Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komar865

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komar865

  1. rafi dzwonil moj ziom i mi wytlumaczyl o co chodzi z tymi oponami i miales racje troszke! zgadamy sie to ci wytlumacze!
  2. pies jest najlepszy ogladam go 7 razy dziennie
  3. rafi zadz do mnie w sprawie zimowek
  4. ja tez zaryzykuje i kupie ten preparat potem na bank napisze co i jak sie dzieje po wymianie!
  5. a jak! wiecej bedzie!
  6. Wg kalendarza ma dopiero jutro... :gwizdanie: Wg nasza-k ma dzis :gwizdanie: mam jutro a na nk jest specjalnie zle podane
  7. Oficjalne Oświadczenie Toruńskich Klubowiczow Bijemy sie w piers ze nas nie bylo, obiecujemy poprawe. ja akurat zegnalem Jacka Krzyzaniaka!
  8. [quote name=wera ] bo tam juz spadl snieg i zaspy sa wiec nie dojada :polew: spokojnie spokojnie nie liczy sie lista tutaj tylko jutrzejsza obecnosc [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:03_________________________________________________ jak pojdzie mod na wesje black to taka felga plus hamulce jak na 1:51 zajezdza [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:06_________________________________________________albo w tym golifku na 2:06
  9. wlasnie moze bujniemy?
  10. albo w watku "filmy warte obejrzenia"
  11. uuu jakies spiecie?
  12. tomek ja mam takie wejscia i ceny takie ze allegro to masakra drozyzna
  13. chlopaki to sa w burdelach!
  14. to sie nazywa jesienna depresja popieram mi tez sie udziela! dzis byl mega gowniany poniedzialek a a jutro zapowiada sie mega gowniany wtorek
  15. ale wszyscy ladnie pracuja! cichutko tutaj! :gwizdanie:
  16. oj tam oj tam
  17. pon popieram
  18. ja juz od piatku w takim smigam!
  19. czaić sie możesz... ale jak narazie czeka na lepsze czasy sknera! a u mnie nie miala by zle!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.