Treść opublikowana przez komar865
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fotki fotki fotki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak wiec w srode w toronto sie stawiam!! fajnie jak by byl snieg by mozna bylo sie quattrosem pobawic a w polsce wszystko mozliwe!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to teraz jak sie spotykacie w srody? i o ktorej? ja w sobote dopiero mam samolot wiec moge byc na drugi tydzien!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
reniu masz moj glos
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/./26257/Demotywator-dla-kobiet
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/./23964/Dzinn :polew:
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
a chetnych na kupno brak!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po 18 paz i ja sie zaczne zjawiac!! :> zjazd na stale do kraju!
-
Strefa Śmiechu
dla ciebie wszystko ale inni urzytkownicy forum mogli by sie wku...c!
-
Strefa Śmiechu
Siedzi Francuz, Wloch i Polak przy piwku i rozmawiaja jak doprowadzaja swoje kobietki do szalu. Francuz: Kupuje butelke dobrego winka, zapraszam ja wieczorem na piknik nad Sekwane, rozpalam ja delikatnymi pocalunkami, a do szalu doprowadzam ja poprzez milosc francuska. Wloch: Przygotowuje dla nas wspaniala kolacje z owoców morza, otwieram butelke dobrego winka i kochamy sie namietnie cala noc i to ja doprowadza do szalu. Polak: Wracam z roboty, stara jak zwykle przy garach, biore ja od tylu, a do szalu doprowadzam ja, jak wycieram potem malego w firanke. :polew: :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 23:18_________________________________________________Ojciec od jakiegoś czasu podejrzewal syna o ćpanie. Pewnej nocy syn wraca pózno do domu i szybko kladzie sie spac. Ociec wstaje i wali mu rentgena po kieszeniach i………. znajduje torebeczkę z bialym proszkiem. Bierze to i idzie do łazienki. Trzaska jedną kreskę i…..pojaśniało, pociemniało i nic. Hmm….trzasnął na druga dziurę i …..pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytowaćale wali po raz kolejny. Znów – pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony: - Stefek co ty robisz ?! Odpowiada: - Gole się! Żona: - k**wa trzy dni ?!?! :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 23:26_________________________________________________Jedzie kierowca ciężarówki i widzi zielonego ludzika. Pyta się ludzika: - czemu stoisz na ulicy? - jestem bardzo głodny i jestem pedałem Dał mu kanapkę i pojechał dalej. Spotyka czerwonego ludzika. Pyta się ludzika: - czemu stoisz na ulicy? - chce mi się pić i jestem pedałem Dał mu picie i pojechał dalej. Widzi niebieskiego ludzika. Wkurzony wysiada i pyta: - a ty pedale czego chcesz? - prawo jazdy i dowód rejestracyjny
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/./35356/Bolek-i-Lolek http://demotywatory.pl/./36143/Niewazne-jak http://demotywatory.pl/./147376/Budowlancy przy bydowlancach malo sie nie zesikalem [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:22_________________________________________________http://demotywatory.pl/./622/Zona
-
Strefa Śmiechu
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no majki jeszcze jak bys ta deske z pod gazu usunal to by wiecej szla- Koszmar strażaka
no nie mila niespodzianka, moj tata co prawda tylko w fiacie uno ale mial maly pozar w przelacznikach, jakies spiecie a to obrazki po opanowaniu sytuacji (caly dzien pracy kompresorem, odkurzaczem, sciereczkami)- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bladzicie? pytajcie!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009 1. felipe 2. Newman ? 3. Reniu 4. dropsone 5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
uuu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w zamian narazie trzeba ruszyc gospodarke w tym naszym ojczystym kraju!! a potem zobaczymy moze s4 moze rs4 zobaczymy! jak by ktos pytaj to majki zna troszke bardziej auto!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9216028- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
no baja! :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
jest ziomek!- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
no to czekamy na pierwsze fotki bo na spocie to teraz nie szybko zawitam- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
reniu gdzie te felgi?- [B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
przestań świrować , znam Toruń bo tam mieszkałem jeszcze pare lat temu no chyba ze sie coś popsuło , ładne auto , silnik miód tylko felge zmień bo z taka mocą to aż wstyd na tych jeździć wjedz od strony bydgoszczy z predkoscia wieksza niz 60 zycze powodzenia ale felga nie powiem chodzi po glowie!- [B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
To, że Avant to akurat duży plus. mi tam tez avancik sie bardziej podoba! a srodeczka dlugo szukalem! [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 11:12_________________________________________________no i kolejne zdjecia! :gwizdanie: no i z kolega klekotem - Meetingi Kujawsko-Pomorskie