde jak bym na swoją patrzył :D Pozdrawiam.

Opublikowano

Kolorek +1, Sedan +1 :kox:

Powodzenia w modzeniu ja latam na Valvoline 10W40 +LPG i zapominam że trzeba olej dolewać tak niewiele bierze :naughty:

Opublikowano

Ten kolor jest najlepsze :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet oświetlenia:

MG_0017.jpg

MG_0019.jpg

Nowa felga:

IMG_0035.jpg

IMG_0044.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.