Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ale jak zwykle drogowcy zaspali przynajmniej w moim regionie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Siema. Darek dziś widziany na myjce w turku przy bliskiej. auto się świeciło.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. 2,0 to były nie udane silnki w bmw sypały się na potęgę mówię o dieselku- Spoty Słupecko - Konińskie
Oj ja pamiętam z kumplem pod granicą francuską byliśmy po bmw e 46 2001r to tak go zbajerował że za 800eur oddał ją a usmialem się aż miło. Ale miło wspominam tego niemca co jak co słowa dotrzymał: )- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Wow co za gość to musiał robić? No Arek myślę że skoro tu masz taki patent to gdzieś po drodze znajdziesz coś podobnego pewnie? ja z spotami do wiosny daje spokój teraz dwa tygodnie wolnego od poniedziałku.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. Dawid dzięki i jeszcze raz dzięki panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Jeszcze raz dzięki panowie: ) oby tylko zdrowo rosła.- Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki chłopaki. mała waży 4,650 i ma wzrostu 63cm duża dziewczyna: )- Spoty Słupecko - Konińskie
No panowie zostałem dziś ojcem urodziła mi się córka o 10:25.- Spoty Słupecko - Konińskie
No Dawid zobaczymy na zlocie twoje dzieło. czekam by zobaczyć.- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Tak delikatnie iskrzy przy świecy na odpalonym silniku nie dotykalem: ) sposób pokazał że są do wymiany teraz muszę zamówić i tu pytanie na co patrzeć? Mam na myśli przewody? Jakiej firmy szukać?- Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek nie mam ale jak zamówie jakieś to zrobię ci fotke tak moje oryginalne mają tą metalową osłonę ale są całe nieprzypalone tyle za są bardzo sztywne: / michał ledy spoko jaśniej ci świecą? Mi podobają się te co rafał ma też super to wygląda.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. zgadza się napisałem tak ale wiadomo o co chodzi powiem tak moje przewody są sztywne także nie uginają się nic elastyczności poza tym przy wczorajszej pogodzie silnik trochę nie równo pracował co do świec też rozważam opcję beru wiem że to dobra firma tylko ja u siebie mam te 3elektrodowe i jestem zadowolony może zostawić takie świece mam nie za ciekawe bo ten element w środku świecy zrobił się już w kształcie trójkąta przy elektrodach więc są do wymiany a jak by ktoś miał pokrywę do 1,6 całą bo moją ktoś zdewastowal były na niej zamontowane wtrysku od gazu i pękła: ( za wszystkie opinie dzięki.- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie mam pytanie otóż odnośnie świec ją u siebie mam 3diodowe ngk czy warto je zmieniać na jedno diodowe czy zostać przy tych i przewody myślę zmienić tu moje mnie zaskoczyły oryginał audi.- Spoty Słupecko - Konińskie
Do skoja to bym się przejechał.- Spoty Słupecko - Konińskie
Widziałeś moja bordową ja mam same sprężyny H&R nie pamiętam ile bo tak było kupione ale jest ok da się normalnie jeździć myślę że same sprężyny wystarczy tyle że zależy w jakim stanie są amory?- [B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/
No to czekam do wiosny i spot bym mógł zobaczyć twój nowy nabytek- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja dziś wyczyscilem filtr kabinowy wiem że to tymczasowe rozwiązanie i wymienię go na wiosnę a tak z innej beczki przyszły mi dziś części do lanosa i nexi oryginalne tak już wszystko zalozone.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Ale przyznam że jeszcze go nie wymienialem a auto w pracy stoi koło drzew i w domu pod chmurką niestety- Spoty Słupecko - Konińskie
Ok dzięki jakiś nie przyjemny zapach stechlizny czuć w aucie myślę że może po prostu liście dostały się i od tego- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie jest coś takiego jak filtr kabinowy? I gdzie się znajduje - Spoty Słupecko - Konińskie