Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siema je dziś zainstalowalem przewody kruger&matz wreszcie sub śmiga jak należy przewody moje stare są na straty te zasilajace zostały zalutowane i zaciskalem na imadle: ) bo ciężko kleszczykami było je dopiąć ale są: ) co bardzo mnie cieszy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://polskajazda.pl/db/images_thumb_1079309_526_396_adaptive.jpg&imgrefurl=http://tuning.polskajazda.pl/Samochody/Daewoo/Lanos/76999&h=396&w=526&tbnid=TjAP1p9M6Gg3wM:&zoom=1&docid=aCUBi2I8Y2xp_M&ei=ohDAVJ_iGIfzUvqfg4gL&tbm=isch&ved=0CFwQMygiMCI A ja znalazłem projekt dla szwagra
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Też właśnie tak myślę kable to tak jak mówisz coś konkretnego i tyle.- Spoty Słupecko - Konińskie
No to nie wie ile powinno być oj ciężko o dobrego mechanika. sam wiem i dla tego mam zamiar robić garaż bo nikt nie przykłada się do roboty szfagrowi gość do leona też zalał za dużo ale on chyba normalnie nakretką opuszczał bo miał ponad stan na miarce.- Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał oleju ci przybyło? Panowie czy jest sens by zakładać Kondensator do mocy 300rms? Chodzi o to czy pomoże coś czy może nie da to nic?- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. ja mam wreszcie wolną sobotę. więc dziś czas na mycie sprzątanie autka.- Spoty Słupecko - Konińskie
O takiej metodzie to nie słyszałem. A czy w innych autach co biorą olej też można taki test robić?- Spoty Słupecko - Konińskie
kurcze znajomy sprzedał 18 ki za 600 zł od vectry jak byś na wiosnę coś wiedział to daj znać ale pod maską masz porządek- Spoty Słupecko - Konińskie
A właśnie Michał może wiesz jakieś alu do daewoo lanos 15ki albo 16ki w dobrej cenie?- Spoty Słupecko - Konińskie
No michał cienki aż się na niego miło patrzy.- Spoty Słupecko - Konińskie
Poważny projekt i odważny.- Spoty Słupecko - Konińskie
Spocik jestem za na śnieg to bym nie liczył bo w naszych temperaturach nie utrzyma się Arek szukasz karoserii quatro na fb gość Kamil ocep ogłasza się że ma 2,4 quatro na części- Spoty Słupecko - Konińskie
Darek ma rację z przodu nie ma gwintu- Spoty Słupecko - Konińskie
Tak Darku tylko sciskiem i tyle nic nie odkrecalem.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać ją już klocki wymieniłem. Teraz czas na dalsze plany. Moje stare klocki wyglądały tak. no i teraz o niebo lepiej się hamuje a mam pytanie jeszcze czy muszę odpowietrzyc hamulce? Niby nic nie odkrecałem.- Spoty Słupecko - Konińskie
Radio to normalne 1 din tylko to oryginalne jest węższe niż to co jest zakupione co do klocków to za 80 zł to było warto je brać. w turku za te same dał bym około 150 zł więc prawie jak za darmo. teraz myślę przewodami albo kruger&matz albo powerbass obie widziałem na sklepie i solidne przewody tak więc po tym ogarne kierownicę i zostanie może mi blacharka ale to już w nowym garażu.- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. Mam pytanie radio z a 6 c6 podejdzie do c5?- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać klocki już są teraz tylko czas potrzebny.- Spoty Słupecko - Konińskie
No michał widzę że w garażu się nie budzisz ale mód na plusik super to wygląda: ) A co do daewoo to zostaje tylko allegro- Spoty Słupecko - Konińskie
Daewoo lanos, nexia części w sklepach nie mają dostępu albo do daewoo nie prowadzą nic a klocki udało się załatwić Trw w bardzo dobrej cenie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie pytanie gdzie w okolicach turku szrok znajdę poza slodkowem i turkowicami?- Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Materiały mi potrzebne to też jak bartek pisze plus koszty folii i pierdoly około 100 zł - Spoty Słupecko - Konińskie