Treść opublikowana przez komar865
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ty krzychu filmiki kiepsko wyszly troszke ciemno i jakims mega filmowcem to ty nie zostaniesz trzeba sie spotkac w dzien i bedzie o niebo lepiej i wiecej ludzi!! zrzuce po pracy to dam linki a na ta karczme to sie pisze!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu jakies foty robil a ja jak zrzuce filmy to tez dam linki! generalnie troszke ciemno ale miejscówka pierwsza klasa moze sie pobujac dzieki obecnym za przybycie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gdzie to :?: bo mapa Google nie może znaleźć?? może się wybiore (na 85%) jak jedziesz z bydzi do torca to ostatnia wiocha przed toruniem sa takie silosy po prawej i zaraz stacja TANK obok caritasu oczywiście nie wątpię w siłę quatro ale tak coś mnie korci żeby malanem podjechać podriftować :gwizdanie: nie obiecuję ale sie postaram, cały dzień jeździłem malanem więc i hondę muszę trochę przepalić bo mrozik niezły ciągnie majki dawaj malanem wpadaj!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moja znajoma miala taka sama akcje tylko seatem toledo 2001, swiniaczki postanowily przejsc sobie na jedna strone przyczepki pociagnelo samochod na bok przewrocil sie kilka metrow poszorowal, skonczylo sie na furze do remontu strachu laski, godzinnym poscigu swiniaczkow po lesie a jeden to jak prawdziwy zbieg uciekal ze zlamana noga!
-
Strefa Śmiechu
zdenerwowal go czyms chyba! :gwizdanie: oj nie raz i ja mam na to ochote!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
UUU ciekawie! dobrze ze szybciej skrecam [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________szybko w fure i kurczaki lapac po lesie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
10 m od tej drogi widac jak tylko wykonasz ruch glowa w prawo niebiesko zółta stacja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gdzie to :?: bo mapa Google nie może znaleźć?? może się wybiore (na 85%) jak jedziesz z bydzi do torca to ostatnia wiocha przed toruniem sa takie silosy po prawej i zaraz stacja TANK obok caritasu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzis latanko znalazlem fajne odsniezone miejsce! Spotkanko Ja i Krzychu-trn narazie potwierdzone zbiorka 19:30 stacja tank w przysieku ktos chetny?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobry! dzis rano -15- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
DO- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przed chwila w strefie smiechu widzialem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
uuu musze poszukac i przekalkulowac temat widze dzieki![br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 15:06_________________________________________________dropson widzialem ze po wtyczkach jestes wstanie mi powiedziec czy jest mata czy nie i czy trzeba tylko instalacji czy zle doczytalem?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
CHLOPY I KOBITY idzie moze do skórek Recaro zamontować grzane pupy?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wszystko chinczyki czyszcza- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co nie kreci sie? ja mam urwadnie du.y! tak goraco u nas!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
słuchaj ja mam ludzi od takich bzdetów, prezes zajmuje sie innymi rzeczami! a słuchy mnie doszły ze kable to wy umiecie ciągnąc- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiesz jak ktos sie deklarowal ze chce to powinien teraz wplacac kase i koniec a nie jakies podchody ze podwioze ze cos tam, przelew 2 min!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
rafi wzial sprawe w swoje rece- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
-19 w Górsku metr od ziemi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
DO MNIE SIE DZWONI A NIE NA GG ZOSTAWIA WIADOMOSC W TYG NA DRIFT TO JA ZAWSZE MAM CZAS!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde w tygodniu wieczorkiem dobra opcja jak dla mnie a niedziela to rodzinny dzien nie zawsze w okolicy! ale nie chce sie wystawiac przed szereg- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a moze spoty by zmienily termin z niedzieli na jakis inny dzien?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tam bym wolała nawet na 16 ja sie dostosuje! trzeba by sie pokazac bo juz powoli lincz sie szykuje :gwizdanie: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie