Treść opublikowana przez komar865
-
Bunia Wąskiego ....
prze zajeb..... avancik! :cool1:i nie sluchaj.... brak relingow ja bardzo wyroznia i dodaje uroku! naprawde zajeb...
-
[B5 AHU] Binkowy Krążownik Szos - 16.06.2011 aktualizacja
standardzik!!! choc moj mechanior mowi ze to jest jakas wersja rególowana!! i jest na srodku ustawione! tyle wiem!
-
[B5 AHU] Binkowy Krążownik Szos - 16.06.2011 aktualizacja
binek masz i ocen to wlasnie jest 17 powiem ze troszke moze malo ale na polski drogi w sam raz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobry dobry! foteczki konkretne choc moglo by byc troszke mokro to quattro-lem bym boczkami pochulal!
-
Strefa Śmiechu
za***iste te pluszaki :D:D :polew: :polew:
-
Strefa Śmiechu
szok z tym fast foodem :sick3: :sick3:
-
Czy kolektor wydechowy od Audi A4 B5 1.8T AEB będzie pasował do APU ?
tak jak w temacie - potrzebuję kupić i nie wiem czy taki sam jest?? dzięki z góry!
-
[B5 AEB] Po wymianie oleju zapala się kotrolka oleju co jakis czas.
u mnie wystarczyla wymiana czujnika nascenscie!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak jak sie spotykacie w toruniu albo w bydzi to ile macie aut? tak z czystej ciekawosci! sam jestem z torunia i jak bede w polsce to na bank wpadne na jeden ze spocikow
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
czyli jakis programik na kompa i chip tak cos wiecej?? sam sie interesuje bo chcialbym swoja troszke podciagnac! :th:
-
[B5 APU] Program ze 150KM na 180KM
konkretnie jestem z torunia (akurat w polsce) mozecie mi polecic jakis zaklad w tej okolicy? chcialbym poleciec w rejony ok 250 koni co jeszcze oprucz "wirusa" w komie? pozdrowienia
-
[B5 ABC] Audiczka 2.6 Quattro
spoko opcja fajne fele! :th:
-
[ALL B5] skóra
wyglada na originalna ale ja tam super znawca nie jestem!
-
Strefa Śmiechu
http://www.polskiswiat.com/videogallery_watch_view.php?id=157
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
pierwsze foteczki dla sprawdzenia jak wkleic po niedzieli bedzie wiecej! :th:
-
[B5 ACK] Problem z tempomatem
czyli co nie da rady tego jakos zdiagnozowac dlaczego nie dziala?
-
[B5 ACK] Problem z tempomatem
a ja mam 1.8 tq APU i na bank mam tempomat ale po wcisnieciu nic sie nie dzieje kompletnie nie zapala sie zadna kontrolna nic na kompie, wyczytalem na forum ze problem moze byc z czujnikami w pedalach lub bezpieczniku lub jakies bledy na kompie tak? pomocy!
-
[B5 APU] Program ze 150KM na 180KM
mam pytanko ktos tam napisal na forum ze silniki 1.8 turbo 150 koni a 180 koni roznia sie tylko softem na kompie i kolem zamachowym czyli jak by sie uparl i wgral soft z moca 180 koni to by to funglowalo? a z kolei moj drugi problem to chcialbym troszke podrasowac niunie ale nie wiem jak sie do tego zabrac tzn od czego zaczac od softu, chipu, planu glowicy itd od czego?? i jakie sie z tym wiaza koszta? jestem nowy na forum i widze ze kazdy tylko co tam zmienil w swojej audiczce i jakie to nie jest super. tak wiec tuningowcy od czego zaczac aha moj silnik to 1.8 turbo apu Quattro a i jeszcze jedno do jakiej mocy wytrzymuje seryjne sprzeglo? dzieki z gory i czekam na wiadomosci
-
[RS4] Moja Czworka...
nie nie kierownica po prawej to nie dla mnie sam w IRI mam polska fure a mobile.de to roznie to bywa czasem stoja furki 2005 rok za 4 tys euro i czekaja tylko na losi wiec potrzebuje jakies wiarygodniejsze zrodlo informacji, mozse ktos jezdzi na zachod po samochody i by pomogl z informacja jakie ceny i wogole hmmmm??
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
klasa fura! :th: jeszcze raz dzieki za pomoc!
-
[RS4] Moja Czworka...
ups nie luknalem! szukam jak najwiecej wiadomosci o rs4 i nie luknalem daty
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:leze i wstac nie moge, nie moge oderwac takze wzroku od monitora! szok!! :th: piekna audica mozna wiedziec jaki silnik i ile z niego wyciagnales?
-
[RS4] Moja Czworka...
kozacka furka!!!! :gwizdanie: :th: wlasnie troszke takiej szukam narazie smigam 1.8 turbo ale moze wkrotce! sluchajcie za ile mozna taka wyrwac u naszych zachodnich sasiadow? niemcy, austria, belgia, holandia, francja? hmm widzialem ze w polsce to trzeba z 8 dych zostawic!
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
nic tylko pozazdroscic i czekac az mnie bedzie na taka stac
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
kkk kurde furka klasa pelna wdzieku :th: