Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] 5 czy 6 biegowa skrzynia


Gość Przemo7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy w karzdej 130 konnej :a4fan: były montowane 6-cio biegowe skrzynie?Chodzi mi o skrzynie manualne w autach od 2001 r.Bo ja w swojej niuni mam 5 biegów.(Nie licząc wstecznego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest cudowna, ale jezdzilem AWX i po miescie wymiata. Co do awaryjnosci to sie nie wypowiadam, ale mysle ze to na podzespolach Tiger'a musi byc :>.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem b6 i jak by mial wybor to ktora wybrac? Ktora lepiej sie sprawuje, na ktorej sie lepiej jezdzi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie jeździsz. Jak w dłuższe trasy to 6-biegowa jest super bo przy 120 wrzucasz 6 i spalanie minimalne hałas też a i jest czy pocisnąć jak trzeba. 6-biegowa ma nieco krótką jedynkę i dwójkę ale idzie się przyzwyczaić. o 5-biegowej się nie wypowiem bo nie jeździłem ale na pewno nie jest duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. I w AWXie i w AVFie były 5ki i 6ki. Tylko z tego co sie orientuje to bez wzgledu na typ skrzyni w AVF zawsze było sprzegło 240ka w przeciwieństwie do AWXa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie jeździsz. Jak w dłuższe trasy to 6-biegowa jest super bo przy 120 wrzucasz 6 i spalanie minimalne hałas też a i jest czy pocisnąć jak trzeba. 6-biegowa ma nieco krótką jedynkę i dwójkę ale idzie się przyzwyczaić. o 5-biegowej się nie wypowiem bo nie jeździłem ale na pewno nie jest duża różnica.

5 bieg tez krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. I w AWXie i w AVFie były 5ki i 6ki. Tylko z tego co sie orientuje to bez wzgledu na typ skrzyni w AVF zawsze było sprzegło 240ka w przeciwieństwie do AWXa. Pozdrawiam.

możesz rozwinąć temat sprzęgła ? o co chodzi z 240tką ?

A na temat : ja mam AVF 6 biegów i nie wyobrażam sobie tak dłuższej jaki i krótszej trasy bez 6-stki. Jeśli jest możliwość wyboru to tylko 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...