Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komar865

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komar865

  1. o wytlaczarkach moglbym ci co nieco powiedziec
  2. grzechu na spot wez jakies granulaty albo wyroby z tworzywa to bedzie o czym gadac
  3. życiowe sprawy wlasnie
  4. granulujemy PVC i zużywamy ponownie.PE leci do kibla i bezhalogen łeee jak leci do kibla to juz musi byc jakas mieszanka co jak bys wrzucil na wytlaczarke to moglbys na niej w kosmos leciec
  5. PVC Akremowski jestem przedstawicielem na polske, PE moge wam zalatwic fajne przemialy na zmniejszenie kosztow produkcji! a powiedz mi odpad jakis macie? oczywiscie przetwarzalny
  6. a telefonika bierze odemnie granulat na kable
  7. dobry! wczoraj w nocy wrocilem z targow! watroba do wymiany a tutaj co sie dzieje?
  8. moze byc w tym gorsku tylko ze tam sa krawezniki ale np w przysieku na przeciwko polo jest fajny parking tam polecam sam sie uczylem
  9. z pracy moge wziasc pacholki i mozemy sie troszke pobawic i przy okazji zobaczyc kto panuje nad autem w poslizgu!
  10. Zgadzam się, ale zabawa piękna na takim śniegu szykowac aparaty i ja wam pokaze co robi quattro na sniegu!
  11. myślę że trzeba tam wpaść koledzy postarajmy się wpaść jakąś grupą konkretną czwartek jest wolny także jest to warte uwagi ja mam wyjazd i nie ogarne wrocic
  12. dzis tak mi laska weszla przed fure patrzyla tylko w prawo a ja z lewej jechalem! myslalem ze ja zabije za to zdenerwowanie
  13. tym razem sobie nie odpuszcze Niedziela, 31 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena. 1.krzychu-trn 2.Komar865 3.
  14. pisalem do damiana i na bank mu jeszcze przypomne
  15. jo tam krzychu wciskasz bo na bank masz jakiegos znajomego co N sprzedaje :polew:
  16. polska Ekstraklasa to jest Zuzel hmmm najlepsi na swiecie drugi rok z rzedu!
  17. ja mam cyfre z multiroomem i za***iście poki nie skonczy sie 6 godz i trzeba leciec w moim przypadku na dol do glownego dekodera i zaladowac ale cyfra ogolnie spoko kanaly lux no i najwazniejsze ze grand prix na canal plus a ekstraliga na tvp sport a reszta to tylko mily dodatek!
  18. tak 205/55/16 to nie ma problemu ale 215 juz jest masakra jutro ostatni dzien promocja! potem przepadlo
  19. wszystkim! nikt nie chce opon 215/55/16? jak cos to odmawiam, a rafi wam powie ze ciezko takie odstac! :gwizdanie:
  20. Zalatwilem Rafiemu opony 215/55/16 4 oponki za 400 zl stan po jednym sezonie, ale sam juz kupil wiec moze ktos chce? szybka odpowiedz na priva najlepiej!!
  21. 1 godzinia! i weekend! krzychu, damian, majki myslcie bo % sie chlodzi!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.