Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie jadę właśnie się zorientować ile będzie kosztować mnie taki kanał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja czekam do wiosny i robię też garaż tylko u mnie nie ma szans na kanał. mokry teren i w kanale mogę mieć wodę i lipa: ( a lampy cena dobra tylko u mnie teraz inne wydatki kable i klocki muszę ogarnąć i dzień wolnego bo cały czas praca praca i praca ale teraz trzeba trochę czasu poświęcić na auta szfagrowi poszukać wkładki zamka nexia uszczelki pod pokrywę zaworów i no jest sporo gratow do zrobienia tylko czasu brak.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Michał ładnie wyglądają
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak był Dawid klubowe miał w okolicy jest też jeszcze jedna na klubowych
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam kto wczoraj był na magnesie srebrną a4 b5 srebrne ramki pod tablice piękne alu chyba 17ski.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A czyli w miarę podstawowa firma przewody michała na spokojnie można polecić? Bo powerbassy jeszcze patrzyłem i może też tu warto by pomyśleć?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Oglądałem je na allegro ale powiem też że oglądałem powerbassy i no obawiamy się by nie wziąć badziewia ty masz sprawdzone więc może skusze się na nie. A firma kruger&matz coś ci mówi znajomy mi je poleca
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał a ty z jakiej firmy masz przewody? Rzeczy z wyprzedaży nieraz nie podlegają reklamacji tak że ostrożnie z zakupami w markecie nie ma czegoś takiego jak negocjacje cen
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Właśnie Dawid gratki super auta a mam pytanie do was z dziedziny car audio jaki zestaw kabli do wzmacniacza polecili byście mi? Wymienię całą ta instalację na nową i myślę o jakiejś firmowej raczej i do tego Kondensator bo jak pomyśle że mam fajny sprzęt a nie gra bo mi się kable smażą to aż coś mnie trafia: (
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siema wszystkiego dobrego w nowym roku.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
na nowy rok zdrowia panowie i kasy by wam na mody nie brakło
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki Rafał.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Wiem Darku bo ją urlop brałem bo normalnie to do pracy musiał bym iść: )- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mam 4ty dzień świąt i jutro do pracy i w imieniny też: ( ale cóż powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie zdrowych wesołych świąt oby wszystkie mody wam się udały a paliwo było tanie- Spoty Słupecko - Konińskie
Zastanawiam się czy Kondensator może dac lub wymiana wzmacniacza? Ew, naprawa coś musi być nie tak nowy kabel i już problem kupiłem na starym koninie u włodka powiedział że 2000wat spokojnie uciagnie i w takim wypadku coś nie gra?- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
No Michał super czekamy na sezon i zobaczę na żywo.- Spoty Słupecko - Konińskie
No też myślę co bardziej się opłaca? Powitać. A dziś znów stało się coś nieoczekiwanego znów upalil się mi kabel od wzmacniacza. :faceplam: nie wiem co jest grane ten sam u mego kuzyna napędza magnata 2000wat i skrzynia dual i u niego nic się nie dzieję co może być? (Dodam że kable są zarobione prawidłowo nawet lutowalem może bezpiecznik dać pod maskę bo jest przy wzmacniaczu)- Spoty Słupecko - Konińskie
No myślę właśnie czy robić coś w sensie inwestować w siebie czy też może własną firmę ale raczej w siebie lepiej c+e od ręki można zrobić? Tyle że koszt wysoki i tak się zastanawiam co zrobić: / Może dodam że no chodzi o kasę tak może dodatkowo nawet może sprowadzanie aut z zagranicy?- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie ile teraz kosztuje kategoria e do b mam zamiar się wybrać i ktoś może podpowie jaki koszt- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać Prezesi.- Spoty Słupecko - Konińskie
Spóźnione wszystkiego naj Darku.- Spoty Słupecko - Konińskie
No michał wygląda zacnie. - Spoty Słupecko - Konińskie