Treść opublikowana przez komar865
-
Ile pali Wam gazu?
chopaki ja mam staga 300 czy jakos tak i ostatnio bylo 12,5 a teraz zszedlem do 11,4 ale przy 70% to trasa a 30% to miasto i leciutenka noga a w druga strone to jak czasem trzeba zeby turbo podmuchalo to i 15 moze lyknac!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobrze ze moja tego nie widzi! To pokaż juz mi jeden pies ktorego fryzjer kosztuje 90 zl co miesiac starczy!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobrze ze moja tego nie widzi!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oby! chlopy potrzebuje listwe ta czarna na drzwi lewa na przod, reniu cos mi wspominal ze 50 zl nowa tak? a moze ktos ma? p.s. wiem ze opis nie powala- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bry!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. Reniu 2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash) 3. ArturB6 4. Newman 50% 5. Komar865 75,9% 6.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki reniu aha zarzucam temat chce sprzedac felgi na ktorych jezdze zdjecia w moim profilu dla bardziej zainteresowanych moge zrobic fotki dokladne lub mozna obczaic na spocie razem z oponami opony jeden sezon! majki ma prawo pierwokupu cena jeszcze musze popatrzec widzielem ceny od 1400 do 1700 ale napewno cos lekko taniej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co do tej z takim logiem audi na boku to tej kojarze ta audiole i chyba tez bywala na spotach to bardziej majki bedzie wiedzial a ta niebieska S-ka to koles po legionow bokami chodzi kilka razy widzialem a spot gdzie teraz? [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 10:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/17-oryg-audi-s-line-5x112-a3-ideal-i1193702485.html- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bry! :gwizdanie:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
radio kozak!- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
u mnie byla WSK-a potem kilka MZ-ek, Suzuki GS 500 Potem NINJA 750 i teraz R6 2006 :evil: roczek a 4 Kolka to ojca Fiatem Uno zjezdzilem polske a potem wyjazd do IRI i jest AUDIOLA!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
reniu kazdy inaczej zaczyna dzien- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:gwizdanie: klasa! a dzionek spoko spoko- [B5 AHU] żabka
ja najpierw widzialem na zywo a teraz dopiero tu i jest- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
dropsone o tobie to juz legendy chodza po kuj-pom ale widze czytam i chyle czola bo widze takie rzeczy ze az mi smaczku narobiles- [B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
lub zamienie na berlingo dieselek 5 osobowy z doplata oczywiscie! [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 00:07_________________________________________________sprzedaż odwołana autko dopieszczone pod względem mechanicznym, włożony gazik i śmigam jak sie uzbiera kaska to tez trzeba będzie jakieś modziki zainstalować!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja sie zaczne udzielac bo trzeba zaczac, zaniedbalem troszke :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
reniu dawaj fotki ze spotu i moja niunie z brudem zakopianskim- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego Lista obecnych: 1. Grzechu 2. Majki 3. Reniu 4. Manny (75%) 5. Gurban6 6 Komar (50%)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co tu sie dzieje pod moja nie obecnosc? widze majki dalej prezesuje- [ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
no to i ja cos powiem ze po przeczytaniu wątku tez troszkę odetchnąłem bo sprzęgło ma podobne objawy co u kolegów tak wiec dopóki sie nie śliznie nie wymieniam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chlopaki cos mi sie obilo o oczeta ze ktos tam handluje ubrankami dla piesiakow wiem wiem ze mnie ale laseczka mnie meczy ze na zime trzeba pieska zaopatrzyc! wiec jak cos to priva a jak nie to smiejcie sie hehe dzieki- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi tez dzis odpada w przyszlym by bylo oki- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co ze sroda? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie