Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komar865

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komar865

  1. wlasnie ja na ta twoja wsk-e sie czaje!
  2. damian miales moto kupowac i co zmiana planow!
  3. powaznie pytam a 6 w totka chyba by mu nie pomogla przy kupnie orlenu
  4. co tam rafi? bo czegos ci gratuluja a ja nie kumam o co biega?
  5. kurde ja dzis chyba z kregi musze zrezygnowac na rzecz zakupu sprezarki a jutro to chyba da rade!
  6. http://www.joemonster.org/filmy/29116/Rycerz_z_Pragi
  7. reniu czekamy w toruniu na ta zamko czapke czy jak tam co mowiles ze wstawisz
  8. ty krzychu a ty sie patrz jak jade a nie na dupeczki na przystankach! trabilem na ciebie i machalem ale widzialem ze chyba spotkales milosc swojego zycia bo wpatrzony byles
  9. krzychu damiana drapneli a mi jakas piz.a wymusil i dobrze ze niemam takich klocow jak ty bo by bylo boom a z tego bym nie byl zadowolony
  10. czapki na glowach! a zamki na czym ... zalezy [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 14:36_________________________________________________reniu wklejaj! majkelowi sie na bank spodoba!
  11. czapki? ja mam taka czapke za***ista ze nie potrzebuje nowej
  12. nie wiem ja tylko czekam na znak sygnal gdzie! ale ja po 18:30 moge
  13. nie glodomor tylko mam duzy przerób pisalem juz!
  14. no ja mysle ze myslicie! majki na dzis cos kombinuj ale zeby doszlo do czegos a nie na glodnego musialem isc spac
  15. eeee a ja? i co z tym czwartkiem?
  16. majki i ktora to fotka spotu?
  17. reniu sie chyba na mnie obrazil bo nie ma mojej padaki na zadnym zdjeciu
  18. spot ale nastepny to herbata w termos albo szukamy jakiesgos miejsca zeby usiasc i w ciepelku pogadac!
  19. bry! do 18 panowie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.